List otwarty

List otwarty do prezydenta, premiera, polskich polityków wszystkich opcji, całego wymiaru sprawiedliwości, hierarchów kościoła, wszystkich włodarzy związków zawodowych oraz wszystkich ludzi mając współcześnie wpływ na losy naszej ojczyzny jak i moje własne.
  Szanowni państwo jestem gorącym zwolennikiem demokratycznego państwa prawa. Jestem zwolennikiem wolnorynkowej gospodarki, chrześcijańskiej kultury, tradycji i cywilizacji zachodu oraz wolnego świata zachodniego. Jestem również gorącym zwolennikiem sprawiedliwości, tej w we właściwym tego słowa znaczeniu a nie jakiejś społecznej, która okrada ciężko pracujących obywateli i rozdaje nierobom, nygusom i innej patologii z pod kiosku z piwem. Przy okazji marnujecie i rozkradacie lwią część tego łupu. Jestem gorącym zwolennikiem sprawiedliwości, w której morderca jest mordercą, pedofil pedofilem, gwałciciel gwałcicielem, złodziej złodziejem, kłamca kłamcą, łapówkarz łapówkarzem i to bez względu na empatie jaką posiada, humor i preferencje polityczne czy seksualne sędziego orzekającego czy znaczenia kliki do jakiej należy. Przypomnę państwu, że prawa spisane przez Solona, wdrażane przez Drakona i zmodyfikowane przez Rzymian miały na celu nieuchronność kary, odstraszanie ewentualnych przestępców oraz zaspokojenie poczucia sprawiedliwości plemiennej. Obecnie sprawiedliwość służy wyłącznie waszym partyjnym gierkom, przepychankom, szantażom a przede wszystkim waszej topornej propagandzie. Z tego właśnie powodu zwracam się do wszystkich przedstawicieli wyżej wymienionych organizacji i zawodów, a przede wszystkim do rządu, i polityków. Nie potrzebuję waszych dotacji i przelewów. Nie potrzebuje zasiłków na dzieci dla matek na pogrzeby i tysiąca innych form jałmużny oraz prezentów za pieniądze które wcześniej skradliście mi w postaci podatków, akcyz, mandatów, koncesji czy inflacji z mojej kieszeni. Nie potrzebuje dotowanego masła, wołowiny czy mleka z gwarancją ceny ani żadnej rządowej listy leków refundowanych czy jakiegoś dodatku na opiekę nad moją babcia. Zbędne jest mi zaświadczenie o mojej niepełnosprawności ze względu na moje płaskostopie jak i zbędny jest mi jakiś paszport covidowy wydawany w celu rzekomej walki z rzekomą pandemią zaświadczający o przyjęciu rzekomej szczepionki, która miałaby mnie rzekomo chronić przed nadmuchaną rzekomą pandemią. Siejecie panikę wbrew waszemu obowiązkowi jej zwalczania, bo macie żywotny interes w zwiększaniu zagrożeń i strachu w celu uzasadnienia swoich budżetów, prestiżu i władzy.
 
Nie potrzebuje również ryczałtu kilometrowego na samochód, ryczałtu na telefon czy kupony na podły posiłek w podlej stołówce państwowej za ponad 50 zł. Możecie sobie wsadzić wszystkie obietnice wyborcze, dotacje, regulacje i reglamentacje wiecie, gdzie, ale zostawcie mnie w spokoju. Nie jestem waszym księgowym, archiwistą ani zbieraczem administracyjnej nonsensownej makulatury służącej jedynie do uzasadnienia istnienia waszej przerośniętej administracji i tworzenia stołków dla partyjnych kolesiów. Tysiące ton zidiociałych dokumentów i niejednokrotnie sprzecznych przepisów służących jedynie waszym chorym podejrzliwym umysłom, aby zniewolić i kompletnie kontrolować każdego obywatela w tym państwie i aby postawić was i wasze przerośnięte ego na piedestale. Wasze armie nierobów i laserów poślijcie do rzetelnej pracy zarobkowej zamiast totalnego kontrolowania obywatela, i to najczęściej dla „jego dobra”. Czy naprawdę uważacie mnie jak i zdecydowana większość obywateli za kompletnych debili nie potrafiących zadbać o własne bezpieczeństwo i interesy, nie potrafiących liczyć i oszczędzać czy w ogóle myśleć. Jeśli nawet tacy znajdą się w tym społeczeństwie, to dzięki waszym nie bezinteresownym, nadopiekuńczym poczynaniom, które mają głównie na celu uzasadnienie istnienia waszej armii nierobowi i pasożytów oraz waszego rabunku a nie dobro obywatela. Jesteście pionierami współczesnego rozbójnictwa i nowoczesnej sztuki złodziejskiej w majestacie prawa i dla „ogólnego dobra”, Jedyny Bóg wie czyjego dobra. Mam dość waszych agentów jawnych i tajnych, armii myśliwych polujących na uczciwego obywatela. Mam dość waszych przekrętów, korupcji, waszych wewnętrznych wojenek o miejsca przy korycie.
 
Mam dość chowania się za parawanem tajemnicy państwowej, bo państwo to obywatele je utrzymujący a nie jakaś banda cwaniaków, pasożytów i złodziei, nie tylko politycznych.  Przestańcie okradać nas i nasze dzieci bezrozumnie i niebotycznie zadłużając państwo. To jest rabunek, za który zapłacą także wasze dzieci, chyba że zdążycie się w porę dosyć nakraść. Przestańcie chować się za immunitetami, które tak naprawdę chronią wyłącznie przestępców. Zacznijcie odpowiadać za swoje czyny, pora skończyć z ponoszeniem konsekwencji przez cale społeczeństwo za idiotyzmy, przekręty, złodziejstwo i marnotrawstwo polityków oraz możnych tego świata. Rozumiem, że sami nie pracując, tylko kombinując i kradnąc nie macie szacunku do pracy, co wyraźnie widać w waszych codziennych poczynaniach, dotacjach, dopłatach czy reglamentacjach których beneficjentem są nieroby, pasożyci i społeczna patologia a płatnikiem uczciwie pracujący obywatel.  Pieniądze podatnika nie służą do kupowania sobie elektoratu. Zacznijcie mimo wszystko szanować i doceniać prace zwykłego obywatela, ponieważ bez pracy nie ma dobrobytu a wyłącznie nędza i głód. W świecie natury nawet największe pasożyty dbają o podłoże, na którym żerują! Wiem, że wam przyświeca słynna wypowiedz Urbana „rząd się zawsze wyżywi” ale mam nadzieje, że kiedyś to społeczeństwo zmądrzeje, obudzi się i pociągnie was do odpowiedzialności.
 
