Lewickiej wybuchy na żywo

Obejrzałem przed chwilą program pt. "Minęła 20-ta". To co zaprezentowała w rozmowie z prof. Piotrem Glińskim prowadząca Karolina Lewicka to, delikatnie mówiąc, brak kultury. A mówiąc prosto z mostu BYDŁO.
 Link do programu->>

 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Polak mały znak mój Orzeł Biały

22-11-2015 [22:50] - Polak mały znak... | Link:

Moim zdaniem cała ta niby "sztuka-sztuczka" to prowokacja. Prowokacja która działa od kilku dni i to dobrze działa, tak jak zaplanowano. Miała ona bowiem na celu skompromitowanie p. ministra Glińskiego, a jeśli nie jego samego to na pewno PiS i jego elektorat. Pan minister musiał zareagować i zareagował słusznie, nawet jeżeli jak twierdzi niejaki Swetru nie oglądał tej "sztuczki". Plakaty i cała otoczka medialna, oraz wypowiedzi p. "reżyser" wystarczyły w zupełności. Gdyby pan minister nie zajął stanowiska to podniesiono by szum właśnie że tego nie zrobił, szum podniosły by te same osoby i media które podnoszą go gdy stanowisko to zajął. W mediach ukazano też protestujących jako zacofanych, tępych "katoli" w moherowych beretach których to policja musiała usuwać aby spragnieni ubogacenia kulturalnego widzowie mogli w ogóle do teatru wejść.
Lemingi widzą w panu Glińskim nie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego a pierwszego cenzora IV RP, a w protestujących widzą "mohery" które zabraniają ludziom nowoczesnym i oświeconym wyjścia do teatru, no po prostu średniowiecze.

Obrazek użytkownika Enik Nochal

22-11-2015 [23:16] - Enik Nochal | Link:

Przekaz był prosty i zrozumiały nawet dla leminga: państwo polskie nie będzie opłacać aktorów porno. Tylko tyle. Niestety nie było możliwości, aby ten komunikat wybrzmiał, bo Lewicka robiła wszystko, żeby zagłuszyć i wyprowadzić z równowagi Glińskiego. Dlaczego? Ponieważ budowana przez Swetru ideologia zagrożenia totalitaryzmem robi się przy tym wyjaśnieniu płytka i żałosna.

Obrazek użytkownika Valdi

23-11-2015 [04:48] - Valdi | Link:

Niesamowite !
Ten babiszon powinien mieć zakaz zbliżania się do mikrofonu.
Mam nadzieję, że stanie się to szybko.

Obrazek użytkownika Agata 1410

23-11-2015 [09:16] - Agata 1410 | Link:

Oglądałam ten niby wywiad i byłam zbulwersowana, brakiem profesjonalizmu i przede wszystkim kultury prowadzącej.
Moim zdaniem jeśli się kogoś zaprasza do programu to nie po to aby narzucić mu swoje poglądy, tylko wysłuchać co ma do powiedzenia i dać dokończyć swojemu rozmówcy. Dziennikarstwo powinno obiektywie ukazywać każdą ze stron dając możliwość wypowiedzenia się i przedstawienia swoich racji. Tu miałam wrażenie że to Pan Minister maił być w roli wysłuchującego i publicznie zganionego za swoje decyzje.
W każdej szanującej się TV ta Pani już od dawna by nie pracowała.

Obrazek użytkownika xena2012

23-11-2015 [10:11] - xena2012 | Link:

Petru tu,Petru tam,wszędzie go pełno i we wszystkich możliwych tematach ma coś do powiedzenia i uważa się za eksperta.Teraz działa w obszarze kultury,za godzinę debatuje o finansach,chwilę później o gospodarce.Istny człowiek orkiestra.