„Czekoladki” Angeli czyli niemiecki smród w Polsce

Czy ambasador obcego państwa ma prawo i uprawnienia wprowadzania ideologii - LGBT i jakiejkolwiek innej - w kraju pełnienia swej misji dyplomatycznej?
Belgrad właśnie odwołał swego ambasadora w Warszawie. Powód? Właściwie banalny -  JE  Nikola Zorovac został usunięty ze stanowiska ambasadora w RP po tym jak bez konsultacji z władzami Republiki Serbii podpisał list ambasadorów „w obronie LGBT”!
...Angela Merkel podczas swej długiej kariery kanclerskiej podarowała Polsce (i nie tylko) wiele toksycznych i śmierdzących szajsem czekoladek. Szczególnie w okresie rządów PO-PSL. Jedną z ostatnich - bo do września poza np.Turowem, wodą na młyn Berlina i Brukseli  jeszcze wiele może się zdarzyć - był Herr Arndt Freytag von Loringhoven, a właściwie Arndt Freiherr Freytag von Loringhoven.
Polska nie bez kozery zwlekała z przyjęciem jego akredytacji na Ambasadora Bundesrepubliki w Polsce... Wróble ćwierkały, że Herr Arndt będzie głównie specjalnym agentem funeralnym Berlina w Warszawie od składania wieńców w miejscach upamiętniających niemieckie kaźnie i jatki w Polsce – getto, Piaśnica, Auschwitz, Muzeum Powstania Warszawskiego itd., w masce należytej pokory, współczucia i szacunku narodu niemieckiego dla polskich ofiar. I Herr Arndt rzeczywiście wieńce składał tam z wielką sumiennością, z należytą zbolałą miną i wzrokiem nasikałego na parkiet szczeniaka. Wiewiórki zaś dyskretnie przestrzegały jadąc Davidem Lynchem, że „Sowy nie są tym, czym się wydają”.
...13 maja w 120.rocznicę urodzin Rotmistrza Witolda Pileckiego (13.05.) ten zainstalowany w Warszawie w 2020 roku zacny Ambasador Berlina za największy sukces Rotmistrza uznał... swą własną wizytę w berlińskim oddziale Instytutu Pileckiego w ramach swych  „przygotowań do pełnienia misji w Polsce”....
14 maja w Ambasadzie Niemiec odbyła się genderowa debata pt.„Rola miast i regionów w gwarantowaniu praw osób LGBTI”.  Patron i spiritus movens? JE Arndt etc., etc. Tu ten ubogi i jałowy w wiedzę o Polsce ambasador Niemiec wykazał się wyjątkowo zadziwiającą wiedzą o polskich LGBT aktualnościach i realiach bo obok zagranicznych prelegentów ekspertów LGBT na debatę zaprosił Julię Maciochę z Parady Równości, barona PO województwa zachodniopomorskiego O.Geblewicza pełnomocniczkę Bognę Czałczyńską i  Monikę Chabior z orszaku gdańskiej dulcessy Aleksandry. Osoby zupełnie nieznane milionom Polaków ale wg Herr Arndta wybitne „polskie ekspertki”.

https://wpolityce.pl/swiat/552... 

https://wpolityce.pl/polityka/... 

https://wpolityce.pl/historia/... 
 

 Czy Berlin odwoła Herr Arndta? Oczywiście, że dobrowolnie nie bo wciąż jeszcze pociąga za sznurki zombie Merkel w Brukseli i dyryguje szturmem m.in. „gender edukacji” w UE. Ale Polska zyskała mocne argumenty by rządać odwołania Herr Arndta. Chwila jest arcydogodna bo zaplątani we własne sznurowadła jak nigdy wcześniej Berlin  i Bruksela odbijają się od ściany im.M.Schulza do ściany im.Ursuli von der Leyen. „Czekoladek” Merkel, której dziś wisi wszystko bo „odchodzi”...   Paraliż na świeczniku KE jest totalny – szczepionkowe COVID-19 „umowy” KE wciąż czekają na wyjaśnienie, w innych kwestiach zarządzania UE Ursula z Vierą bez opinii TSUE nawet nie śmią pierdnąć bo w ogóle nie wiedzą gdzie są. TSUE jedzie na rympał ogłaszając, że prawo UE stoi nad konstytucyjnym prawem państw członkowskich UE.
Po wrześniowych wyborach w Niemczech takiej okazji już może nie być.
 
...„Białoruś jest jednym krajem w Unii Europejskiej, który nie jest państwem członkowskim Rady Europy” - grzmiał niedawno europoseł Robert Biedroń. Szajba TSUE może zaowocować wkrótce stwierdzeniem, że Unia Europejska jest gubernią Mińska.
Lub Wysp Bergamutów?
Wszystko jedno bo taniec św.Wita Brukseli trwa i wszystko się może zdarzyć.

