CZY MEDIA "ZABIJĄ" PIS?

Na początek zastrzeżenie...rano mi sie nie udało zamieścic notki,bo "cóś" ja rozbijało na atomy,więc poprosiłem Admina,aby obie próby usunął.
Nie wiem,czy to system u mnie oszalał,czy w NB...ale mniejsza.

Zostawiam w spokoju media głównego szamba,tak te prywatne i państwowe (?) bo to każdy,kto ma telewizor,radio i kupuje gazetę...widzi i czuje.
Czyli mamy portale "społecznościowe"...każdy sobie założył...Agora,Grupa Bauer,"wSieci",Salon24 ,Niezależna,parówka etc.etc.

Najbardziej mnie śmieszy hasło WESPRZYJ WOLNE MEDIA u braci Karnowskich...oczywiście tylko te ich...w Sieci i wSieci Historia ze zdjęciem B.Wildsteina.
Zaremba,Warzecha,Skwieciński i jeden z bliźniaków...siedzą w TVP i w gazecie...i jadą z gnojem na Kaczyńskiego,Szydło i PiS.

Salon24...dawniej elitarny i kultowy portal...z NAZWISKAMI,teraz to pukanie od spodu dna...Igor Janke u Solorza,a Bogna Janke była (?) u Waltera.

Nie odpalam innych "niezaleznych" portali,bo wiem co się tam dzieje...trochę się boję ruszyć NB,bo mam już żółta kartkę i wyrok w "zawiasach"...sami rozumiecie :-))

Od wyników wyborów prezydenckich w których do 12 w nocy prowadził Jarosław Kaczyński,a po 12 nocy...wygrał Komorowski,potem te "nasze" wybory i zwycięstwo A.Dudy
następnie wybory parlamentarne...piszę uporczywie,że zamiast brać się za TK,trzeba było opanować media!! Od telewizji,poprzez prasę i te "niezalezne portale".

Tak niestety jest,że przeciętny tubylec gapi się w telewizor i łyka bezkrytycznie wszystko...bo obowiązuje teza S.Lema---"najwazniesze to nie mysleć!"
Pompowanie Petru,pompowanie tego z kucykiem,pompowanie Schetyny,wywiady z PSL-owcami...a o rządzie,o PiS o prezydencie...albo sie milczy,alby krytykuje...a ciemny lud 
to kupuje...bo takie ma geny i lenia...byle była ciepła woda i "browar" pod ręką.

Każdy portal ma "swoich" trolli,agentów,hejterów...i juz nikłą reprezentację ludzi mądrych i piszących z pasją...albo sobie poszli,albo doszli do wniosku,że głową sciany nie przebiją.
Promowane są notki "zatroskanych" o los Polski,rządu partii...ale to zakamuflowana agentura "ONYCH"...przeciez nie napiszą:"JA JESTEM Z KODU,Z PO,Z SLD",bo nie za to maja płacone...nota bene jest moja notka pt."DO PISANIA BLOGÓW POLITYCZNYCH ZATRUDNIĘ"...to juz jawne..."mam forsę...kto chętny"? 

I na zakończenie...nie ma nigdzie w naszej Galaktyce mediów wolnych,czy niezaleznych...wszystkie są zalezne od wynalazku Fenicjan...muszą z czegos żyć i opłacać pracowników.

A forsa jest w Izraelu,Niemczech,Rosji i UE...no to WESPRZYJ WOLNE MEDIA! :-))

I suplement...

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tarantoga

24-09-2016 [20:44] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ta piosenka Salonu Niezależnych,jest dalej ocenzurowana...wycięto zwrotkę o kościach małych dzieci zastrzelonych pod Nairobi
ale każdy sobie moze ją wyszukać...np.Kuba Sienkiewicz śpiewa całość.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

24-09-2016 [21:09] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Każdy portal ma "swoich" trolli,agentów,hejterów...i juz nikłą reprezentację ludzi mądrych i piszących z pasją...albo sobie poszli,albo doszli do wniosku,że głową sciany nie przebiją." Pan się zalicza do tych nikłych czy do t..a...h...? Przecież nawet mając bloga na NB nic sensownego Pan nie napisał, ot ....

Obrazek użytkownika Tarantoga

25-09-2016 [09:08] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

wielkopolskizdzichu 21.09

Do której grupy mnie osoba wielkopolskizdzichu zalicza,to już mnie nie interesuje.

Za to,ja zaliczam osobę wielkopolskizdzichu do podgrupy...pozytecznych idiotów,którzy jakimś cudem maja tu swoje gniazdko.
Ale to sprawa Administracji tego portalu...

