Efekt Tuska efektem placebo

Tusk miał udawać, że jest zbawcą Polski, że ma prawdziwy plan na Polskę, chociaż nikt takowego nie widział. Wymyślono więc placebo. Placebo (łac. „będę się podobał”) – substancja lub działanie (np. zabieg chirurgiczny) obojętne, niemające wpływu na stan zdrowia pacjenta, podawane choremu jako terapia. Chory nie wie, że to, co zastosowano, nie jest prawdziwym leczeniem, zaś wszystko (dla leku głównie: wygląd, zapach, smak, konsystencja), oprócz leczniczych właściwości placebo jest takie samo, jak rzeczywistej terapii. Często zastosowanie prawdziwego leku mogłoby być szkodliwe dla pacjenta, ale oszukanie go przez wmówienie, że przyjął lek, może poprawić jego sytuację psychiczną. Placebo stosuje się również w badaniach nad działaniem leków, zabiegów medycznych i niekonwencjonalnych, używając go w ślepych i podwójnie ślepych próbach. (https://pl.wikipedia.org/wiki/...).

Międzynarodowi lewacy, wrogowie Polski i Polaków przysłali osobnika nienawidzącego Polaków (por.: https://naszeblogi.pl/39641-tu...). Totalni ukrywają plan zniszczenia Polski, chociaż na kampusie w Olsztynie ujawnili,że planują zlikwidować szpitale, opiłować Katolików, wprowadzić EUR-o, co zniszczy gospodarkę. W trakcie rządów PO-PSL podniesiono wiek emerytalny i dalej zamierzano go podnosić. W wywiadzie, po campusie, Tusk wypowiedział się przeciw macierzyństwu – państwo nie ponosiłoby kosztów edukacji, a kobiety mogłyby wcześniej i dłużej pracować, ku chwale PO-PSL. Pamiętam, jak na siłę spłacałem szybko kredyt, bo Balcerowicz, przy inflacji podobnej, jak teraz, podniósł oprocentowanie kredytów do ok. 40%. Ich plan dla Polski jest analogiczny, jak eksterminacja „reedukacja” Ujgurów, dożywotnia praca, na granicy egzystencji, bez prawa do posiadania dzieci.

Obecne ceny energii wynikają ze zgody Tuska na pakiet klimatyczny w 2008r. Śp. prof. Prezydent Lech Kaczyński nie zgadzał się na propozycje UE, więc ta rozpoczęła negocjacje z Tuskiem. Klepanie po plecach, w relacjach prywatnych jest normalne. Po plecach klepie się kogoś zakompleksionego, co może być obraźliwe. W relacjach poltycznych takie poklepywanie jest wręcz obraźliwe, bo po plecach klepie się konia, osła, muła itd. Wystarczyło, że Sarkozy, Prezydent Francji, poklepał Tuska po plecach, jak osła, a ten cały w skowronkach, zgodził się na wszystko, a całe media w Polsce głosiły peany na temat gestu Sarkozego i „zaszczytu”, jaki spotkał Tuska.

Później zaproponowałem Solidarności”, aby stworzyć kukłę/posąg prawie Sfinksa, czyli osiołka z twarzą Tuska. Solidarność skorzystała z mojego pomysłu częściowo, bo ostatecznie powstał posąg Kim Ir Sena (por.: https://naszeblogi.pl/40366-zr...). Proponuję ogłosić ogólnopolski konkurs na taką figurę prawie Sfinksa. Byłaby to też okazja, aby zrealizować prawo obywateli do informacji i np. w rachunkach za energię ujawnić (szacunkowo), jaka część rachunku, to regulacje UE. Jak czytam tu i ówdzie, regulacje UE, to ok. 60% rachunku.

Temat niekompetencji Tuska poruszałem wielokrotnie, np.:

1) https://naszeblogi.pl/39484-w-...

2) https://naszeblogi.pl/39461-kl...

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

20-12-2021 [20:00] - u2 | Link:

Totalni ukrywają plan zniszczenia Polski, chociaż na kampusie w Olsztynie ujawnili,że planują zlikwidować szpitale, opiłować Katolików, wprowadzić EUR-o, co zniszczy gospodarkę.

Słuchałem właśnie wrzasków Trzaskowskiego bodajże na TVN, czyli Tusk VIsion Network.. Nie oglądałem, bo leciał w innym pokoju. Trzaskowski wrzeszczał, bo nie miał konkretów i nie potrafił racjonalnie przedstawić swoich racji.

To samo podejście jest u Tuska, choć on zwykle wysługuje się takimi gieremkami jak Palikot, Trzaskowski itp. Gorzej mu wychodzi anschnautzen publicznie. Niedawno nawoływał do wieszania ministrów. Nie wie jeszcze biedaczek, że rewolucja zawsze pożera swoje dzieci, patrz Robespierre :-)

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-12-2021 [20:39] - Marek Kudła | Link:

Źeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, należy cofnąć się do jego życorysu !  Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki byli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką.  Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec.  To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą.  Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem. Młody Donad  miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i  szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie sie mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości, i to ona była na rękę lewackim homosowietikusom, którzy Tuska w pełni poparli w wyborach 2012 roku. 
Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”.  Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybiera nienormalność. Polacy jako obywatele powinni wiedzieć, kogo wybierają do władzy i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawowowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle  szkód Polakom i Państwu Polskiemu łącznie z Zamachem Smoleńskim ?
 

Obrazek użytkownika juur

20-12-2021 [20:51] - juur | Link:

Paradoks Tuska.
Tusk wrócił a sieroty po Tusku nadal są sierotami.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-12-2021 [10:05] - NASZ_HENRY | Link:

Tusk to nawet cytuje  stalinowskiego dyplomatę, zamiast dajmy na to, Norwida ☺☻
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

21-12-2021 [15:05] - Kaczysta | Link:

Może nie wszystkie wypowiedzi polityków ZP są trafne, ale nigdy nie słyszałem żeby namawiali kogokolwiek do samobójstwa. Tusk sięgnął takiego dna od którego nigdy się już nie odbije.