Bareja był wieszczem - wymyślił Trzaskowskiego.

Dzisiaj miała być część druga Disneya, ale wyszedł Bareja :) Nie mogłem się powstrzymać.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

21-06-2020 [21:42] - Kazimierz Kozio... | Link:

bareja nie wieszczyl a otwieral oczy owczesnym lemingom. po barei funkcjonariusze oddelegowani na odcinek mediow zadbali o to zeby przekaz ewentualnych nastepcow mistrza nie oddzialywal na wspolczenych lemingow w stopniu glebszym niz soap opera czy bezrefleksyjny kabaret

Obrazek użytkownika angela

21-06-2020 [23:34] - angela | Link:

A pan Rafał to ćpa?  KOkaina może, bo ma taki obłęd w oczach.
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

22-06-2020 [00:05] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Frau Angela!
Ależ owszem,ależ tak: p.Trzaskowski nie tylko ćpa, szprycuje się i wącha jak ongiś vice zmurszałek Sejmu RP zwany potocznie Butaprenem,ale nadto jest zdeklarowanym alkoholikiem,hazardzistą i oszustem matrymonialnym Zapewne Frau Angela zna dobrze tego pana, głównie z codziennych całodniowych opowieści  TVPiS.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

22-06-2020 [00:30] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Inny natomiast kandydat na ten fotel po prostu cały czas się uczy, i to bez żadnego obłędu w oczach, jak to widuje czasami pewna komentatorka  w oczach innych kandydatów. Zobaczcie sami:  https://www.facebook.com/watch...
 

Obrazek użytkownika angela

22-06-2020 [13:19] - angela | Link:

A tak niedawno krytykował  TVP za ZENKA , a tutaj patrzcie!!!!
Majteczki w kropeczki nie przeszkadzają. 
Moze to chodzi o bajer, bo bajer  dubelkandydata mocno spada, a Bajer Full już się skonczyl, bo internauci każde kłamstwo dubelkandydata szybko wychwyca.
Czy moze polityk, który bezczelnie kłamie ubiegać się o urząd prezydenta. Robić wyborców w jajo.?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-06-2020 [08:23] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Czołowa gwiazda NB,troll importowany z WSI...cham i ":intelektualista"...ordynarnie stara sie obrazić @angele....tytułując ja per Frau...pomylil se z Panią Anną?
Spełnia sie moja przepowiednia...jeszcze trochę...
 

Obrazek użytkownika sake3

22-06-2020 [16:39] - sake3 | Link:

Ten troll importowany chyba już mysli i mówi Trzaskowskim,Już mu tylko Frau Merkel w glowinie więc już nawet tak z ,,pieszczotliwym' Frau zwraca się do pani @angeli.Właściwie po co Trzaskowski chce być prezydentem jak już go mamy w Berlinie?.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

22-06-2020 [17:40] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@Trotel....
należy chyba przypomnieć:
15-06-2020 [21:37] - admin | Link: To nie jest groźba ale
To nie jest groźba ale oczywiście przywoływanie tego jest absurdalne. Nie idź tą drogą Trotel, bo znowu stracisz bloga i niemoderowane komentarze.

Obrazek użytkownika angela

22-06-2020 [13:04] - angela | Link:

Piana jaką toczy na NB  lewacki hrabia, sięga już wyżej jego kapilyndra. 
Bardzo ważne jest, żeby w rządzie zasiadali ludzie ZDROWO MYŚLĄCY, a tym bardziej sprawujący funkcję prezydenta, bo trzymają niejako nasze sprawy w swoich rękach. 
Z powodu tego, ze wielu mówi o  nadużywaniu narkotyków przez niektórych polityków, należy kontrolować nie tylko kierowców,  żeby nie powodowali wypadków ,  ale powinno badaniom poddać również  ale i przede wszystkim polityków, żeby ćpuny nie rządzili Polakami.
Latwo zauważyć, że zachowanie niektorych posłów, szczególnie z opozycji,  wskazuje na zachowanie pod wpływem. Czego?
Zachowuja się  skandalicznie, jak nakreceni, beszczelnosc i arogancja, zachowanie swiadczace o tym, że są nie w pełni zmysłów. 
Dlatego Polacy powinni żądać , aby na wskutek rozprzestrzeniajacej się narkomanii, posłowie byli wolni od narkotyków czy innych używek powodujących nieracjonalne zachowanie.
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

22-06-2020 [17:34] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@Frau Angela
 nie powinna się obrażać za tę frau",skoro mieszka w krainie naszego zachodniego,odwiecznego przyjaciela i sąsiada.Poza tym powinna się podciągnąć w zasadach polskiej pisowni,jeśli nie używa tutaj języka swojej obecnej ojczyzny, albowiem pisze się "w skutek" ,albo "na skutek" - jasne? W stylu polszczyzny Frau także ma pewne braki,stąd ten chwilami niezrozumiały jej bełkot.
Przy okazji muszę  wyznać,iże nie spodziewałem się ,że oglądanie filmiku z przesłanego przeze mnie linku spowoduje tak zabawną,zaprawioną hejtem i pozbawioną jakiegokolwiek sensu reakcję komentujących -  buuuahahaha!

Obrazek użytkownika angela

22-06-2020 [18:37] - angela | Link:

hr levak, jak zwykle kłamie,  jak każdy lewak.
A gdzie ja mieszkam, to niczyj interes,  ale jedno jest pewne, w germanii nigdy bym nie zamieszkala, dlatego frau, to mi koło nosa lata.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

22-06-2020 [19:30] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Jawohl,Frau Angela!

Obrazek użytkownika angela

22-06-2020 [21:48] - angela | Link:

hr..ale durne. 

Obrazek użytkownika sake3

22-06-2020 [19:57] - sake3 | Link:

@angela....Levatzky jak to hrabia ma specyficzne poczucie humoru.Tyle że sloma nadal wystaje z buciorów niczym panu na Chobielinie.