Obrazek użytkownika Anna Borycka

24-09-2016 [21:34] - Anna Borycka | Link:

Co do rannej notki, użycie zbyt dużej ilości prefiksów, myślników, kropek itd. w jednej linii, powoduje ten błąd który się Panu przytrafił. Notka staje się nieczytelna. Proszę używać raczej klawisza "enter" do oddzielania nowej myśli od pozostałej treści w notce. Zanim wyśle Pan tekst, jest "podgląd" na którym widać co jest źle. Teraz zapomniał Pan o "spacji" :)

Obrazek użytkownika Tarantoga

25-09-2016 [09:04] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Anna Borycka 21.34

Wyjaśnilismy tę sprawę z Adminem...zawinił podobno link umieszczony na początku notki.
W podglądzie jest OK,po kliknięciu "zapisz" też jest OK,tylko później nastepuje masakra :-))

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

28-08-2020 [22:00] - Teresa Bochwic | Link:

U Pana Trottelitd. zawsze są trzy kropki zamiast przecinka, kropki czy średnika. Nieznośne w czytaniu. A przecież nietrudne.

Obrazek użytkownika Jabe

24-09-2016 [22:27] - Jabe | Link:

Przy liczeniu głosów najpierw przychodzą wyniki z prowincji, gdzie obwody są mniejsze. Tam Jarosław Kaczyński miał wyższe poparcie. Nie ma się czego doszukiwać.

Obrazek użytkownika Tarantoga

25-09-2016 [09:01] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Jabe 22.27

Piscem natare doces...

Obrazek użytkownika Jabe

25-09-2016 [09:16] - Jabe | Link:

Nie jestem pewien, czy mnie Pan nie obraża...

A tak przy okazji, co to za media w tytule PiS zabija?

Obrazek użytkownika Tarantoga

25-09-2016 [09:54] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Aby być pewnym,wystarczy sobie wyklikać w Google "tłumacz" i przetłumaczyć...:-)

Kiedyś brak znajomości łaciny, eliminował delikwenta z towarzystwa...teraz nawet lekarz musi znać język angielski,ale już łaciny...nie musi.Barbarzyństwo!!

Co do zaniku polskich liter...juz to kilka razy wyjaśniałem i przepraszałem,ale mam ustawiony w przeglądarce alfabet łaciński,
i jak przestawię na polski,to mi komputer głupieje i "zapomina",bo o złośliwość go nie podejrzewam.

Obrazek użytkownika Jabe

25-09-2016 [11:20] - Jabe | Link:

„Piscem” to po naszemu PiS-em?

No tak. Łacina była elementem spajającym Europę przez tysiąclecia. Jednak Unia Europejska nie zdecydowała się swych praw tworzyć po łacinie, choć ten język się do tego świetnie nadaje. No ale UE nie jest „z towarzystwa”.

Może bezwiednie naciska Pan Shift-Alt? Nie rozumiem, jak można mieć w przeglądarce ustawiony jakikolwiek alfabet. Do tego ten złośliwy moderator, który wciąż Panu spacje usuwa. Nie ma Pan lekko. Dodam nieśmiało, że nadużywanie wielkich liter też odrobinę eliminuje. Warto by też było się zdecydować, gdzie są akapity.

Obrazek użytkownika Franek_Kimono

28-04-2017 [21:02] - Franek_Kimono | Link:

Z prowincji przychodzą najpierw głosy? a my gupie myśleli że równo spływają..

Obrazek użytkownika mada

24-09-2016 [22:54] - mada | Link:

też mam odczucie , że nasi to jakby nie nasi

Obrazek użytkownika Tarantoga

25-09-2016 [09:00] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

mada 22.54

Ci "nasi"...powinni być brani w cudzysłów :-))

Obrazek użytkownika HenrykH.

25-09-2016 [10:51] - HenrykH. | Link:

Witam.Media,a właściwie "mendia" PiS-U nie zabiją.Zabiły (i dalej to czynią) solidarność między Polakami .Kiedy w wyborach 2005 roku wygrał PiS i Lech Kaczyński te niby "wolne media" ,a właściwie ludzie w nich rządzący zaczęli akcję niczym Goebbels w Niemczech .Udało się im tak skłócić ludzi że przez 8 lat każde łajdactwo zakrywano straszeniem PiS-em,a to co zrobiły w 2010 roku to szczyt chamstwa.I nie piszę o mediach "ich" strony ,ale o salonach ,neonach czy innych niby wolnych portalach czy gazetach.Krew mnie zalewa jak na NB pozwala się lansować te niby wolne media.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Obrazek użytkownika mada

25-09-2016 [13:55] - mada | Link:

To jest ostatni sort.

Obrazek użytkownika Tarantoga

25-09-2016 [16:13] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

mada 13.55

To jeszcze nie jest ostatni sort...jest jeszcze duzo gorzej...

Obrazek użytkownika Tarantoga

25-09-2016 [16:11] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Mieli już pole otwarte..."społeczeństwo" polskie zostało zatomizowane w trzy dni od 13.12.1981 do 16.12.1981...tak się liczyła
10 milionowa solidarność i Solidarność.

