MEDIA GŁUPCZE!!!

Od początku,od wyboru Dudy na prezydenta...pisałem na tych łamach,że nie TK,nie żadne miesięcznice,nie 500+ ALE MEDIA! 
Pisałem,że "media zabiją PiS" NIE MA JUŻ POLSKICH MEDIÓW!!! 
TVP...prowadzona przez Kurskiego,to sabotaż! Disco-Polo i reklama por.Borewicza,serial z Olga Lipińską...komuno wróć.
PR TrUjka  to też już D Welle Drei...szefowie tej stacji zmieniają sie co kilka miesiecy...synekura dla swoich...nic nie robią,za cięzkie pieniądze.
I to jest koniec...wszystkie media prezesa.
Ten maluch,zderza się z TIR-em...mediami niemieckimi,Michnika,Solorza i Waltera...portale to juz z małymi wyjątkami niemieckie ścierwa.
A te niby "nasze",to za pieniądze zapełniają braki trollami i agenturą...bo wicie rozumicie,klikalność etc. no i trzeba dać kogoś kto ma inne poglądy,bo nudno...
POWTARZAM---MEDIA GŁUPCY! 
Sa na tych łamach moje notki na ten temat...ale PiS wie lepiej...ONI MAJĄ RACJĘ I TO MA WYSTARCZYĆ!

Demonstracje w Warszawie...ktos płaci 100€ za uczestnictwo...młodzi ludzie zbieraja na wakacje....godzina ponad 400 PLN!!! A nie 13 zeta....
Radio Michnika TOK-FM już odłożyło wszystko na bok i jadą z gnojem...24h/d o SN i prezydencie na przesterowaniu,aby wszędzie było słychać.
I ciągle maja nowe częstotliwosci,tak jak Antyradio,które też należy do Agory i nadaje z Czerskiej.

http://naszeblogi.pl/63439-durczoklisdebskiorlosjethon-etc-czyli-macie-w-plecy
http://naszeblogi.pl/63156-kto-ma-mediaten-ma-wladzeo-pieniadzach-nawet-nie-wspomne

http://naszeblogi.pl/62125-kto...

To tylko kilka linków...resztę wklei Schetyna :-))

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-07-2017 [09:51] - jazgdyni | Link:

No, już jestem!

Święta prawda! Profesjonaliści kontra siermiężne media. W informacji i publicystyce TVP leży. W kształtowaniu opinii TVP leży i kwiczy. Cejrowski, Rachoń i Klarenbach to kropla wody w pustej beczce. Płacę i chcę mieć radio i tv na poziomie. Nie ma forsy? Wolne żarty! Najlepsi u konkurencji? Chyba sobie jaja robicie!

Jak jeszcze jakiś tuman władzy nie wie, to toczy się wojna. A wojna wymaga specjalnych działań. Więc do roboty trutnie!

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-07-2017 [19:03] - Marek1taki | Link:

Cejrowskiego lubię, dlatego ze zdziwieniem patrzę jak robi ostatnio z siebie błazna, a jest indywidualnością. Zadziwiające i niepokojące nieautentycznością.

Rachoń z ołówkiem powinien się pooglądać bez fonii, żeby zobaczyć swoje przerysowanie. I jeszcze swoją mimikę, gdy dostaje opieprz przez słuchawkę. Nam pozostaje czytać z tych momentów gdy dostaje cynk od rzeczywistego dyrygenta, który bez wywijania ołówkiem każe mu zmienić bieg dyskusji. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce gdy jeden z rozmówców wypowiadał się o ciągłości sądownictwa IIIRP od 1945r. To są szczere chwile. Warto zwracać uwagę.
 

Obrazek użytkownika Jabe

23-07-2017 [12:40] - Jabe | Link:

Skąd Pan wie, że demonstrantom płacą? Tym, którzy uczestniczą w pochodzie 11 listopada też ktoś płaci? Proszę nie sądzić wg siebie.

A co do państwowych mediów, to jest bardzo dużo, a nie tylko tyle. Jednak trzeba umieć. A przede wszystkim miały być media narodowe, a jest finezja rodem z epoki kamienia łupanego.

