Maszty radiowe wzdłuż niemieckiej granicy

Trwa wojna hybrydowa przeciw Polsce. To nie tylko Ruscy z przydupasem, ale też Niemcy z drugiej strony. Na nieustanne ataki potomków Hitlera możemy odpowiedzieć w sposób ewangeliczny, czyli miłość, prawda i szacunek. Zresztą, już teraz należy pracować nad szacunkiem zwykłych Niemców, nie mamy innego wyboru, właśnie w sposób ewangeliczny.

Co z tego, że nie mamy podstaw lubić potomków Hitlera. Należy, w trybie alarmowym, postawić maszty radiowe wzdłuż zachodniej granicy, a powstałe Radio Wolne Niemcy nazwać miłość nad granicami, czy jakoś tak. Tam przedstawiać relacje z wydarzeń, których Niemcom nie wolno ujawniać. Do tego ciekawa muzyka.

Już były kary po 10000 EUR i wyższe, jak ktoś w socjal mediach napisał, że jego kolorowi sąsiedzi z osiedla demolują całe otoczenie, wywalają kosze ze śmieciami itd. Niemiec jest bezdomny i musi wynajmować lokum. Statystycznie, ponad połowa Niemców nie ma mieszkania, a w większych miastach zdecydowana większość. Dochodzi do sytuacji, gdy rodzina wynajmująca, przez całe życie, jakieś mieszkanie, na starość jest z niego wyrzucana, bo trzeba zrobić miejsce kolorowym.

Głównym punktem programu byłyby relacje z mianowania sędziów przez polityków, wyrzucanie dziennikarzy z pracy za relacje faktów, prześladowania nauczycieli i wykładowców akademickich, bo nie są dość gender. Do tego rzetelna informacja, że czołowe banki niemieckie, z Deutsche Bank na czele, są bankrutami, por.: https://naszeblogi.pl/63063-tak-upadna-niemcy-i-zachod-nie-potrzeba-wojny oraz https://naszeblogi.pl/53176-upadek-niemiec-blizszy-niz-mozna-sie-spodziewac. Nie będę się rozpisywał, poza jednym. Przyjęcie EUR-o przez Polskę sprawiłoby, że niemieckie, głównie, banki wzbogaciłyby się o 1 bln. EUR, duża częć przemysłu zostałaby wygnana do Niemiec. Stąd talibowie z Campus Polska Przyszłości mówili o szybkim przyjęciu EUR-o przez Polskę.

Skąd agresja Niemiec? Odpowiedź pod hasłem Mitteleuropa: https://naszeblogi.pl/46196-scisle-jawna-tajemnica-niemiec-jadro-polityki. Część Polski, w trakcie zaborów, była kolonią Niemiec. Hitler spróbował nas skolonizować za pomocą wojska. Potomkowie Hitlera chcą tego dokonać za pomocą Brukseli.

Niemcy przeraźliwie boją się prawdy, a taka odpowiedź, tzw. "parada mieszana", jest dla nich zabójcza. Takiego projektu, czy chociażby sugestii, nie ogłoszą w Polsce główni politycy, może poza Panem Ziobro. Takie sugestię są dla polityków pośredniego szczebla.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

16-09-2021 [20:25] - u2 | Link:

"Przyjęcie EUR-o przez Polskę sprawiłoby, że niemieckie, głównie, banki wzbogaciłyby się o 1 bln. EUR, duża część przemysłu zostałaby wygnana do Niemiec."

Przemysł zostałby zlikwidowany tak jak za poprzednich rządów Tuska. Stocznie, cukrownictwo poprzednio, a teraz dosłownie wszystko, bo przemysł w Polsce kwitnie. Znowu by podwyższono wiek emerytalny, a Polacy byliby zmuszeni jeździć do Niemiec na zbieranie szparagów za psie pieniądze :-)

Obrazek użytkownika tricolour

16-09-2021 [20:40] - tricolour | Link:

@U2

A jaki przemysł kwitnie? Można się dowiedzieć, co jest w kwitnącym stanie?

Obrazek użytkownika u2

16-09-2021 [21:45] - u2 | Link:

Nie mogę tobie ujawnić, aby nie nastąpiło wrogie przejęcie przez wroga Polski :-)

Obrazek użytkownika tricolour

17-09-2021 [11:04] - tricolour | Link:

@U2

AaaAaaa, to rozumiem. Nie ujawniajmy.

Obrazek użytkownika Pers

16-09-2021 [22:00] - Pers | Link:

@u2
//bo przemysł w Polsce kwitnie.//
A mógłbyś wymienić jakiś "kwitnący" polski przemysł?