"PiS nie chce sterować mediami"---wywiad z J.Kaczyńskim.

"Kaczyński zaznaczył w Telewizji Trwam, że Prawo i Sprawiedliwość nie chce "sterować" mediami. - Nie chcemy tylko tego, żeby gdzieś poza granicami Polski zapadała decyzja: popieramy danego kandydata na prezydenta, a tego, który z danego punktu widzenia jest gorszy, czy zły po prostu niszczymy, nawet przy pomocy najbardziej haniebnych metod - mówił polityk."---koniec cytatu...fragmentu.

"Kaczyński ocenił, że Polsce do prawdziwej przemiany konieczna jest reforma sądownictwa. - Chodzi o to, by w Polsce obowiązywało prawo, elementarna uczciwość, sprawiedliwość i przyzwoitość; one bardzo często są dzisiaj łamane niestety przez sądy - zauważył polityk."---też koniec cytatu.

Czyli to,o czym rozmawiałem [mailowo] z min.Sellinem.

Kaczyński myśli,że wygra z kastą...mafią od Temidy...bez opanowania mediów???

80% mediów jest w rękach niemieckich....a 180% Unii Europejskiej...też....UE to Niemcy,Merkel sie bawi w Katarzynę II ...a ma cara Wszech Rosji do pomocy...stara miłość z NRD nie rdzewieje.

Ludzie,którzy nazywają siebie prawnikami...uwalą wszystkie ustawy i próby zdekomunizowania palestry i Polski...bo mają PE,KE i komuchów z Brukseli za sobą...

JEŻELI SIĘ NIE REPOLONIZUJE MEDIÓW,TO ZA PRZEPROSZENIEM...GÓWNO Z TEGO BĘDZIE!

Daj Boże żeby Duda wygrał wybory...a potem..na drugi dzień...przemeblowanie rządu!! Gowin,Gliński,Ciapciakiewicz WON!

I poszukać na Nowogrodzkiej kreta....scusi...kretów,szkodników...robactwa....i DO ROBOTY!!! [Kto to powiedzial....Belka?]

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

10-07-2020 [09:06] - angela | Link:

Nie potrzeba repolonizowac, bo będzie wrzask na cały swiat,  całe lewactwo światowe będzie  pracować.
Po wyborach, wykupowac sukcesywnie, a społeczeństwo powinno w tym pomóc doprowadzić do upadłości.
Nie wydawac ani jednej zlotowki na zadnego szmatlawca, a szczegolnie niemiecki Fakt, o GW nie mówiąc. 

Obrazek użytkownika ruisdael

10-07-2020 [09:22] - ruisdael | Link:

Ale jeśli Polacy nie dadzą ani złotówki to da UE albo nawet amerykańska ambasada (patrz Kozlovska). Z dołu nie ma mowy, tylko z góry można coś zrobić, warunkiem... cojones.

Obrazek użytkownika Czesław2

10-07-2020 [09:27] - Czesław2 | Link:

Aby coś wykupić, ktoś musi chcieć sprzedać. Daję głowę, że nawet gdyby była oferta sprzedaży, to nie dla polaków.

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-07-2020 [09:20] - jazgdyni | Link:

Cześć Trocie!

Co Ciebie ponosi w kierunku nadinterpretacji słów?
"Kaczyński zaznaczył w Telewizji Trwam, że Prawo i Sprawiedliwość nie chce "sterować" mediami..."
Czego tu się czepiać? Uczciwy polityk potwierdza niezależność mediów od władzy państwowej.

Czy to oznacza, że nie chce on repolonizacji?  Bardzo chce tego. I mam wiedzę, że proces ten rozpocznie się po wygranych wyborach i po uporządkowaniu patologii wymiaru sprawiedliwości. Wszystko po kolei i spokojnie, by przypadkiem nie spowodować lawiny.
A co do niezbędnych personaliów, to innym razem.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

10-07-2020 [09:35] - Trotelreiner | Link:

Przeczytaj sobie moje dwie notki,do których wlepiłem link...nie są długie...ja piszę krótko...i węzłowato :-))
I zapamiętaj tego czarownika z Afryki Równikowej...on być mądra głowa,a nie to co biały ludź...
Addio

Obrazek użytkownika sake3

10-07-2020 [10:24] - sake3 | Link:

.@Trotelreiner......,,Ludzie którzy nazywaja się prawnikami uwalą wszelkie ustawy''.......Nie tylko ustawy,bo jak zapowiada Rzepliński po ewentualnej wygranej Dudy zakwestionują legalność wyborów i doprowadzą do ich uniewaznienia.W przypadku wygranej Trzaskowskiego oczywiście wybory będą uznane,demokratyczne i legalne.tak więc walka o media odsuwa sie na plan dalszy.