Obrazek użytkownika xena2012

23-07-2017 [13:30] - xena2012 | Link:

A płaca ,płacą wystarczy popatrzec na okoliczne bramy gdzie dokonuje sie tych ,,transakcji''.

Obrazek użytkownika mmisiek

23-07-2017 [13:52] - mmisiek | Link:

Bo tak się robi profesjonalne "rewolucje".
Dziwne za to, że nagle zabrakło ukrytych kamer aby ten proceder ujawnić i pokazać szerokiej publiczności jak to w rzeczywistości działa i na czym polega.
Takich dziwnych rzeczy jest zresztą więcej, choćby dziwna całkowita nieobecność naszych służb.
Bardzo źle mi się to wszystko kojarzy z majdanem bo tam to przebiegało podobnie i oby podobnie nie skończyło się rozwałką kraju.

Nie wiem czy to przypadek i pojedyncze wyskoki czy celowa akcja, ale zauważyłem, że ostatnio w różnych miejscach pojawiają dziwne trolle podsuwające pomysły dekompozycji Polski i odgrażające się organizowaniem referendów za przyłączaniem poszczególnych regionów do Niemiec. Od razu się też przypomina, że dwa lata temu już coś takiego wstępnie testowano za pomocą Bolka.
 

Obrazek użytkownika Jabe

23-07-2017 [14:06] - Jabe | Link:

Pani to widziała osobiście?

Obrazek użytkownika Domasuł

23-07-2017 [13:37] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

A co powiesz Jabe o sondażach? Strasznie Cie to musi bolec, co? Codzienne ujadanie Jabego na PiS po wszelkich portalach (czy Jabe w ogole sypia?), a sondaże nie chcą drgnąć. To musi być dla Jabego frustrujące, ale pewnie zacheca go do jeszcze bardziej wytężonego ujadania. Jest motywacja :)

Obrazek użytkownika Domasuł

23-07-2017 [12:53] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Widze, ze nie ma dnia, żeby bloger nie wstal lewa noga. Naprawde wspolczuje. Czy Wlochy sa az tak strasznym miejscem? A myslalem o osiedleniu się wlasnie tam...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-07-2017 [21:14] - zbieracz śmieci | Link:

Niezbyt daleka podróż ,Włochy pod warszawką juz cią witają!Do Wencji ,Paryża też podobna droga!

Obrazek użytkownika michnikuremek

23-07-2017 [13:15] - michnikuremek | Link:

Wczorajsze odwołanie programu z Marianem Kowalskim w TVP świadczy, że z mediami jest bardzo źle:
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika mmisiek

23-07-2017 [13:30] - mmisiek | Link:

Wydaje mi się, że PiS został mentalnie ukształtowany w wielkim stopniu przez traumę stanu wojennego.
Wtedy liczyły się głównie resorty siłowe i to im się zabetonowało w głowach do dzisiaj, miękkich środków oddziaływania ani nie doceniają ani dobrze nie rozumieją.
Alternatywna hipoteza może być taka, że to był jeden z warunków dopuszczenia do władzy.
 

Obrazek użytkownika PDP

23-07-2017 [14:30] - PDP | Link:

Znowu Pan histeryzuje?
W tamtym roku (październik, listopad) pisał Pan, że tzw. czarny protest oraz konflikt o TK, Komisja Wenecka i niemiecka UE rozjeżdżają PiS jak chcą i jak tak dalej będzie ... to w grudniu 2016 PiS odda władzę. Nic takiego nie nastąpiło. PiS się umocniło.

W grudniu był Ciamajdan i opozycja poniosła w jego konsekwencji kolosalne straty.

Dzisiaj znaleziono kolejny temat do wywołania konfliktu i ręczę Panu, że na 99,9% skończy się tak jak poprzednio. Panu to się chyba wydaje, że Polska to Warszawa i parę większych miast.

Będą w przyszłym roku wybory samorządowe i zobaczy Pan pogrom PO, .N i PSL. Zakład?

