Polityczny bandyta

Wcześniej czy później Sławomir Nitras  znajdzie swojego pogromcę. Los bywa przewrotny i być może jego nadchodzący poskromiciel to obecny kolega z ław poselskich. Znamy takie przypadki. A może historia potoczy się całkiem banalnie i jakaś dystyngowana dama spuści mu łomot parasolką (obowiązkowo czarną). Na razie zmuszeni jesteśmy jednak oglądać to żenujące zjawisko. Mam jednak pewność, że przyszłość tego pajaca nie rysuje się w różowych barwach; związana jest z komisariatem lub z... Platformą Obywatelską. Na razie widzę to tak:

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

05-07-2020 [12:47] - angela | Link:

S.Nitras, wiceminister spraw zagranicznyc Polski.!!!!!   Ujjj,  kto robi  sobie  żarty z Polski,  naszego duzego, pięknego,  bogatego kraju.
Trzeba by mu testy porobić,  bo jest nadzwyczaj PObudzony. 
Kierowcom będą robic testy na obecnosc narkotyków, a ministrom, ministrom nie???
To cpuny maja ksztaltowac politykę w Polsce?Wystarczy popatrzeć,  jakie bagno robi "opozycja" w sejmie, a pan  Nitras szczególnie.
To upodlenie i dewaluacja funkcji posla Rzeszpospolitej.

Obrazek użytkownika Enik Nochal

05-07-2020 [14:44] - Enik Nochal | Link:

Taka mentalność. Wcześniej kłamali i pozwalali kraść mafiom. Dzisiaj kłamią i kradną... trąbki. Od czegoś trzeba zacząć marszrutę po władzę:) Mnie tylko zastanawia reakcja na te wybryki - a w zasadzie jej brak - wyborców PO. Jak mocno trzeba mieć zaciśnięte zęby, aby tolerować takiego typka?

Obrazek użytkownika Zofia

05-07-2020 [19:56] - Zofia | Link:

Ta polityczna chuliganeria to konsekwencje życia "róbta co chceta". Wyborcy tych ludzi są właśnie z takich kręgów. Ich umysły zresetowano  i można im wpajać każdą niegodziwość.Po prostu tych ludzi "odczłowieczono" pod każdym względem. Dlatego na różnych portalach piszą tak niegodziwe słowa o swoich dziadkach,rodzicach,sąsiadach - że II tura wyborów będzie dla nich ostatnią ziemską drogą.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

06-07-2020 [02:33] - hr.Levak-Levatzky | Link:

 Straszne byłoby życie w kraju składającym się z rodaków o mentalności niektórych blogerów i większości komentatorów na NB...

Obrazek użytkownika Zofia

06-07-2020 [09:07] - Zofia | Link:

hr.Levak, może byłoby dobrze rozwinąć swoją myśl o mentalności komentatorów. Ludzie żyją wg zasad dobra i zła.Zło należy wytykać a nie próbować go mieszać z dobrem. I to cała filozofia ludzi mających swoje zdanie na różne tematy.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

06-07-2020 [18:57] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@Zofia
Oczywiście ma Pani raję i zapewne wiele empatii nawet do nieprzyjaciół(politycznych) swoich. Mnie już się trochę odechciało "rozwijać swoją myśl", czyli prztyaczać jakieś,liczne zresztą dowody na hejty i fakenews z powodu innego światopoglądu - po co znowu mam się narażać na inwektywy w rodzaju: troll,leming,lewak bolszewicki,płatny agent zadaniowy, wróg Polski (czyli PiS-u),a także kretyn,idiota,niedorozwój - więcej nie pamiętam,ale bywało więcej.

Obrazek użytkownika Enik Nochal

06-07-2020 [16:21] - Enik Nochal | Link:

To prawda, ale zależy z jakiej perspektywy patrzymy na świat. Proszę wybaczyć, ale perspektywa lewacka jest mi obca. Jednak powiedzieć można, że połowicznie żyjemy w kraju składającym się z rodaków o mentalności niektórych blogerów i większości komentatorów na NB, co mnie akurat cieszy.
A z politycznymi bandytami walczyć trzeba; ja staram się używać ironii, sarkazmu etc. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, aby przeciwnikowi zabrać np. trąbkę, bezpodstawnie nazwać go pedofilem lub spuścić mu łomot . To są chyba lewackie metody, nieprawdaż?

Obrazek użytkownika sake3

06-07-2020 [06:55] - sake3 | Link:

A czego ta gnida o szujowatym wyglądzie ma się bać?Wcześniej trzeba bylo reagować jak to chamisko grzebało w torebkach i rzeczach posłów PiS podczas przerwy w obradach Sejmu.Tak się zachowuje złodziej a on nawet nie został ukarany prze Komisję Etyki Poselskiej.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

07-07-2020 [00:46] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Za to Prezes wszystkich Prezesów został surowo (upomnienie) ukarany za "zdradzieckie mordy,kanalie,mordercy brata", ale już za "chamską hołotę" nie. Podobnie jak i niektórzy posłowie (D.Tarczyński) czy posłanki (Pawłowiczówna,Lichocka). Widać są chamstwa cięższe i chamstwa lżejsze (te z trybuny sejmowej).