Oskarżam was o dewaluacje wyksztalcenia. Produkujecie dyplomowanych bezmyślnych pól- i ćwierć inteligentów. Oskarżam was o dewaluacje wartości autorytetów począwszy od profesorów zatopionych w bagnie politycznym i ekonomicznym. O dewaluację autorytetów duchownych utytłanych aferami seksualnymi i finansowymi. O dewaluację autorytetów dziennikarskich będących pod presją szantażu emocjonalnego i ekonomicznego nosicielami waszej ciemiężonej propagandy i bezczelnej cenzury. O dewaluację autorytetu lekarzy, którzy stali się przekupnym narzędziem na usługach koncernów farmaceutycznych. O dewaluacje zawodu nauczyciela wprowadzającego wasz plan indoktrynacji i demoralizacji dzieci od najmłodszych lat, bez możliwości wpływu rodziców, gdzie i czego mają uczyć się ich dzieci. O dewaluacje znaczenia i skorumpowanie związków zawodowych.  Ze wszystkich tych zawodów i ludzi społecznego zaufania zrobiliście przekupną, chciwą bandę na waszych usługach i usługach złotego cielca, którego tak dobrodusznie rozdajecie. Zniszczyliście wszelkie autorytety i wzorce jakimi powinien kierować się uczciwy obywatel wolnego kraju. O was politykach już nie wspomnę, bo od dawna nie jesteście dla obywateli żadnym wzorcem moralnym ani autorytetem a jedynie chciwą bandą złodziei i kłamców, dbającą wyłącznie o własną kieszeń i własny stołek. Oskarżam was o upapranie życia społecznego i prywatnego tego biednego kraju i narodu waszą brudną i cuchnącą polityką! Przestańcie sobie wycierać wasze gęby pojęciem demokracji, bo demokracja to ludzie i obywatele a nie kliki partyjne, pozapartyjne i mafijne!
 
Z całą świadomością stwierdzam, że obecnie jesteście największymi szkodnikami dla Polski i Polaków, zaraz po Hitlerze i Stalinie. Jesteście większymi szkodnikami niż komuniści. Dowodem na to jest choćby fakt, że za rządów PRL powstała 10-cio milionowa solidarność. Pytam się was, czy dzisiaj wyobrażacie sobie powstanie podobnego ruchu w Polsce? Tak skłóciliście brata z bratem, męża z żoną, matkę z córką, Polaka z Polakiem. Wy nie jesteście patrioci wy jesteście parti-idioci, którzy tym szlachetnym pojęciem patriotyzmu wycierają sobie swoje zakłamane gęby.  Nie róbcie z obywateli żebraków i chciwców bez honoru. Pozwólcie zachować nam godność i szacunek do samych siebie. Pozwólcie nam uczciwie pracować i godnie żyć! Nie jesteśmy żebrakami na waszej łasce, a wręcz odwrotnie. Ustalcie jedna stawkę podatkowa pozwalającą na utrzymanie podstawowych funkcji państwa i dajcie nam spokojnie żyć i pracować. Skończmy z tym szambem politycznym które już każdemu uczciwie pracującemu Polakowi zalewa usta. Myślę, że nie tylko ja, ale i wielu moich rodaków ma już serdecznie dość was i waszej brudnej, cuchnącej polityki. Albo zadbacie o Polskę i Polaków jak dobremu patriocie przystało, albo won do Mokwy, Berlina czy Tel Avivu!
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2022 [10:13] - Pani Anna | Link:

No, Panie Swisspola szacunek za ten wpis,  z tym, że to wołanie na puszczy. Już dawno zostaliśmy sprzedani, a ci co na codzień wycierają sobie gęby bogoojczyznianymi frazesami mają nas, obywateli w najwyższej pogardzie.  Szkolnictwo zostało całkiem zrujnowane, tzw. służba zdrowia zamiast leczyć i ratować zagraża naszemu życiu.  Nie wiem, czy da się upaść jeszcze niżej,  zwłaszcza,  że  zaczynali z górnego C. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-01-2022 [12:59] - Marek Kudła | Link:

Ana,
Ty jesteś tak nienormalna, że normalny człowiek ma problemy do jakiej epoki cię zaklasyfikować !
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-01-2022 [14:20] - Tezeusz | Link:

Ania że Scierwoneonowki  to są ich standardy.

Obrazek użytkownika Darek65

25-01-2022 [10:29] - Darek65 | Link:

Smutne podsumowanie, w całej rozciągłości się zgadzam. Tylko co z tego. Politycy, to grupa (zdecydowana większość), która nigdy nie miała zdolności honorowej. Przerażające jest to, że do nich dołączyli inni, lekarze,księża, prawnicy. Oni nie odejdą, ich trzeba wykopać.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-01-2022 [10:30] - Chatar Leon | Link:

Miała być repolonizacja mediów. Było odstawienie z fanfarami bezpłatnej reklamy szczujni TVN.
Miała być ustawa o IPN ścigająca oszustów historycznych. Mamy gniota nowelizowanego pod dyktando obcych państw.
Miało być rozganianie klik i mafii. Jest klepanie ustaw pod życzenia lobbystów.
Można wymieniać do znudzenia...

A tak na marginesie to czekam aż naiwni amatorzy antygenowych testów w aptece załapią po odchorowaniu (kowida, niekowida), że formalnie według systemu bynajmniej nie zdrowieją i będą podlegali ewentualnym restrykcjom na równi z wszystkimi niecertyfikowanymi (formalnie ozdrowieńcem można zostać jedynie pod warunkiem posiadania pozytywnego testu PCR).
 

