Zaprzysiężenie A.Dudy bez Targowicy,kanalii&buraków!

I bardzo dobrze! Zaprzysiężenie Prezydenta A.Dudy bez Targowicy, kanalii i buraków!
Pan Marszałek Kochany Grodzki też może się nie fatygować!

6 sierpnia o godz.10.00 w Sali posiedzeń Sejmu RP odbędzie się ceremonia zaprzysiężenia Prezydenta RP, Andrzeja Dudy.
Kto będzie obecny?
Na pewno będą wszyscy, których pełniony aktualnie urząd w strukturach państwa polskiego zobowiązuje do obecności w tym akcie.
Na pewno będą tysiące, a może nawet miliony Polaków, których wola się spełniła 12 lipca 2020 r. i zasiadłszy przed ekranami swych urządzeń przekazowych będą towarzyszyć Prezydentowi Dudzie w tym podniosłym akcie.
Na pewno tysiące, a może nawet miliony Polaków, ktorzy nie głosowali ale wybór ich satysfakcjonuje.  
Kogo nie będzie?
Nie będzie dra h.c. mgr Bronisława Marii Komorowskiego i wielokrotnego dra h.c., noblysty i pogromcy totolotka – Lecha Wałęsy. Ten pierwszy z ex prezydentów RP strasznie się przestraszył koronawirusa, że aż zaszył się w suwakskich ostępach. Jego strach jest cokolwiek dziwny bo Bronisław Maria bez strachu – i bohatersko bez maseczki, bez zachowania bezpiecznej odległości – dopiero co w kampanii prezydenckiej Rafała Trzaskowskiego harcował na jego wiecach i brylował we wszystkich słusznych mediach. Może koronawirus myli mu się z komaroświrusem?...  No, ale OK! Chrabiego Brąka nie będzie. Wszyscy i tak wiedzą, że do dziś ma siniaki po łomocie w 2015 r.  więc niech sobie siedzi w tych Suwałkach i okłada się liśćmi kapusty...
Noblysta z Polanek oświadczył zaś, że on „oszustowi wyborczemu ręki nie poda”. To też jest cokolwiek cudaczny argument bo A.Duda sam siebie przecież nie wybrał, sam sobie wyborów nie wygrał. Zatem... wg logiki oszustami wyborczymi są raczej wszyscy ci, którzy na A.Dudę zagłosowali – Kowalski z Warszawy, Malinowska z Paryża , Nowak z Sydney, Jankowscy z Chicago itd. Czyli.... Szanowni Państwo! Wszyscy, którzy głosowaliśmy na A.Dudę jesteśmy oszustami wyborczymi i Lech Wałęsa w swej wściekliźnie obraża Was i nie tylko – bo obraża wszystkich, którzy w obu turach tych wyborów prezydenckich poszli do urn wyborczych. Tego niestety błyskotliwy inaczej umysł noblysty nie jest w stanie ogarnąć.
Nadwerężony i skompromitowany tym afrontem image ex prezydentów Bronka i Bolka będzie ratował ex prezydent Aleksander Kwaśniewski, który swą obecność na zaprzysiężeniu Prezydenta Dudy zadeklarował „z szacunku dla państwa, urzędu, i wyborców”. Jednak jutro to sprawdzimy bo pan ex prezydent Aleksander być może swą deklarację składał podczas ataku choroby filipińskiej?...
 
