Szczyt Obama-Trzaskowski

Mamy to. Nasz oświecony kandydat spotkał się ex-prezydentem USA. Oj, działo się...
Bronisław Komorowski lepiej by tego nie wyraził. Bo przecież prawda jest najważniejsza. Jednak czym jest prawda w ustach PO-wca?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

02-07-2020 [22:07] - angela | Link:

No i może jechać,  zrobić sobie fotkę, tylko z byłym, .....  i pewnie cala szczujnia  wrzeszczy, łałłłł.
Jaki swiatowy, i go chcą. 
No coz, chce swoj swego, lewak lewaka, i to były.
Ale mina Obamy nieoceniona, musiał Rafałek coś o bigosie albo o żonie prez.  Obamy walnąć .

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

02-07-2020 [23:22] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Tylko Frau Angela  jeszcze nie wie co można zrobić na komputerze z każdym zdjęciem,a zwłaszcza twarzy - bidula...

Obrazek użytkownika angela

03-07-2020 [10:00] - angela | Link:

Tow. Levak. Wiem, bo widziałam co robicie z prezesem Kaczyńskim, min.Macierewiczem, i wielu, wielu innymi "PiS owcami", w swoich antypolskich tabloidach. 

 

Obrazek użytkownika sake3

02-07-2020 [21:14] - sake3 | Link:

Obama ma jeszcze bardziej zdziwioną minę niż podczas wizyty Komorowskiego.Najpierw jeden ględzi o jakimś bigosie,kolejny chce robić laskę.....ach Polska to dziwny kraj..

Obrazek użytkownika Maverick

02-07-2020 [21:23] - Maverick | Link:

Stany już upadły, teraz już tylko będzie agonia i to powolna, elity są skorumpowane i wszelkie instytucje służą im a nie obywatelom, wybory to selekcja a nie elekcja, ten sam model lucyferiańska kabała zainstalowała w Polsce, ale Polacy mają niską świadomość interesów narodowych. W tym układzie Polsce przypadła rola wasala. Polacy muszą się nauczyć dbać o interesy polskie, a nie wysługiwać innym co nas skłócają. Wasalenie się innym nie wcale lepszym zachowaniem od donoszenia na Gestapo czy do NKWD. Elity w USA zatraciły kontakt z rzeczywistością i traktują kraj jak swój folwark, od wolności przechodzimy do ponownego feudalizmu.

Obrazek użytkownika angela

03-07-2020 [12:07] - angela | Link:

Jeżeli Stany upadły, to co mówić o Rosji. 

Obrazek użytkownika Maverick

03-07-2020 [16:59] - Maverick | Link:

Gdy się żyje w zniewolonym i skolonizowanym państwie jak Polska skąd możesz wiedzieć co dzieje się w Rosji czy USA?

Propaganda judzenie na inne kraje, skłócania obywateli jednych na drugich to cel kabały na Polskę. Wtedy wasala zmuszą do wypłaty roszczeń.