Obrazek użytkownika EsaurGappa

25-01-2022 [10:45] - EsaurGappa | Link:

To jest zaraza która nas prześladuje,diabły większe,mniejsze,poganie.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-01-2022 [11:29] - rolnik z mazur | Link:

@ swisspola

Zgadzam się zdecydowanie ale to jest niestety glos wołającego na puszczy
 Tym niemniej warto wołać. Pzdr

Obrazek użytkownika Swisspola

25-01-2022 [11:36] - Swisspola | Link:

Zacznijmy wołać wszyscy! Oni niczego się tak nie boja jak ludzkiej solidarności. Widziałem to 11.04.2010 roku na w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu, gdzie w obliczu tragedii zaczęła się rodzić nowa międzyludzka solidarność. Zaraz wymyślili szczanie na znicze, krzyż i inne powody, aby skłócić ludzi! Pzdr
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2022 [11:47] - Pani Anna | Link:

Zacznijmy. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-01-2022 [14:12] - Tezeusz | Link:

Zacznij w swoim Scierwoneonie

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-01-2022 [15:42] - Marek Kudła | Link:

Swisspola,
Wołajcie wszyscy, ale głośno, i beczcie jak barany !  Bo wilków nie interesuje co o nich sądzą barany !!!  Zaciągnijcie się do obrony Ukrainy !  Tam takich jak wy potrzebują !!!

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

25-01-2022 [12:03] - Kazimierz Kozio... | Link:

brawo admin! wlasciwie niespodzianka ze taki manifest przeszedl no i coraz wiecej swiatla przebija rowniez na NB

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-01-2022 [12:08] - Chatar Leon | Link:

Bój chcieli z ruskim wieść imperatorem,
przestraszyli się starcia z korporacji dworem.

Obrazek użytkownika JanAndJan

25-01-2022 [12:21] - JanAndJan | Link:

@swissPOL
No, no... To się Pani/Panu ulało..
Popieram, popieram.
Nieśmiała sugestia, jeśli można...
Krócej, plizzz..  Krótkie komendy, jak do ..podwładnego. W końcu to Pani/Pan jesteście ich pracodawcą. "ONI" są na służbie -  ci z wyboru, z nadania, mundurowi i funkcyjni - służą pro publico bono. Z imienia, nazwiska, adresu - odpowiedzialnie.
Niech "ONI" nikogo nie wysyłają do pracy, niczego już nie ustalają, a zwłaszcza podatków, i niech się łaskawie od******lą ode mła.
Aha, i jeszcze wolny dostęp do broni, gdyby jednak zmienili zdanie albo jakiś hakenkrojz  znieważał - próbował znieważyć -  Polskę i Polaków, a i na nieproszonych gości może się przydać.
Uuuh! Tyle żalu i goryczy.. i wkurw, za przeproszeniem.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

25-01-2022 [12:35] - AŁTORYDET | Link:

Niezłe. Mieszka Pan w Niemczech, a w Rzeczpospolitej płaci podatki? Korzystających z polityki społecznej nazywa nierobami, pasożytami i społeczną patologią? By zakończyć ładnie: "skłóciliście brata z bratem, męża z żoną, matkę z córką, Polaka z Polakiem"? Spieprzaj dziadu, to najłagodniejsze co możesz usłyszeć. 

Obrazek użytkownika Swisspola

25-01-2022 [13:00] - Swisspola | Link:

Przecież Ty nie musisz się wcale ze mną zgadzać. Jeśli pasuje Ci rola żebraka we własnym domu to Twój wybór. Po stylu Twoich wypowiedzi można wywnioskować, że Ci to pasu i przypuszczam, że właśnie jesteś patologicznym beneficjentem tego systemu. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika JanAndJan

25-01-2022 [13:18] - JanAndJan | Link:

@AŁŁ__to__rylec!
Szanowny Autor - Swisspola - wybaczy wtręt, ale... kiedyś irytowały, dzisiaj bawią - z domieszką politowania - nadymane świętojebliwości samozwańczych kat(i)onów, jak P. Atorydet, P. Tezeusz..
Dyskusja, polemika, argumentacja - jak z gołębiem o szachach. 
Jest natomiast postać, osobowość nawet,  która zgrabnie finalizuje komunikację z.
Tak jest. Wujek Staszek. 
https://nonsa.pl/wiki/Wujek_St...
Cytat:
Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ, na arenę wszedł Klaun Szyderca. Podszedł do Jasia i zapytał:
– Jak masz na imię?
– Jasiu.
– A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! – zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca.
Smutny Jasio wrócił do domu, opowiedział wszystko tacie, na co ten mu mówi:
– Jasiu, jutro też pójdziesz do cyrku.
– Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu będzie się śmiał!
– Jasiu, nie możesz się tak poddać. Musisz jutro jeszcze raz iść do cyrku!
Smutny Jasio poszedł do cyrku i pech chciał, że znów musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Po rozpoczęciu występu znów na arenę wyszedł Klaun Szyderca i widząc Jasia podszedł do niego i mówi:
– Widzę tutaj mojego przyjaciela Jasia! Proszę, powiedz mi, Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! – znów zaśmiał się szyderczo.
Wszyscy ludzie w cyrku zaczęli się śmiać, a Jasio, któremu zrobiło się bardzo przykro wrócił do domu i powiedział o wszystkim tacie. Jego tata na to:
– Jasiu, jutro jeszcze raz pójdziesz do cyrku!
– Ale tato, ja nie chcę! Tam jest Klaun Szyderca, on znowu się będzie śmiał!
– Nie martw się, Jasiu, tym razem pójdzie z tobą Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty.
No i tak się stało. Następnego dnia Jaś poszedł z Wujkiem Staszkiem do cyrku, usiedli w pierwszym rzędzie i czekają na występ Klauna Szydercy. Gdy Klaun Szyderca wyszedł na arenę, zaczął swój znany występ. Podszedł do Jasia i zapytał:
– Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
Na co Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty:
- Spierdalaj. Koniec cyt.
Lepsze od - spieprzaj dziadu?
Nasze Blogi - Uczą, Bawią, Wychowują.

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-01-2022 [12:42] - Tezeusz | Link:

Niemiec o Polakach ? fajnie !