Na zaprzysiężeniu A.Dudy nie będzie również kilku ex premierów RP. Zabraknie tego, który wie - i nawet uczył - jak powinien kończyć prawdziwy mężczyzna, czyli ex premier Leszek Miller. Nie będzie ponieważ A.Duda w pierwszej kadencji  swej prezydentury "przyłożył rękę do niszczenia demokracji i trójpodziału władz" (cyt.za wp.pl). Jak ta demokracja za jego premierowania wyglądała to nawet najstarsi Eskimosi pamiętają, a „trójpodział władz” (słusznie „władz”, nie władzy) po nim i szczególnie za Donalda Tuska (też nie będzie – ani jako ex premier, ani jako ex król Europy, ani jako przew.frakcji liberałów w Brukseli) odbywał się na cmentarzach, w zaciszu śmietników i u „Puchacza&amigos” przy ośmiorniczkach.
Z innych ex premierów nie będzie specjalistki od kopania na metr w głąb Ewy Kopacz i obrabiacza leśniczówek, ex wice, a panastojaszczem jewroposła Włodka Cimoszewicza. Może wstydzi się podpylonych  futryn albo ucieczki z miejsca wypadku?
Sobiepanek na Chobielinie SRadek - ex I dyplomata RP i  ex marszałek Sejmu jest obrażony zaproszeniem na stypę po jego ukochanej Cieciej RP, a primabaleron sceny teatru stołecznego Ratusza Rafał Trzaskowski „po głębokim namyśle” aż wyjeżdża z Warszawy by w tej PiS-owskiej hucpie nie uczestniczyć. Zwłaszcza, że czułby się na niej jak goździk u kożucha i narcyz w zupie pomidorowej - raz, że przegrał z Dudą o jotę, dwa - bez Rabieja, bez świty wspieranych przez siebie po cichu aktywistów batalionów LGBT i ich tęczowych flag, bez "Nowej Solidarności", bez symboli UE, tylko na tle faszystowskich biało-czerwonych flag*, użytych np. w Marszu Powstania Warszawskiego. No, jak by mogła ta nowoczesna europejska sierota,  wciąż cuchnąca oldspajsem z "Czajki" czuć się komfortowo na takiej czysto "PiSiorskiej" ceremonii?... 
...Nie wiadomo którzy europosłowie otrzymali zaproszenie na uroczystość zaprzysiężenia ale wiadomo, że dostała je Róża von Thun etc. ale zabraknie jej jutro w Sejmie. Ta zacna dama jest ciężko obrażona bo jakaś wraża ręka na kopercie z zaproszeniem napisała „Ruża”. Mme Róża von Thun etc. to właściwie powinna się cieszyć, że skończyło się na tej przypadkowej pomyłce bo na zaproszeniu równie dobrze mogło pisać z premedytacją  „Rupa von Thun etc.”...
 Nieobecnym senatorom przewodzić będzie Wadim Tyszkiewicz, a posłom Michał Szczerba i Krzysztof Mieszkowski, którzy swym nazwiskiem i senatorskim & poselskim autorytetem i zasługami dla RP-parlamentaryzmu, dla "obywatelek i obywateli" RP & Świata  nie będą „żyrować krzywoprzysięzcy Dudy”.
 
I tak – uroczystość zaprzysiężenia Prezydenta RP Andrzeja Dudy zapowiada się bez smrodu współczesnej Targowicy i nadwiślańskich nowoczesnych, europejskich kanalii & buraków.
Celowo piszę  „zapowiada się” bo przez ostatnie 5 lat Polacy przekonali się, że opozycja nie ma hamulców, że bardzo „tfurcza” potrafi być, więc nie wiadomo co wykociło się we łbach jej bossów jaki tu numer wykręcić by święto uroczystego zaprzysiężenia Prezydenta RP i ukoronowania wyborów prezydenckich '2020 zamienić w chlew lub inną stajnię Augiasza!...

*  R.Trzaskowski - w Warszawie nie może być miejsca na „faszyzm i brak tolerancji”. Vs.: https://www.tvp.info/49261208/... 
 

 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

05-08-2020 [17:12] - hr.Levak-Levatzky | Link:

I słusznie: skoro ich zakwalifikowano jako zdrajców,kanalii,targowiczan i morderców (co z lubością powtarza autorka), to przecież nie można się pchać na salony,gdzie będzie brylował kwiat polskiej inteligencji,mądrości politycznej,kultury i dobrych obyczajów,w tym zwłaszcza uczciwości.