...Funeralnego Arndta zabrakło w uroczystościach 73.rocznicy kaźni Rotmistrza. Pewnie pracuje nad nowym sposobem wprowadzania tęczowego sztandaru do Polski, a miał szansę poznać kawał jej historii...

 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

26-05-2021 [07:09] - Pers | Link:

// Nikola Zorovac został usunięty ze stanowiska ambasadora w RP po tym jak bez konsultacji z władzami Republiki Serbii podpisał list ambasadorów „w obronie LGBT”!//
Chciałbym przypomnieć hrabinie, że tęczową flagą dawno temu ozdobiła Lady Botox najważniejszy obecnie budynek w Warszawie w  Alejach Ujazdowskich 29–31. Polskie władze przyjęły to ze zrozumiałym zrozumieniem.
Nie pamiętam czy na budynku przy ul. Belwederskiej 49 też dumnie łopotała postępowa flaga...

Obrazek użytkownika J z L

26-05-2021 [07:27] - J z L | Link:

Co na to Biedroń?
Odzywał się już?
ps.
ambasador nie jest od wtrącania się w sprawy wewnętrzne. Nie jest ważne czy jest to LGBT czy węgiel, czy zielona energia. On ma reprezentować swój kraj a nie wtrącać się w cudze sprawy.Polska powinna wszystkim 40 ambasadorom wyznaczyć 48-godzinny termin na opuszczenie swojego terytorium. Za działalność sprzeczną z prawem dyplomatycznym, zakazującym mieszania się w sprawy wewnętrzne państwa przyjmującego.

Obrazek użytkownika Pers

26-05-2021 [07:22] - Pers | Link:

husky
// ma reprezentować swój kraj a nie wtrącać się w cudze sprawy.//
Zgadza się! Lady Botox nigdy nie wtrącała się w polskie sprawy.

Obrazek użytkownika sake3

26-05-2021 [09:32] - sake3 | Link:

@Pers......Dzięki za przypomnienie,lady botoks to także lady kiczowatego stylu ubierania się,ale jej już w Polsce nie ma,nie wiemy więc czy następca kontynuuje jej linię bycia ,,przyjacielem ''Polski.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

26-05-2021 [08:52] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Macie wszyscy rację...w dyplomacji są różne sprawy,których nie wolno poruszać ambasadorom innych państw...jest to uregulowane na piśmie.
Ale wyobrażacie sobie,że Polska nagle daje 48 godzin 40 ambasadorom na czynność promowaną przez M.Lempart?
I to na podstawie idiotycznego podpisu na kawałku nic nie znaczącego papierka...

Ale...jaki rząd,taki MSZ...nie dziwię się olbrzymiej krytyce "naszej dyplomacji" przez opozycję...niestety,ale maja rację.

Awans ministra Rau'a i uznanie tego potomka oficera SS na stanowisku ambasadora Niemiec...to pełna dyskwalifikacja MSZ,prezydenta,premiera...i służb kontrwywiadu!

Obrazek użytkownika Es

26-05-2021 [12:07] - Es | Link:

Jakie to "zbrodnie"popełnił był ambasador? Że nie dostatecznie wnikliwie zapoznał się z życiorysami naszych bohaterów? On ma reprezentować interesy swojego kraju i jestem przekonany, że robi to jak najlepiej i zgodnie z instrukcjami jakie otrzymał. Ì życzyłbym sobie aby nasi przedstawiciele równie dobrze reprezentowali nas, zamiast podstawiać plecy do polklepania.
Zaczniesz w y magać od obcych ambasadorów konwersji na katolicyzm przed przyjazdem i systematycznych pielgrzymek na Jasną Górę później.? 
Jeśli ambasadorprzekroczył swoje uprawnienia,złamał protokół dyplomatyczny, wyskoczył z czymś głupim i nie do zaakceptowania, to się go wzywa na dywanik i udziela reprymendy, a nie odstawia cyrk i biadoli.
 Zacznij szukać zbrodni w tym że tysiące młodych ludzi są indoktrynowani przez fundację Adenauera i inne- pod nosem naszych władz , a nawet z ich wsparciem,W tym że zbrodniarze wciąż leżą na Powązkach w alei zasłużonych, że  Polski budżet finansuje antypolskie wydarzenia,  że wciąż nie ma pozwolenia na ekshumację w Jedwabnem, i te itd. A kto czuwa nad tym wszystkim i wspomaga? Czy to nie aby ci siedzący na najwyższych rządowo prezydeckich stołkach?   
Wszyscy romantycy, marzyciele i zaczadzeni szkolno akademijną wersją patriotyzmu stuknijcie się w końcu w czoło, a może wreszcie załapiecie się na odrobinę pragmatyzmu. I zaczniecie wymagać od swoich najpierw.