Obrazek użytkownika Swisspola

25-01-2022 [12:50] - Swisspola | Link:

Typowy polski grajdoł idiotów. Jak ma więcej to musiał nakraść, jak ma odmienne zdanie to musi być Żyd, Niemiec albo Ruski. No cóż nie na darmo mówi się, że ponad polowa tego społeczeństwa to idioci i dlatego ten kraj ma takich polityków i taka historie na jaka zasługuje! 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-01-2022 [16:21] - Marek Kudła | Link:

Nie wmawiajcie nam Polakom, że oni (lewacy) są również Polakami !  Bo to nieprawda !
Ci, którzy żebrzą W UE by ta karała Polskę finansowo, zdradzają naszą Ojczyznę, sabotują gdzie się da, odmawiają posłuszeństwa rządowi, strajkują i protestują by dokopać rządowi, zapowiadają likwidacje, opiłowywanie, dorzynanie, wypalanie gorącym żelazem, itd..  Oni nie identyfikują się z Państwem, w którym żyją, oni mu szkodzą !
Jeszcze raz: To nie są Polacy !  To polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia, głównie niemieckiego, sowieckiego i żydowskiego.  To postkomuniści, resortowe dzieci i lewacko-liberalne zajoby !!!  Tych ludzi my Polacy musimy usunąć z życia publicznego !!!
 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-01-2022 [13:02] - Chatar Leon | Link:

O! Tezeuszek się obudził!
Świetnie. No to może się pouczymy. Znalazłem takie zadanie matematyczne na poziomie podstawówki:
Załóżmy, że codziennie testowanoby 200 tys osób, co czwarty test wyszedłby pozytywnie, każda z pozytywnie przetestowanych osób podlegałaby izolacji a równocześnie powodowałaby pobyt trzech innych osób na kwarantannie. Pytanie: Ile osób w ciągu 5 dni znajdzie się w sytuacji, w której nie będzie mogło wyjść z domu?

Obrazek użytkownika Swisspola

25-01-2022 [13:04] - Swisspola | Link:

Nie zadawaj mu takich trudnych pytań, bo zwoje mu się przepalą i będziesz miał go na sumieniu. Już od dłuższego czasu obserwuje jego aktywność na NB i najwyraźniej facet jest na służbie!

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-01-2022 [14:13] - Tezeusz | Link:

@Swisssoviet
Twoje zwoje już dawno przegoniły sierpem i młotem.Rubelki wpłynęły ?A jak w Niemczech jesteś u siebie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-01-2022 [14:09] - Tezeusz | Link:

@Chatar
Moze dla ciebie coś z jezyka polskiego...
Głupi, głupszy.. idiota

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-01-2022 [14:13] - Chatar Leon | Link:

No i jak tam rozwiązywanie zadania? Wolno korzystać z kalkulatora.

Obrazek użytkownika u2

25-01-2022 [13:04] - u2 | Link:

za pieniądze które wcześniej skradliście mi w postaci podatków, akcyz, mandatów, koncesji czy inflacji z mojej kieszeni.

Bzdura, przecież pan nic nie płaci. Ba, nic pan w życiu pożytecznego nie zrobił, a roszczeniowy pan jest bardziej od Kuń-federacji :-)

Obrazek użytkownika Swisspola

25-01-2022 [13:15] - Swisspola | Link:

Myli się pan, bo mam właśnie polską emeryturę. Do tego, same podatki to tylko niewielka cześć rabunku jak pan skromnie raczył pominąć. A nawet gdybym mieszkał za granica to jestem takim samym Polakiem jak pan a śmiem twierdzić, że lepszym, bo bardziej leży mi na sercu dobro tego kraju i Polaków niż pan i wielu panu podobnym klakierom. Proszę nie zapominać, że 80% wielkich Polaków, którym pan do pięt nie sięga, było na emigracji! 

Obrazek użytkownika u2

25-01-2022 [13:23] - u2 | Link:

mam właśnie polską emeryturę

Czyli nie pracuje pan, tylko się obija na NB. Zgadłem, że nie zrobił pan w życiu nic pożytecznego dla "tegokraju" i dlatego pan tutaj ściemnia, że od pana zależy budżet "tegokraju" :-)

Obrazek użytkownika Darek65

25-01-2022 [13:25] - Darek65 | Link:

@Swisspola
Ma Pan przykład, jak można zrobić coś ponad podziałami. Nie można, bo u nas z jednej skrajności w drugą. Ktoś kiedyś powiedział, czemuś biedny, boś głupi.

Obrazek użytkownika Swisspola

25-01-2022 [15:10] - Swisspola | Link:

Róbmy swoje i ignorujmy tych pustaków. Dyskusja z nimi to dla nich zaszczyt i woda na młyn. W każdym narodzie są idioci a u nas po 123 latach zaborów 45 latach komuny radzieckiej, 32 latach solidarnościowych zdrajców i 15 latach komuny europejskiej mamy prawo mieć w społeczeństwie dość duża ilość idiomów. Niech sobie rosną a my róbmy swoje. Głęboko wierzę, że z czasem będzie nas większość. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika sake3

25-01-2022 [20:31] - sake3 | Link:

@Swisspola.......Pan mieszka w Niemczech? To podtrzymuję opinię,że Niemcy i ich polskie przydupasy to ludzie pełni pogardy do Polaków i polskości.Pana komentarz pełen aroganckich zwrotów-pustaki,idioci dla których wspólna obecność z wami na NB to wg Pana jakiś zaszczyt. To zapewne jest to szumne zapowiadanie -,,róbmy swoje''.A co Pan potrafi oprócz rzucania indektyw i obrażania? Co Pan nawet wnosi do dyskusji?

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-01-2022 [15:12] - Tezeusz | Link:

@Swissdojcz
Dziadek w Wermachcie?

Obrazek użytkownika u2

25-01-2022 [16:08] - u2 | Link:

Dziadek w Wermachcie?

