W dekadę Niemcy staną się emiratem, albo sułtanatem

Taką prognozę wysuwa ichni urząd statystyczny. Może nie w dekadę, bo urodzone dzieci muszą osiągnąć pełnoletność. Oznacza to jednak, że lokalnie muzułmanie będą w stanie przejąć władzę i stworzyć enklawy szariatu. Już ze szkół ruguje się wieprzowinę, a hordy tzw. "imigrantów" napadają i licznie gwałcą białe Niemki. Cóż, jeśli ktoś gardzi religią własną, będzie miał ... cudzą. Niemki i Niemcy nie chcą dzieci, to kobiety trafią do haremów i będą rodzić po kilkanaście dzieci, a mężczyźni, po kastracji, będą pracować na te dzieci. Tak to jest, gdy gardzi się Bogiem. O upadku Niemiec pisałem kilkakrotnie, np.:
1) https://naszeblogi.pl/63063-tak-upadna-niemcy-i-zachod-nie-potrzeba-wojny;
2) https://naszeblogi.pl/53176-upadek-niemiec-blizszy-niz-mozna-sie-spodziewac;
3) https://naszeblogi.pl/55373-wkrotce-dexit-i-upadek-niemiec.

A na pokładzie Titanica/Niemiec dalej gra orkiestra, napada się na Polskę i Polaków, jak to niby łamią oni praworządność, bo nie chcą przyjąć imigrantów/nachodźców ekonomicznych, bronią swojej wiary, tradycji, rodziny, Chrześcijaństwa.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-07-2020 [22:02] - Tomaszek | Link:

A czwartą rzeszę reaktywują w ryżej strefie  RP. A może i na Ukrainie , ale tam to konkurencja eskimosów .

Obrazek użytkownika angela

30-07-2020 [22:07] - angela | Link:

Płyną łodziami,  jak szarancza na Europę. 
Czy te kilka panstw z Europy środkowej na czele z Polską,  dadzą radę przed tym najazdem się obronić?
Niech oni sie tylko bardziej umocnią,  będzie krwawa wojna. Chyba że tubylcy się poddadzą. I Polacy znów będą walczyć za innych.??
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

30-07-2020 [22:17] - Pani Anna | Link:

Angela zamiast gadać po próznicy, niech się lepiej już zabiera za wyszywanie sztandarów. 

Obrazek użytkownika angela

31-07-2020 [06:41] - angela | Link:

Czy Polacy,  i całą Grupa Wyszehradzka,  nie powinni zainterweniowac, w sprawie  samorządności  niektórych państw,  między innymi Niemiec, które narażają całą Europę na islamizacje,  i wojnę religijną,  wpuszczajac bez żadnych reguł i kontroli,  tyłu bojowników islamu. To zagraża bezpieczeństwu wszystkich państw i ich obywateli.  Bo to, że za swoją wiarę dadzą się 'porąbac', to pewne. 
A teraz, niech ktoś spróbuje  namalować tęczowa flagę na księdze Koranu. 
No, ilu chętnych??? Przecież to łatwiejsze niż wieszanie się po pomnikach, i profanowanie  Jezusa, krzyża,  naszych najswietszych symboli chrześcijaństwa. 
Ci tchórze,  nigdy sie na to nie odwazą, bo wiedzą,  że żywot ich krótki,  ale Sodomici swojego doczekają.
' Pozwólcie chwastom rosnac do zbiorow'.
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-07-2020 [12:28] - Pani Anna | Link:

Angela, prowadź lud na barykady! Tylko nie zapominaj o namrodniku, żeby nie kropelkować wirusami no, i trzymaj sojszial dajstans1,5m według najnowszych zaleceń! Żeby wiochy nie było, bo potem niektórzy gadają, że pisiory się w wielkim świecie nie umieją zachować.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

31-07-2020 [07:53] - piastolsztyn | Link:

Przeczekać dekadę, a problem Niemiec rozwiąże się sam.

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-07-2020 [12:24] - Pani Anna | Link:

Chciałabym Panu zwrócić uwagę, że Niemcy jak dotąd zawsze wychodziły zwycięsko z każdej przegranej wojny. To w ogóle jest bardzo słodkie, że jako mieszkaniec niemieckiego kondominium nad Wisłą tak bardzo się Pan przejmuje dzietnością Niemiek.