A szefowie "wolnych" mediów oraz ich funkcjonariusze...dobrze wiedzą kto ma klucze do szafki z konfiturami :-))

Obrazek użytkownika xena2012

25-09-2016 [10:57] - xena2012 | Link:

nasze nowe media są przerażone tym ,że ktoś mógłby nie uznać je za bestronne albo posądzić o sympatię do PiS-u i ta fobia z każdym dniem się pogłębia.Chyba najwazniejszym narzędziem pracy w TV jest stoper mierzący czy aby nie powiedziało się dobrze o PiS o ułamek sekundy dłużej niż o opozycji.Szczególnym punktem programów są ,,debaty'' do których z uporem maniaka zaprasza się osoby które ją kładą na łopatki.Czemu ma służyć zapraszanie i rozmowa z taką osobą jak pani Pihowicz czy jej równie nieatrakcyjnymi koleżankami których wrzaski i przerywanie udaremniają jakikolwiek dialog?

Obrazek użytkownika Tarantoga

25-09-2016 [16:07] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

".... których wrzaski i przerywanie udaremniają jakikolwiek dialog?..."

Na tym to polega...przerywać,wrzeszczeć i podważać autorytet przeciwnika...skoro nie można obalić faktów,to robimy z przeciwnika kłamcę,oszusta i wariata [casus Macierewicza].

Stary chwyt erystyczny (?) o ile wrzaski sa interpretowane jako erystyka.

Obrazek użytkownika Dorota M

26-09-2016 [00:22] - Dorota M | Link:

Każdą debatę, którą otworzę w TVP, zamykam wcześniej czy później, przed końcem. Nie rozumiem dlaczego, podczas wypowiedzi kogoś z PIS, pokazuje sie miny robione przez osoby z opozycji, np. Halickiego, lub Kierwińskiego. Dlaczego pozwala się przekrzykiwać agresywnym opozycjonistom wypowiedzi polityków PIS, żeby nie można ich było usłyszeć? Dlaczego w ogóle sie tych dyzurnych awanturników zaprasza na takie debaty? Jako widz, płacący za abonament telewizji publicznej, nie życzę sobie chamstwa opozycji w rozmowach z politykami naszej opcji. Mogą sobie wrzeszczeć na ulicach, co też bez przerwy robią. Ludzie z PIS nie są w stanie sprostać złemu prowadzeniu programów publicystycznych, przez redaktorów niby telewizji publicznej. Zauważyłam, że ani w TVN, ani w innych stacjach mainstreamowych, prowadzący nie są tacy bezradni, w stosunku do zaproszonych gości. Zdecydowanie przerywaja naszym ludziom z PIS, promując wypowiedzi opozycji. W rezultacie i w tamtych mediach i w publicznych, opozycja jest promowana. Odnosnie tzw prawicowych dziennikarzy, jak Ziemkiewicz, Skwieciński, Zaremba, Karnowski, Warzecha i inni, nawet Wildstejn, to staraja się być "bezstronni", żeby ich nikt przypadkiem nie spoliczkował mianem pisowca. Tak pogrywa z nimi opozycja, jak chce, a cierpi na tym prawdziwy przekaz do Polaków. Dlaczego prawie nie ma nic z niezwykle aktywnego działania Prezydenta? Dlaczego ciągle tylko pokazywane jest w TVP plucie na PIS opozycji, na ich rozległych konferencjach prasowych? Dlaczego wypowiedzi naszych politykółw są we fragmentach pokazywane, a opozycji w całości i jeszcze ciagle powtarzane na poruszających sie paskach, na dole wizji? Jak to zmienić? Czy wywalenie Kurskiego coś da?

Obrazek użytkownika Tarantoga

26-09-2016 [09:10] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Witam Panią!

Czy wywalenie Kurskiego coś da....?

Ja tu na NB pisałem,że powołanie Kurskiego na to stanowisko,to błąd Kaczyńskiego...nie pierwszy i nie ostatni.

Media w III RP są rządzone przez mafię...pochodzącą z czasów SB,potem WSI i tę mafię właściwą,czyli pieniądz!
Idealnym przykładem na moja tezę,jest przykład z radiową TrUjką...po wywaleniu Jethon przyszła inna Pani,która po miesiącu zwiała z tamtego gniazda żmij i os.
Tam na korytarzu Myśliwieckiej 3/5/7 wisi portret A.Turskiego i unosi się duch Kiszczaka,o ile jeszcze nie inny duch...egzekutywy BP PZPR z czasów Gomułki,która sobie otworzyła tam wentyl,ale ściśle kontrolowany.

Co do Kurskiego...albo jest on męską c..ą,albo dostał propozycję nie do odrzucenia od consigliere capo do tutti capi...
i jak chce żyć,to...proszę zaglądnąć do książek Sumlińskiego :-))