W AK (Afrika Korps) :-)

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-01-2022 [13:09] - Marek Kudła | Link:

@ Autor,
Panie Swisspola, panu się w pewnym okresie  „rozwoju” coś pomyliło – w pana życie wkradł się jakiś błąd !  Wie pan dlaczego nazywamy takich jak pan ludzmi nawiedzonymi ?! Bo każdy normalny człowiek jak popełni błąd lub się pomyli, to przynajmniej stara się ten błąd usunąć, a pomyłkę naprawić ! A pan i wy tkwicie w tej waszej lewackiej głupiźnie bez końca. Pan nie jest normalnym człowiekiem lecz marzycielem o idealiźmie komunistycznym,  pochodzącym od innej małpy z innym kodem kulturowym !!!  Szkoda że nie zatytułowałeś pan swego listu otwartego, na list dla lewactwa !

 

Obrazek użytkownika juur

25-01-2022 [13:21] - juur | Link:

Wykreowano społeczną "mentalność pensjonarki", radosna, entuzjastyczna, reakcja na piękne słowa, nazwisko/autorytet/gwiazdę/uwielbienie.... a nie na realne zdarzenia.
Jak za komuny. Trzeba tylko trochę zacisnąć pasa i już niedługo.......
Na marginesie, w przypadku szczepionek, zastosowano ten sam schemat.
Tak się stało, że przestały się liczyć fakty a wierzymy w słowa, takie które przeczą faktom.
Tusk, typ z pod ciemnej gwiazdy, gdy nas sprzedawał to tego nie ukrywał, ....jesteśmy Europejczykami.... Unia tego oczekuje... Miał swoich wyznawców i nadal ma.
Morawieckie gdy robi to samo, wpisuje się w poczet grabarzy rodzimego przemysłu, ale o tym nie mówi, to jest najlepszy premier w historii...bo nie mówi, że nas sprzedaje. Zgoda na zmianę limitów CO2, zgoda na dopisanie rolnictwa do limitów CO2....itd..itd... Morawiecki w krótszym czasie zrobił, złego, więcej niż Tusk w czasie swojego urzędowania.
Uprzedzając głosy, że jest zupełnie inaczej....dał to, dał tamto... i to za darmo... Żeby złapać mysz to trzeba ją zanęcić kawałkiem serka czy kabanosa. Gdy mysz się zorientuje, że to pułapka to już jest, jak mówi Tusk, "zu spät".
Pomijając tych na etatach z "licencją na patriotyzm", to co zresztą, że tyle czasu daje się wodzić za nos?

Obrazek użytkownika u2

25-01-2022 [13:37] - u2 | Link:

Morawiecki w krótszym czasie zrobił, złego, więcej niż Tusk w czasie swojego urzędowania.

Widzę u pana tęsknotę za obcym butem, który będzie uciskał niepokornych Polacken :-)

Obrazek użytkownika Czesław2

25-01-2022 [14:08] - Czesław2 | Link:

@u2 Chyba komentujesz jakieś inne wpisy, albo walisz?

Obrazek użytkownika Darek65

25-01-2022 [14:38] - Darek65 | Link:

Z tymi "blogerami" jest, jak z komunistami, którzy mówili. Fakty przeciw nam, tym gorzej dla faktów. Myślę, że wszyscy Ci, którzy merytorycznie potrafią się odnieść do sprawy, nie powinni wchodzić na wątpliwej jakości wpisy Tezeusza, nie komentować. Niech się taplają we własnym sosie. Ja tak przynajmniej będę robił.

Obrazek użytkownika juur

25-01-2022 [14:53] - juur | Link:

Pewnie nie zbyt zręcznie, ale chcę zwrócić uwagę, że wg. mnie reakcję na zdarzenie zmieniono w  reakcję na słowo/deklarację/obietnicę..
Np. Morawiecki, faktycznie, likwiduje dostęp do naszych zasobów energetycznych i przemysł około tej branży, w miarę bez rozgłosu i właściwie cisza, nikt nie reaguje
Morawiecki mówi jak to już niedługo będzie fajnie, jak to nam rośnie... i chociaż to nic nie znaczy....ogromny entuzjazm....hurra....
A fakty:
"Polska coraz bardziej uzależnia się od importu paliw kopalnych. Od 2000 do 2020 r. wydaliśmy na to ponad 1 bilion złotych. Lwia część tej kwoty trafiła do budżetu Rosji, która jest głównym dostawcą paliw do Polski - wynika z najnowszego raportu Forum Energii. Ile? Ponad 730 mld zł.
Co więcej, dowiadujemy się, że w 2000 r. wydaliśmy na import węgla 384 mln zł r. w 2020 – 4,1 mld zł.
W raporcie czytamy, że po dwóch dekadach, mimo że Polska zaczęła kupować węgiel również w innych zakątkach świata, pozycja Rosji wzmocniła się – udział węgla w całkowitym imporcie wynosi teraz 75 proc., zwiększając się prawie 12-krotnie (z 0,8 mln ton w 2000 do 9,4 mln ton"
Czyli finansujemy Putina . Tracimy niezależność energetyczną by  kupować ruski gaz od niemców itd....
Nie ważne" kto" tylko "co" robi i to tyle.

Obrazek użytkownika angela

25-01-2022 [14:35] - angela | Link:

Swisspola. Wylał, co mu w duszy gra. Szok.
Czy świetne wyniki gospodarcze, a zasiłki dostają ci  niestety ułomni i najbiedniejsi, rowniez emeryci i renciści, a nie zagraniczne korporacje i mafie, co wyprowadzały z Polski miliardy, tak go rozsierdziły. 
Czy to, ze POLSKI RZĄD, broni nas skutecznie przed frontalnymi atakami ze wschodu i zachodu, 
a złodzieje nie mają widoków na powrót do " władzy ".
Ze wyrwaliśmy się spod ruskiego i niemieckiego buta.
Kraj rozwija się świetnie, RZĄD rzadzi fantastycznie, wszyscy zyją w dostatku, w  czym wiec rzecz.
Pewnie w tym, ze nie mozna Polski doić, a miliardy idą dla Polaków i na kapitalne inwestycje, i coraz bardziej odplywa w siną dal okupacja Polski.
Jest dobrze,  i  jest takie przyslowie ze  " psie głosy nie idą pod niebiosy".
 

Obrazek użytkownika Swisspola

25-01-2022 [15:44] - Swisspola | Link:

Nawet nie zauważasz jak stajesz się żebrakiem we własnym kraju i za własne pieniądze. Ale to Twoja sprawa. Wychodzi z Polaków homosovieticus. Kolejność postepowania z bydłem jest następująca.

