Donaldzie, zamknij paszczę!

Rząd RP walczy z COVID-19, a oPOozycja walczy z... ustawą o COVID-19 i na czele z Marszałkiem Senatu T.Grodzkim (lekarzem) ją blokuje...
Odezwał się też on - wielki ryży TT czyli Troll Twittera z Brukseli, niegdyś wielki premier RP mający w Polsce "kupę do zrobienia" ale zwiały nocą w kalesonach pod spódnicę Angeli by zasiąść na tronie "króla Europy". "Stadionów wystarczy, gorzej z respiratorami. Kupili ich mniej, niż zbudowano Orlików" - kpi troll, a jak z tymi jego "Orlikami" było? Dopóki dziś respiratorów Polska ma ponad 10 tys. to "orlików" Tusk wybudował raptem ok.2600, z czego ponad połowa okazała się bublem z toksyczną trawą lub/i jeziorem przy byle deszczyku, a koszty budowy 1/3 z nich wielki "filantrop" Donald Tusk przerzucił na samorządy, pokrywające czasem nawet 80% kosztów "rządowej" inwestycji.
Wiesz co, Donald? Przestań już piertolić i robić Polakom sok buraczany z mózgów! Spadaj śliwki zbierać, albo na Księżyc. Wszystko jedno. Po prostu won w niebyt!...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

23-10-2020 [14:22] - tricolour | Link:

Sądząc po formie to albo PMS albo Tusk ma rację. W każdym razie rozum jest przesłonięty emocjami i stąd wypłata niższa.

Obrazek użytkownika angela

23-10-2020 [17:40] - angela | Link:

Nie no colour,  racja tej sprzedanej flaneli,  jest bezsprzeczna. 
Kazdy ma taką rację,  jakiej sam szuka.

Obrazek użytkownika tricolour

23-10-2020 [19:27] - tricolour | Link:

Nigdy bym nie nazwał contessy sprzedajną flanelą, ale gdy się pod uwagę weźmie jej słownictwo, to może masz i rację.

W kazdym razie warte zapamiętania. Muzyk... może na flecie...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

23-10-2020 [14:25] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

O Pani!
Pani nie przystoi taki język,jak też zajmowanie się typami spod ciemnej gwiazdy...na dodatek pozbawionymi honoru,nie wartymi nawet spoliczkowania...chyba,że lokaj
brudną szmatą spod końskiej stajni.
Wybacz Pani,że ja,nędzny bloger...zwracam Ci uwagę...ale teraz arystokracja też w zaniku...wybaczysz? :-))

Obrazek użytkownika contessa

23-10-2020 [20:20] - contessa | Link:

O, amico mio Trotelreiner! Wiem, że noblesse oblige i takie tam itd. ale... nawet królowie nazywali sracz sraczem, a skurwysynów skurwysynami.
Noblesse oblige nie zwalnia z nazywania rzeczy po imieniu. :-)))

Obrazek użytkownika Swisspola

23-10-2020 [22:25] - Swisspola | Link:

A chama, chamem i prostaka, prostakiem! Ten kij, jak każdy, ma dwa końce!

Obrazek użytkownika contessa

23-10-2020 [23:18] - contessa | Link:

Oczywiście!

Obrazek użytkownika paparazzi

24-10-2020 [00:53] - paparazzi | Link:

A zgadnij ....pola jaka bronią możesz pokonać bolszewika?

Obrazek użytkownika sake3

23-10-2020 [14:45] - sake3 | Link:

A skąd on nawet wie ile w Polsce w szpitalach jest respiratorów?Więcej mógłby powiedzieć o cenie swoich markowych cygar,które z rozkoszą pali.

Obrazek użytkownika angela

23-10-2020 [17:36] - angela | Link:

Ujada,  jak ryzy kundel zza plota, kiedy wychylić się strach, bo a nuż capną jak Giertycha,  i po ptokach.
Wprawdzie immunitet szwabski działa,  ale co wstydu i sromoty, ten najjasniejszy podnozek Makreli by swojej pani narobił,  to już lepiej nie ryzykować. 

Obrazek użytkownika sake3

24-10-2020 [12:28] - sake3 | Link:

Za przykładem Donalda inni też otwierają paszcze albo listy otwarte piszą.Zapijaczona morda a jednocześnie fałszerz weksli i pirat drogowy okazuje ,,wyraz pogardy'' Jarosławowi Kaczyńskiemu.Widocznie chce zapunktować u opozycji i prosić o wsparcie.Z kolei pani profesor Uniwersytetu Szczećińskiego ordynarnie ryczy na proteście najbardziej chamskimi epitetami nie bacząc,że to prostactwo ogląda młodzież.Takich to mamy humanistów dzisiaj.Tylko pogratulować tej starej klempie metod wychowywania studentów.  

Obrazek użytkownika angela

24-10-2020 [12:46] - angela | Link:

Na renegata,  nie ma złego okreslenia. 
Taki podlega najwyższemu wymiarowi kary.
Jego wybor, i wg niego jest rozliczany.