Obrazek użytkownika Es

10-07-2020 [10:34] - Es | Link:

No niestety kolejny raz musimy zanosić  modły o interwencję Boga,  bo w rozsądek sprawujących na tym padole władzę wierzy już tylko garstka zapaleńców chyba, z hurraoptymistycznym jak zawsze @ jazgdyni na czele
A kret? Kto miałby prześwietlić  samą "górę" partii? Takiego czy innego miernotę na ministra przecież sprzątaczka z Nowogrodzkiej nie desygnuje. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-07-2020 [11:35] - Imć Waszeć | Link:

A może na ministra desygnuje sam kret? ;)

Obrazek użytkownika angela

10-07-2020 [11:57] - angela | Link:

Taaaka, Rafałek na PREZYDENTA, wyrwany ze słodkich  pieleszy warszafki,  jeszcze dobrze nie dobudzony,  który nic nie wie, nic  nie pamięta, wie tylko ile ma wzrostu, i na prawdę "ma dość " i tej prezydentury i tej kampanii. 

A przewietlic go, to   lubi jeździć na wczasy do Brazylii, za nasze!!!! i durne paletowe budowle  w Warszawie,  po czym  kasy na inwestycje brak, i szambo,  zalewa Warszawę,  a psy policyjne  piękne,  wytresowane/ chyba szesc/🥺😢ugotowane jak kraby w rosole. 
To dopiero OBSADA godna prezydenta Polski.
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-07-2020 [12:44] - Imć Waszeć | Link:

Nie. Najpierw należy prześwietlić tego, który zezwolił na niezgodną z prawem wymianę Kidawy na Trzaskowskiego. Kto tego zażądał pozaparlamentarnie, czyli kanałami tajniacko-agenturalnymi, oraz jaka była pełna treść tego dealu. Rafałek nie spadł z drzewa.

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-07-2020 [19:20] - Marek1taki | Link:

To gruby przewał i jakoś cicho sza. W tym wypadku milczenie jest przyznaniem się do matactwa.

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-07-2020 [12:03] - jazgdyni | Link:

@Es

Bo chyba jako jedyny tutaj dobrze operuję rachunkiem prawdopodobieństwa i matematyką chaosu. Zobaczymy to pojutrze o 21:00, choć później do rana mogą być pewne korekty.

Polacy w większości to wystraszone marudy jednak.

Obrazek użytkownika Es

10-07-2020 [12:41] - Es | Link:

Chaos, być może ma tu jakieś znaczenie,matematyka również, a rachunek prawdopodobieństwa na przykład musiałby uwzględniać tak prosty czynnik jak nie dostarczanie karty wyborczej przez placówkę dyplomatyczną- co spotkało właśnie mnie chociażby- w kraju gdzie poczta działa bez zarzutów. W końcu sprawdzić czyjeś wyborcze preferencje to nie jakiś wielki problem. I tu w zasadzie należy powrócić do dyskusji z poziomu wyżej i spróbować odpowiadać po raz kolej y na pytanie: dlaczego jest tak do du.py, skoro ponoć jest tak dobrze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

10-07-2020 [14:38] - Trotelreiner | Link:

@jzg
Rachunek  prawdopodobieństwa jest TU...W TYM KRAJU...bez sensu...za dużo niewiadomych...w lotto jest ok.13 milionów kombinacji,,,,a TU 38 milionów.
Co do matematyki chaosu...w Piśmie jest napisane: NA POCZĄTKU BYŁ CHAOS....w suplemencie ktoś dopisał...A TU POZOSTAŁ NA WIECZNOŚĆ!

Obrazek użytkownika Trotelreiner

10-07-2020 [14:32] - Trotelreiner | Link:

Po ewentualnej wygranej Dudy...najwyższy czas wziąć sie do mopa i czyścić tę stajnię Mazowieckiego i Kiszczaka.
1.Skopiować ustawę niemiecką,francuską,hiszpańską....obojętne...O ograniczeniu obcego kapitału w mediach!!! Nie mogą mieć większości udziałów!
Cała UE to zastrzegła,ale Tusk sprzedał...bo co mu qrwa zrobicie? Wynająć dobrą kancelarię prawniczą zagraniczną...np.angielską...aby wykombinowali jak ominąć
cezarejski przepis,że prawo nie działa wstecz...jak sie da...to zrobią...ale to będzie kosztowało.

2.Usunąć wszystkie ustawy od okrągłego stołu do roku 2015...

3.Konstytucja...tylko nie kombinować z wpisywaniem UE i NATO do Konstytucji....[pomysł Dudy}

4.I niech wreszcie ministrowie [płeć męska] pokażą,że maja jaja...i sie wezmą z policję....nie będzie policja przepraszała...że żyje...

5.No właśnie...jakem Krakus...to sobie wygrzebałem ze zwojów ...mózgowych...pamięć trwała...:"Duda ponoć obiecał żonie,że <<<TYLKO JEDNA KADENCJA I WRACA DO KRAKOWA>>>

Która to gazeta..hmmmm...Dziennik Polski...Gazeta Krakowska? Mniejsza...

Miał podobno startować prof.Andrzej Nowak...ale  krakówek to miasto komuchów...i "chamskiej hołoty"...tu się dalej dobrze czują Pasierbiewicze et consortes.

Dobra! DHL mi przywiozło 20 kg książek....kiedy to przeczytam? A 15.07 wylot...

3majta sie ciepło!