1) Najpierw się je pasie (dotacje, dopłaty, finansowania)
2) Później się je doi (podatki, akcyzy, reglamentacje, inflacje)
3) Na końcu następuje ubój (nie koniecznie w rzeźni, może być szpryca niewiadomego pochodzenia)

Dwa pierwsze etapy następują najczęściej równolegle jak u bydła w oborze! Obawiam się, że właśnie znajdujemy się w trzeciej fazie hodowli ludzkiego bydła!

Czy Ciebie nigdy nie zastanawiało, ile oni musza nakraść, żeby rozdawać aż tyle pieniądze. Przecież oni nic nie produkują, nie wytwarzają a wszystko co mają pochodzi z rabunku uczciwie pracujących obywateli!  Przecież gdyby te pieniądze choć w połowie pozostały w rękach prywatnych to inwestycje z nich przynosiłby by krocie. A tak to je przeżeramy po ówczesnym okrojeniu ich przez polityków, kościół i inne instytucje nie rzadko mafijne!
 
Żeby nie być gołosłownym: Propaganda ostatnio grzmi na opłaty emisyjne które wzrosły niebotycznie i które między innymi spowodowały 300% wzrost kosztów energii i paliw. Tylko zapomniała powiedzieć, że Polska z tych opłat w ubiegłym roku zgarnęła ponad 25 mld zł. Czyli najwięcej w Unii i de fakto był to podatek, który teraz spłacamy kosztami energii! Oczywiście propaganda zapomniała o tym poinformować.
 
I na koniec, żeby była jasność. To tylko przypadek, że aktualnie teraz rządzi PiS. Mój list odwołuje się do wszystkich polityków, organizacji rządowych kościoła, wymiaru sprawiedliwości itd.  Nie posiadam preferencji politycznych poza zdrowym rozsądkiem, logiką i dobrem Ojczyzny. Nie wiem czemu tak zajadle bronisz rządzących. Czyżbyś w podświadomości podejrzała, że z nimi jest coś nie tak?
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-01-2022 [16:09] - Marek Kudła | Link:

Swisspola,
Panie pan piszesz dokładnie o biedzie za czasów PO, pan jesteś chory !!!
Żeby było wszystko jasne:
Przyjdzie wielka klęska tych,  którzy nienawidzą Polski,  którzy zdradzali i zdradzają naszą Ojczyznę. Przyjdzie wielka klęska  tych, którzy kradli, kłamali i kłamią nadal !!!   Ci lewaccy oszuści walczą o koryto wszelkimi sposobami, i wykrzykują do PIS-iorów:  „Będziecie siedzieć”,  za to żeście wygrali wybory !   Nie, to nie wy będziecie wsadzać Polaków, prawowitych gospodarzy polskiej ziemi -  broniących swego Państwa,  ale to my Polacy was za zdradę naszego Państwa i Narodu Polskiego uczciwie osądzimy !!!   Na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby .  Przygotujemy wam sprawiedliwe procesy, bo zapracowaliście na nie solidnie,  a  już w kolejnych wyborach 2023 odrzucimy was od wpływu na nastą Ojczyznę i usuniemy z życia publicznego !  
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-01-2022 [16:24] - Marek Kudła | Link:

BRAWO PIS  za wspaniałe rządzenie krajem, za świetny rozwój gospodarki polskiej, za programy wspierające polskie rodziny, pomoc dla ludzi młodych i dla rolników, seniorów,  niepełnosprawnych, za działania na rzecz zwiększenia naszego bezpieczeństwa i zdrowia, za reformy, które wprowadzacie (prokuratura, sądownictwo, emerytury ubeckie, i inne). Za program zrównoważonego rozwoju państwa i polski model dobrobytu oraz za  Nowy Ład  !!!
 

Obrazek użytkownika sake3

25-01-2022 [17:01] - sake3 | Link:

@Swisspola......,,ile muszą nakrasć,żeby rozdawać tyle pieniędzy''.....Proszę nie być gołosłownym a udowodnić te wypadki okradania,podac konkrety daty i nazwiska.Oskarżać zawsze łatwo.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

25-01-2022 [15:48] - Marek Kudła | Link:

angela,
to cholerne lewastwo nie widzi dobra, oni są ślepi na prawdę i na dobro.  Oni przez wycie do koryta oślepli !  I tak jak Stalin przysłał do Polski po wojnie 200 tys. komunistów by tu budowali komunizm, tak teraz powinniśmy ich lub ich potomków wywieźć tam skąd przybyli !!!

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2022 [16:26] - Pani Anna | Link:

angela,
i nie jest prawdą,  że dach przeciekał,  zwłaszcza,  że prawie nie padało... Tak wyrwaliśmy się spod niemieckiego buta, więc pewnie wymienisz mi 1 (jedno) zalecenie TSUA/ BRUKSELI/BERLINA, którego by twój ukochany rząd NIE WYKONAŁ?

Obrazek użytkownika paparazzi

25-01-2022 [15:47] - paparazzi | Link:

Panie , ja tez nie chce ale gdzie taki raj znaleźć. :-)

Obrazek użytkownika Swisspola

26-01-2022 [06:46] - Swisspola | Link:

Szanowny panie, nawet kiedy się taki raj osiągnie to trzeba go pielęgnować i bronić. Nic nie jest dane raz na zawsze. Właśnie się teraz na zachodzie boleśnie o tym przekonują. Porostu trzeba o ten raj walczyć nie zwracając uwagi na nawiedzionych pól- i ćwierć inteligentów, których jak widać zatrzęsienie na tym forum. Ale łatwo jest ich ignorować, bo poznać ich po plugawym jeżyku, kalumniach i braku jakiegokolwiek argumentu, rozsądku i logiki.  Porostu omijać ich jak najdalej, nie dyskutować z nimi, niech się sami kiszą we własnym sosie. Natomiast przekonywać nieprzekonanych, rozsądnych i mądrych ludzi mających odmienne zdanie bądź wahających się. I tak budujmy swój raj. Politycy na pewno nam go nie zbudują, pomimo że ich propaganda nierzadko głosi ze za ich rządów mamy lepiej jak w raju.