Obrazek użytkownika tricolour

31-07-2020 [12:55] - tricolour | Link:

Bym też dopowiedział, że my wychodziliśmy, dla równowagi, zawsze przegrani z każdej zwycięskiej wojny i powodem tego jest wyłącznie prywata.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

31-07-2020 [13:49] - piastolsztyn | Link:

Jedna, może drobna, albo i nie, różnica, Niemcy będą mniejszością i za nich zdecyduje muzułmańska większość.

Sarkazm, prosze sobie to zakodować, Niemki nie chcą dzieci, wiec je będą z radoscia rodzic dla nowych panow i władców, a Niemcy chetnie poddadza sie kastracji i będą z przyjemnością pracowac na dzieci panów i władców. 

Pozdrawiam, bez sarkazmu

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-07-2020 [14:01] - Pani Anna | Link:

Proszę się raczej troszczyć o to, dla kogo dzieci będą rodzić Polki. Zna Pan takie powiedzenie, że szybciej chudy zdechnie niż gruby schudnie?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

31-07-2020 [18:34] - piastolsztyn | Link:

Czy schudnie muzułmańska większość? Kastraci Niemcy zadbają, aby im i ich dzieciom nie schudło się.

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-07-2020 [18:42] - Pani Anna | Link:

Nie wiem, czy tego doczekamy, tych pobożnych życzeń. Polska też topniej w oczach, może nawet szybciej, a od wykastrowanych mentalnie facetów i polityków też dzieci nie przybędzie. Dziwnie spokojna jestem o przyszłość Niemiec, w przeciwieństwie do przyszłości Polski.

Obrazek użytkownika mmisiek

31-07-2020 [16:37] - mmisiek | Link:

Teresa Neumann już dawno temu ponoć zapowiadała, że "Niemców zostanie tyle co pod gruszą".
Inna sprawa, że obniżenie zawartości Niemca w Niemczech nie tak szybko przełoży się zaraz na rozkład dobrze zorganizowanego państwa i to raczej będzie dosyć powolny proces. Niemniej mamy coś w rodzaju gry na czas, który w tym przypadku może zagrać na naszą korzyść. Choć przy różnych "geniuszach" u władzy wcale niestety nie musi.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

31-07-2020 [18:47] - piastolsztyn | Link:

Zaznaczyłem, że uzyskanie statystycznej większości, a uzyskanie pełnoletności, to trochę czasu. Co do dobrze zorganizowanego państwa, to bym polemizował. To zależy, kto rządzi.

Co więcej, w okresie przejściowym walka różnych grup o władzę. Co np. dzieje sie w północnej Afryce, po ichniej wiośnie? Jedni walcza przeciw drugim, a od tego zbiednieli i to bardzo, wszyscy.

Obrazek użytkownika anakonda

31-07-2020 [20:05] - anakonda | Link:

Sezon ogorkowy wiec Pan Piotr Solis pozwolil sobie troche pofantazjowac.
Wprawdzie statystyki powiadaja, ze co czwarty obywatel zyjacy w Niemczech
posiada migracyjne korzenie, odwrotnie oznacza to, ze 3/4 obywateli to tzw.
" bio-Niemcy ".
Nalezy pamietac, ze statystyki do czesci o migracyjnych korzeniach zaliczaja kilka
milionow Niemcow nad-wolzanskich ( Wolgadeutsche ) i praktycznie wszyscy tzw.
pozni przesiedlency ( Aussiedler und Spätaussiedler ) glownie z Gornego Slaska
i Siedmiogory. ( Siebenbürger Sachsen )
Ci ktorych wymienilem to chrzescijanie i stanowia oni mniej wiecej polowe z tych 25%
i jesli dodamy do nich jeszcze kilka set tysiecy Zydow i Sinti + Roma ( Cyganow ),
to juz ta ilosc muzulmanow nie jest tak wielka.
Osobiscie jako Niemiec jestem spokojny o przyszlosc mojego kraju, rowniez dlatego,
ze wiem iz nic nie jest wieczne, takze obecna niemiecka polityka migracyjne moze
szybko ulec zmianie.
Wystarczy ukrocic socjal dla obcokrajowcow i juz jest sprawa w polowie zalatwiona,
a to bedzie zalezalo od tego kto po Merklowej siadzie na kanclerskim stolcu.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