Obrazek użytkownika Jabe

23-07-2017 [15:16] - Jabe | Link:

Ciamajdan wybuchł w bardzo niesprzyjającym dla nich czasie, co dla mnie było znakiem, że prezes trochę pomógł. No i wyłożyli się. Czy i tym razem tak jest? Wątpię.

Obrazek użytkownika mmisiek

23-07-2017 [15:38] - mmisiek | Link:

Ciamajdan to był ewidentnie falstart - miała wygrać Clinton, a wygrał Trump i zwyczajnie zabrakło czasu na porządne przygotowanie.
Nasi nie zrobili wtedy nic, nie potrafili nawet wyłączyć prądu i ogrzewania w nieczynnej sali, że o wyciąganiu poważniejszych konsekwencji już nawet nie wspomnę.
 

Obrazek użytkownika cyborg59

23-07-2017 [14:48] - cyborg59 | Link:

Telewizję i radio robią inżynierowie i techniczni. Nie dyrektorzy i prezenterzy ! Najważniejsze jest to co dzieje się poza kadrem, poza studiem. Przygotowanie do programu. Dyrektorzy i administracja mogą tyko spieprzyć pracę. Najczęściej są to ludzie nie mający pojęcia o pracy w mediach, o żywym spektaklu.
Trochę więcej jest ośrodków lokalnych na antenie ogólnej, ale ciągle za mało ! Jesteśmy przytłaczani sztucznymi spektaklami z wioski Warszawa, mającymi zastąpić całą Polskę.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-07-2017 [16:36] - zbieracz śmieci | Link:

Pan zdaje sie mieni socjologiem ale chyba nie zalivczył Pan sporo wykładów stąd braki w ocenie faktów o tym ,że nie jestesmy jak z pod sztancy
Discopolo a niby dlaczego nie skoro co najmniej 70 % wyborców słucha tej muzki ,bawi sie przy niej bo raczej mieliby spore trudności pohasania przy Wagnerze.Z disco polo to uderzenie w polszmat bo to przejęcie sporej grupy widzów a dla reklamodawców nie liczy się wysublimowany smak autora o ile go rzeczywiście ma ale masowy odbiorca a dla stacji to wpływy z reklam.
Dla Pana jest TV Kultura i to nie jakaś nisza racz Pan zauważyć i jeszcze kilka innych kanałów tematycznych.
Zabawne ale nic nie wspomina Pan o kasie ijak mniemam nie placi Pan abonamentu w ramach protestu obywatelskiego na wezwanie rudego ,na wszystko trzeba kasy i tej kasy potrzebuje TVP a ile ma i ile dostaje to sa raporty do wglądu.
Do kina idąc z rodziną czy teatru też Pana nie wpuszczą za friko ale za kasę i to sporą ,nieprawdaż.
Merkel potrzebuje kasy i przypomniała sobie o tych co w Niemczech tez nie płacili abonamentu  inie pytając o motywy skarbówka tamtejsza ,tez nie pytając o zgode zdjeła z kont opornych za jednym uderzeniem 17 mld. ojro zaległości i ma nadzieje na więcj bo ściągają nadal i mowy tam nie o jakiejś abolicji .
Kurski wyprowadził TVP z zapaści finanmsowej ,robionej celowo bo o jej przejęciu dziisiejsza totalna opozycja nie zapomniała.
Imgorzej dla TVP tym lepiej było dla polszmatu i całej łże 24 i tym wieksze wpływy z reklam ale biedacy zapomnieli zapłacic 110 mln .podatku a i skarbówka pod światłym kierownictwem platfusów tez to przeoczyła,dziwna ślepota czy cuś...!? ..
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-07-2017 [17:27] - zbieracz śmieci | Link:

Jeden mem z kotem Prezesa ostrzacym pazurki bardziej osmieszy niz dzięsieciu miedlacych w studiono "fachmanów" a tych niestety widac w tv-info,specjalnie duzo do powiedznia nie maja bo wszyscy gdzieś około 30-tki ale za to maja mniej lub więcej obfite brody .Te brody to niby według nich ma świdczyc o wiedzy i powadze.
.Generalni to z brodami jest tak ,że jak facet przed 40-tka nie dorobił się twarzy to zapuszcza brode  i taki kierwiński miota sie raz z broda raz na drwala jz tym robieniem twarzy na drwala to platfusiarnia celuje'
PS.Zapomniałem o alimenciarzu marcinkiewiczu ,ten ma podobny problem ale Izabelen donosi ,że z płacniem dla niej alimentów to róznie bywa.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-07-2017 [19:13] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Autor

"TVP...prowadzona przez Kurskiego, to sabotaż! Disco-Polo i reklama por. Borewicza, serial z Olga Lipińską...komuno wróć.
PR TrUjka  to też już D Welle Drei...szefowie tej stacji zmieniają sie co kilka miesiecy...synekura dla swoich...nic nie robią,za cięzkie pieniądze..."
----------------------------
Zapewne się Pan zdziwi, ale blogerska rzetelność nakazuje mi w tej kwestii się z Panem zgodzić.
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Domasuł

23-07-2017 [20:07] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

A mnie to w ogole nie dziwi, bo Tarantoga i pan doktor maja ze soba wiele wspólnego, a przede wszystkim to, że pochodzą z pokolenia wyrosłego w PRL-u. Od tego brzemienia nie ma ucieczki.

Obrazek użytkownika Tarantoga

23-07-2017 [20:37] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

@Domasuł,@ Jabe.@ zbieracz śmieci....z osobami,bytami abstrakcyjnymi,które nawet z ortografia mają problemy...nie mam zamiaru dyskutować.
Fatamorgana,miraż na pustyni....powiew wiatru...i znikacie...jesteście tylko problemem dla Admina....który sobie pewnie nie zadaje pytania...wywalić,czy nie wywalić?
Żegnam ,....Panów :-))

Obrazek użytkownika Domasuł

23-07-2017 [20:47] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Wywalic, nie wywalić to chyba jest problem dotyczący bytu o ksywce Tarantoga, który codziennie wstaje lewa noga, a potem daje temu upust na NB.

A gdzie sa te bledy ortograficzne? Kto wie, może czegos się naucze od blogerow.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-07-2017 [21:02] - zbieracz śmieci | Link:

Pożegnam sie z toba jak przestaniesz tu sie produkowac i poprzestaniesz na salonie,tam znajdziesz nie tylko zrozumienie ale i dokształt.Nie szczuj i nie strasz Adminem bo Admin swój rozum ma!
Niestety nie jesteś zwidem ale realnym bytem pod przykryciem.

Obrazek użytkownika paparazzi

24-07-2017 [02:02] - paparazzi | Link:

Lubie poczytać pana i Pasierbiewicza , ale na Boga o błędach ortograficznych nie uchodzi. Wybaczam panu brak "wzroku lub intelektu do mojego wizerunku bo pan nie ponial". Był tam piesek co srał na gazetke wyborcza.Skrytykował pan ze z gównem wyborczym pan nie rozmawia. Osoby abstrakcyjne  za Gierkiem były, są i będą. Co pan na to poradzisz. Ustosunkować się trzeba do wybranych. Bron Boże do mnie. Pozdrawiam i czekam na następne blogi bo stymulują inercie polityczna która zawładnęła Polska.

Obrazek użytkownika Tarantoga

23-07-2017 [20:30] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Nie dziwi mnie tak bardzo...w końcu można obrażać się śmiertelnie na Terleckiego,ale człowiekowi z wykształceniem technicznym...nie wypada sie obrażać na fakty.
A media w III RP jakie są...to nawet ślepy widzi...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-07-2017 [20:33] - zbieracz śmieci | Link:

Jestem ciekawy jak długo twój Anioł Stróż będzie znosił spokojnie nie wybijając zębów za tą rzetelność!?

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

24-07-2017 [08:11] - Kazimierz Kozio... | Link:

na ulice wyjdzcie kanapowi uzdrawiacze ojczyzny!

blogosfera to margines w czasach kryterium ulicznego.