Obrazek użytkownika sake3

25-01-2022 [16:41] - sake3 | Link:

Miała być czara goryczy zwana listem otwartym a wyszedł z tego kubeł pomyj z rozmysłem wylany wyłacznie i z rozmysłem na głowy rządzących. Pozostałą klasę polityczną jakoś autor oszczędził a więc jak rozumiem ich działania ocenia pozytywnie.Autor nie wziął tu nawet pod uwagę czynników uniemożliwiających czy utrudniających rządzenie.Trochę trudno uwierzyć,że wszystko co do tej pory zrobił rząd jest nieudane,złodziejskie,aferalne.Zamiast zróżnicować te swoje pretensje,podać przykłady tych złych rządów na tle wspaniałych rządów poprzedniej ekipy ,(bo dziwnym trafem wcześniej przed rządami PiS-u Pan nic złego nie dostrzegał ) rzuca Pan tylko oskarżenia. Całkiem zresztą zgrabnie   i sprytnie bo na NB jest stała grupa  internautów parających się wyłacznie krytyką rządu. W swoich lamentach nie uwzględnił Pan destrukcyjnej roli PE,który świadomie oskarża,obciąża karami,dyskryminuje przy każdej okazji Polskę. Tego Pan dotąd nie zauważył? Dziwne bo chyba nie ma dnia bez prób osaczania rządu,tworzenia niekorzystnej atmosfery wobec Polski .Przecież wiadomo,że te wszystkie wymyślone sytuacje i kłamstwa mają na celu obalenie rządu.Proszę więc wykazać nieco więcej cierpliwości i doczeka się Pan tej upojnej chwili. Nawet banda idiotów (jak tu nas nazywacie )mających odmienne od Pana poglądy wreszcie zniknie z portalu.

Obrazek użytkownika tricolour

25-01-2022 [16:45] - tricolour | Link:

@Sake

Czynnik uniemożliwiający rzadzenie? Zgaduję: wróbelek ma jedną nóżkę bardziej.

Obrazek użytkownika sake3

25-01-2022 [19:11] - sake3 | Link:

@Tricolour.....Nie musi Pan zgadywać,czynnikiem uniemożliwiającym rządzenie są działania opozycji i pełna niechęci rasistowska polityka UE wobec Polski.Każdy dzień przynosi pełne arogancji wypowiedzi tu w Polsce,w Brukseli,w mediach.Na NB jakbyście tego nie zauważali,tak jesteście przekonani o swojej wyższości. Każdy z was charakteryzuje się pogardą do pisowców albo do tych co ośmielają się miec inne niż wy poglądy.Nawet tu na tym blogu szafujecie wobec tych co nie krytykują rządu słowem ,,idioci.''. 

Obrazek użytkownika tricolour

25-01-2022 [21:08] - tricolour | Link:

@Sake

Pani jest typowym produktem telewizyjnym i do tłumaczenia swoich niepowodzeń potrzebuje wroga. Najlepiej zagranicznego, jak ruski.

Ponawiam pytanie (stać już Panią na odwagę?) - jakiej marki samochodem Pani jeździ?

Obrazek użytkownika sake3

26-01-2022 [09:04] - sake3 | Link:

@Tricolour.........Nie nazwałabym mojego życia niepowodzeniem przez co szukam wroga.Jak na razie czytając komentarze widzę że to Pan i część komentatorów nawet ich nie szuka tylko wyznacza i grozi paluchem. Uważam że w moim życiu wiele się udało zarówno w życiu zawodowym i rodzinnym, Na szczere i złośliwe pytanie odpowiadam równie szczerze-nie,nie prowadzę samochodu po wypadku i przy stanie mojego serca.a uprzedzając kolejną złośliwość umiem obsłużyć komórkę i mam konto choć uważacie,że każdy zwolennik PiS-u to analfabeta.

Obrazek użytkownika Ijontichy

25-01-2022 [17:04] - Ijontichy | Link:

Tu sie potwierdza wzór Ressego...ten o IQ w spoleczeństwie...masie człowiekowatych.
Szkoda Pana pisania...nie dociera..klapki na uszach,oczach i nieczynna zawartość czaszki.
Szkoda go na NB

Obrazek użytkownika Jan1797

25-01-2022 [18:15] - Jan1797 | Link:

@Swisspola
Notka w stylu wczesnego Echo, czyli taki niby za, ale zdecydowanie przeciw. Takich zachowań uczy dzisiaj stara Europa? Przykład ostatni relacji wspólnych Polska-UE, wygląda na zemstę za wydarzenia, protesty i wzrosty bezrobocia tam. Miałkie intelektualnie próby kunktatorskiego zagrania znanego z obrony ich stoczni przy likwidacji naszych, jednocześnie, gdybym policzył wysoko przetworzone towary, współpraca z Niemcami wygląda coraz bardziej blado. Wniosek; nasz rynek pracy musi zachować miejsca pracy dla powrotu naszych rodaków, niekoniecznie z Niemiec. Błąd otóż nie? Czy przebywający za Odrą, powinni być posądzani o próby prowokowania zamieszania w Polsce? Przykładów powyżej aż nadto. Nie zauważyłem jedynie głosu obrony czegokolwiek tu i teraz w Polsce. Nie jestem krytykiem w czambuł lewicowych autorów i komentatorów, ale czytając w blogosferze definicję "niemieckiego zielonego ładu"; że to „prosperity club nowego otwarcia”, zdecydowanie takie otwarcie mam, podobnie jak pociąg dwu prędkości pierwotnie proponowany ze znamionami już wtedy wypychania Polski „za niepokorność w reformie sądownictwa” i podobne insynuacje. Ujawnione przez prasę francuską deal'e -mają skutkować karami finansowymi dla nas za brak potulności gospodarczej o znamionach wierno-poddańczych? Jeżeli tak mają wyglądać wspólne relacje, to mam je tam, gdzie kończą się plecy. Jednocześnie, jeżeli nasi przedstawiciele nie zauważają nieprawidłowości tam na przestrzeni dekady to jedyne co powinno martwić to poziom intelektualny współczesnych faryzeuszy równy totalnym.
Nauka jest świadomością niewiedzy więc mam taką prośbę; zachowajcie swje uwagi w stylu wolności słowa dla dyskusji na emigracji, bo jedyne co można tu stwierdzić to, że NB we wszystkich rankingach zrealizowały zdecydowane wzrosty bez obecności i wtrętów zza Odry.