01-08-2020 [08:15] - piastolsztyn | Link:

To dlaczego wasi statystycy mają takie wyniki prognoz? Proste, ci bio- Niemcy to babcie i dziadkowie. Natura jest nieubłagana, bo stary kiedyś umrze, a te miejsce zajmą młodzi, w większości muzułmanie.

Obrazek użytkownika sake3

31-07-2020 [18:35] - sake3 | Link:

A ekonomiczni imigranci płyną i płyną.Już widzę oficjeli unijnych grożących Polsce i Węgrom sankcjami i obawiam się że już się chyba nie wywiniemy.,Niemcy z pomocą swoich polskich przyjaciół już wczesniej sporządzili listy parafii w liczbie 10000 zobowiązanych do ich przyjmowania,karmienia,utrzymywania.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

01-08-2020 [16:16] - wielkopolskizdzichu | Link:

Panie Blogerze, jest Pan ofiarą propagandy.
Te niemieckie czołgi nie są z tektury i rząd ichiejszy doskonale wie co robi.
a to dlatego że od ponad 100 lat propaganda, nauka, edukacja, bankowość, przemysł, komunikacja etc są cały czas w tych samych rękach parunastu starych rodzin niemieckich.
Oni naprawdę wiedzą o co w tym biznesie chodzi. Udowodnili to w 1871, 1918, 1945, 1990 udowadniają cały czas choćby inwestując w polskie ziemie zachodnie i opierając się dyktatowi gospodarczemu USA.

Jak im się emigranci zaczną, naprawdę nie podobać, to w przeciągu roku wykorzystując całkowicie podległy aparat medialny, są w stanie zamienić Niemców w krwiożerczych ksenofobów.
Aczkolwiek pierwszymi ofiarami sytuacji, za którą nie wiadomo czemu tęsknią tzw Prawdziwi Polacy, będą Polacy pracujący i mieszkający w Niemczech.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

01-08-2020 [19:27] - piastolsztyn | Link:

W rzeczy samej, te czołgi nie są z tektury. Tylko kto siedzi za ich sterami? Kto celuje? A rządząca w przyszlosci nieodległej większość obsadzi bio Niemcami, czy swoimi? Ku rozwadze.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

01-08-2020 [19:43] - wielkopolskizdzichu | Link:

Staram się wytłumaczyć że machina niemiecka daje sobie radę. Tym bardziej że gwarantem jest w jakiejś mierze Polska. To nie na ziemi niemieckiej będą orać pancerne zagony. Gdyby Niemcy mieli zagwozdkę jak zachowa się Polska w obliczu inwazji rosyjskiej można było by deliberować, ale na deliberacje szkoda czasu skoro w Roczniku Statystycznym za 2019 wymiana handlowa z USA jest w okolicach 1/8 wymiany z Niemcami. Redneck'y wiedzą gdzie jest wątpliwy obszar inwestycji, a Niemcy inwestują bo jest to ich interes, ryzykowny ale ich. 

Obrazek użytkownika piastolsztyn

02-08-2020 [21:24] - piastolsztyn | Link:

Nie mogę podzielić tej opinii, jeśli chodzi o przyszłość. Opisuje Pan teraźniejszość, ale ci bio Niemcy pójdą w odstawkę i po kastracji będą pracować na nowych panów. Druga sprawa, w okresie przejściowym będą walki pomiędzy grupami chcącymi przejąć władzę, vide Irak, Libia, Syria i wiele innych.

Druga sprawa, chce Pan polemizować z wizją św. Faustyny, otrzymaną od Chrystusa. Te zapowiedzi sa warunkowe, ze słowem, jeżeli..., ale proszę spojrzec bez uprzedzeń...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

01-08-2020 [20:23] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Tylko kto siedzi za ich sterami?"
Niech się Pan tym nie przejmuje.