Obrazek użytkownika angela

06-08-2020 [08:22] - angela | Link:

@Lewacki,   jeszcze o tym  ynteligentnym co balansowal na balkonienie nie   wspomniał,  i  'uświetnił ' marsz  Powstańców warszawskich, 😢,,  ten to dopiero by pasował na zaprzysiężenie, uwiesil się u jakiegoś żyrandola ,  i klepał po....., a mendia wyły,  że mu kolorową flagę zabrali.
Nie słyszałam słów potępienia ze strony oPOzycji.
Pan rezydent Warszawy natomiast, w myśl swojego programu wyborczego, żeby Polaków łączyć,  a nie dzielić,  właśnie pokazuje swoją nieobecnością,   ile jest wart  jego program.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

05-08-2020 [17:55] - krzysztofjaw | Link:

Celnie i z uśmiechem, bo inaczej nie można ich traktować. 
Pozdrawiam serdecznie i z szacunkiem za natchnienie twórcze 

Obrazek użytkownika Marek1taki

05-08-2020 [18:05] - Marek1taki | Link:

To powtórka sytuacji z maja 1992. Może przegłosują ustawę lustracyjną i dekomunizacyjną? W razie czego zwalą, że prowokacja Korwina.

Obrazek użytkownika sake3

05-08-2020 [18:09] - sake3 | Link:

no i co za radośc dla oczu,nie będzie łysego czerepu na cienkich pajęczych nóżkach i wrzaskliwej paniuśki walącej piąstkami po sejmowym pulpicie. 

Obrazek użytkownika tricolour

05-08-2020 [18:50] - tricolour | Link:

@conchita

Życzymy w takim razie Pani muzyczce, by na jej repertuar przychodzili tylko pierwosortnyje słuchacze i takież były - adekwatne - z tego zarobki.

I bardzo dobrze.

Obrazek użytkownika kat

05-08-2020 [21:32] - kat | Link:

Witaj.                a Yebał ich pies/...... pozdrówka i dobrze że jestes z powrotem 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

06-08-2020 [16:47] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@wszyscy komentatorzy:

Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.
Julian Tuwim

Obrazek użytkownika angela

05-08-2020 [23:39] - angela | Link:

Jest nadzieja, że może całkiem wyniosą się z  z Polski, tak jak wielokrotnie obiecali.  Bo za ich nierządu,  to oni Polaków wypchali za granicę, w wyniku wyprzedaży i zamykania zakładów pracy. 
Wielu mlodych, i przedsiebiorczych opuscilo kraj,  a teraz jeszcze niektorzy odmawiają im prawa do wyborów w Polsce. 

Obrazek użytkownika sake3

06-08-2020 [08:56] - sake3 | Link:

Nie wyniosą się,próżne nadzieje.A cóżby te pasożyty robiły za granicą,gdzie pracowały skoro nic nie potrafią?

Obrazek użytkownika angela

06-08-2020 [10:02] - angela | Link:

Niestety, nie wyniosą się,  bo kto by tutaj pyskowal na rząd, gdyby się wynieśli.

Obrazek użytkownika Zofia

06-08-2020 [17:18] - Zofia | Link:

Niestety nie obyło się bez hucpy na korytarzu sejmowym. Wyszły "damy wątpliwej urody i posunięte wiekowo" w tęczowych namordnikach ubrane w folklorystyczne odzienie, trzymające kolorowy szalik.A po zaprzysiężeniu najstarsza "fioletowa dama?" coś podłożyła Prezydentowi na mównice.Było to bardzo żałosne widowisko. Zaprzysiężenie i wszystkie okoliczności temu towarzyszące były godne męża stanu.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

07-08-2020 [14:41] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@Zofia
A gdzie był ów tzw."mąż stanu" - hę?  Zwłaszcza,że podobno "Zaprzysiężenie i wszystkie okoliczności temu towarzyszące (łącznie z owymi damami w tęczowych namordnikach) były owego "męża"godne.