Obrazek użytkownika tricolour

25-01-2022 [18:35] - tricolour | Link:

@Jan

To kolega, i jemu podobne, gdy już ruskie zaczną, nie lata po prośbie za Odrę, do tych wtrętów, tylko mężnie da odpór kijem czy też kropielnicą,

Bo jakoś tak wyszło, nie tylko Lidl i VW, a nawet Leopard zza Odry jest, od tych wtrętów.

Obrazek użytkownika Jan1797

25-01-2022 [19:38] - Jan1797 | Link:

@tricolour,
Nie latam, nie wiem kto lata? W czym zła jest kropielnica?
Patrz, uderz w stół a o Tobie zapomniałem. 
Co  ten jeden tydzień zrobił z człowieka ;-))

Obrazek użytkownika tricolour

25-01-2022 [20:36] - tricolour | Link:

@Jan

Pana wspanialy premier latal i prosił tych, którzy wcześniej tacy źli byli.

Honor jakiś macie? Czy tylko 500+

Obrazek użytkownika Jan1797

25-01-2022 [21:14] - Jan1797 | Link:

 @tricolour,
Błądzisz, żadnych datków od Państwa nie pobieram. Podatki płacę, spore i zdecydowanie bardzo chętnie łożę na małych i młodych Polaków. Pan Prezydent i teraz Sejm zdecyduje o udziale w armii europejskiej ale w strukturach transatlantyckich, bez możliwości euro manipulacji. To jest ten temat, który dzisiaj zburzył spokój totalnych; armia europejska w strukturach transatlantyckich to koniec mrzonek o dominacji DE.
 

Obrazek użytkownika tricolour

25-01-2022 [22:14] - tricolour | Link:

@Jan

Bardzo się cieszę, że błądze, bo to warunek konieczny, by się czegoś nauczyć.

I właśnie się uczę cały czas, że dopóki udziału w armii europejskiej realnie nie ma, to nie będzie nigdy.

Obrazek użytkownika Swisspola

25-01-2022 [18:37] - Swisspola | Link:

Ma pan racje, że pański komentarz jest kompletnie miałki i w stylu "A u was murzynów biją". Ze smutkiem przyznaje racje Stanisławowi Lemowi, który powiedział: "Żeby ludzkość nie wymyśliła Internetu, to bym nawet nie przypuszczał, że na świecie jest tylu idiotów."
PS: Mieszkam w Polsce.

Obrazek użytkownika Jan1797

25-01-2022 [19:54] - Jan1797 | Link:

Szkoda, nie uważam za tym Samym Lemem, "że mniej jest kretynów".
Czy przybywający zza Odry; "powinni być posądzani o próby prowokowania zamieszania w Polsce? Przykładów powyżej aż nadto. Nie zauważyłem jedynie głosu obrony czegokolwiek tu i teraz w Polsce. Nie jestem krytykiem w czambuł lewicowych autorów i komentatorów, ale czytając w blogosferze definicję "niemieckiego zielonego ładu"; że to „prosperity club nowego otwarcia”, zdecydowanie takie otwarcie mam, podobnie jak pociąg dwu prędkości pierwotnie proponowany ze znamionami już wtedy wypychania Polski „za niepokorność w reformie sądownictwa” i podobne insynuacje.

Obrazek użytkownika Swisspola

26-01-2022 [06:27] - Swisspola | Link:

Ma pan racje, że pański komentarz jest kompletnie miałki i w stylu "A u was murzynów biją". Ze smutkiem przyznaje racje Stanisławowi Lemowi, który powiedział: Żeby ludzkość nie wymyśliła Internetu, to bym nawet nie przypuszczał, że na świecie jest tylu idiotów."
PS: Mieszkam w Polsce.

Obrazek użytkownika juur

25-01-2022 [19:42] - juur | Link:

Opatrzność czy przyroda zadbały o to by ostrzegać przed niebezpiecznymi gatunkami, kolorem lub wzorem. Idiota jest odstępstwem od tej reguły. Wygląda tak jak pozostali ale  jest bardziej niebezpieczny zwłaszcza gdy ma choćby odrobinę władzy. Przyroda zadbała o to by dało się go łatwo rozpoznać, dała mu nieprzepartą potrzebę, ciągłego, udowadniania tego, że jest idiotą np. przez ignorowanie faktów.  Czy skorzystamy z ostrzeżenia to już nasza decyzja.
Proszę nie mylić autentycznych idiotów z kreacjami. Jak dotąd idiotyzm nie jest penalizowany..
Funkcjonariusze frontu ideologicznego to też nie idioci, sprzedajne świnie, które wszystko zrobią dla kasy lub kariery chociaż czasami trudno w to uwierzyć.
Z braci Marx: "Wygląda jak idiota, mówi jak idiota, ubiera się jak idiota ale nie dajcie się zwieść. On naprawdę jest idiotą..."

Obrazek użytkownika kat

25-01-2022 [20:33] - kat | Link:

Witam , mam nadzieje że Pana list przeczytają ludzie prawicy i wzbudzi to u nich refleksje.Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-01-2022 [07:01] - Tezeusz | Link:

W antypolskim Ścierwoneonie niejaki Ruszkiewicz vel Pers dalej obraża blogerow NB

"To wyjątkowo głupie, chamskie i bezczelne babsko ta cała "ujejska".
Ale takie kocopały jakie ona wypisuje znajdują, niestety, przychylnych czytelników.
Dobrze, że się tak odkrywają bo łatwiej ich policzyć i w odpowiednim czasie "docenić".
A kim toto publicznie się pytam ?
 Kim i czym ? Jego  słownictwo, postawy o nim świadczą jednoznacznie.
Blogerzy co wy na to ? Może trzeba temu czemuś powiedzieć dość chamowi.
https://naszeblogi.pl/61013-ch...