Szokująca lewacka głupota!

Głośno się zrobiło wokół Deklaracji LTGB+ podpisanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, która ma być podobno "zgodna ze standardami WHO", czyli Światowej Organizacji Zdrowia. Naprawdę nie byłoby się czemu dziwić, bo po politykach można oczekiwać każdej głupoty, a po politykach lewackich także każdego sQ-rwysyństwa! Jednak niepokojące są próby tłumaczenia słuszności takiej deklaracji przez WHO a także przez naszych pożal się boże pseudonaukowców czy lewackich aktywistów. Wczoraj w Minęła 20-sta niejaki pan Dariusz Szwed i na portalu NaTemat.pl niejaka pani Aleksandra Dulas wymądrzają się na powyższy temat, dlatego postanowiłem z nimi podyskutować i zadać kilka niewygodnych pytań:
 
Najpierw chciałbym przedstawić owych państwa:
 
Pan Szwed Ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie, następnie międzynarodowe stosunki gospodarcze na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz studia podyplomowe z zakresu ekonomicznych podstaw polityki ekologicznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jest jednym z zalozycieli i przywódców partii Zieloni 2004. 15 lat to chyba najwyższy czas dojrzeć do czerwonych jak widać. Ten pan pouczał redaktora Rachonia, że mógłby poczytać więcej podręczników psychologii jednocześnie samemu okazując absolutną ignorancje na fakty zarówno psychologiczne, socjologiczne, medyczne i historyczne.
 
Natomiast o pani Dulas nie znalazłem zbyt wiele informacji. Wywnioskowałem z nich, że jest absolwentka Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczna - Socjologiczny, oraz ze jest prezesem fundacji SPUNK - Fundacja Nowoczesnej Edukacji.  
Jak widać poza lewackimi poglądami na życie, wychowanie i edukacje Ci państwo niewiele posiadają kompetencji nawet do wypowiadania się na tak odpowiedzialny temat, a co dopiero do ich rozstrzygania.
 
Ponieważ poglądy tych państwa są zbieżne, dlatego ograniczę się do wywiadu jaki pani Dulas udzieliła portalowi NaTemat.pl:
 
Czy masturbacja wśród dzieci to coś złego? Przejaw jakichkolwiek zaburzeń?

Nie. To jest norma rozwojowa. Dzieci poznając swoje ciało znajdują takie miejsca, których dotykanie sprawia im szczególną przyjemność i zaczynają je eksplorować i to jest tyle. Nie ma tutaj też żadnego kontekstu seksualnego, ani erotycznego. Chodzi po prostu o przyjemność płynącą z ciała.”

Szanowna pani niech pani każe 6-miesiecznemu dziecku chodzić. Przecież to nie tylko przyjemne i fajne uczucie, ale i niesłychanie praktyczne. Niestety tego tylko absolutny ignorant nie rozumie, że na to jest czas mniej więcej, kiedy dziecko ma 1 rok. I nie ma tutaj nic do rzeczy, że już od 6 miesięcy próbuje stanąć na nogi. Podobnie jest z przyjemnością płynąca z ciała. Do tego trzeba dojrzeć, i to nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie. Nie uwzględniając tej dojrzałości płciowej, która dzieci osiągają w rożnym wieku, można mu wyrządzić wielką krzywdę. Nie da się tego ustanowić wiekiem edukacyjnym z dwóch prostych przyczyn, ze względu na zróżnicowana dojrzałość emocjonalna i fizyczna, oraz ze względu na odporności na dość pruderyjny system wychowawczy, co może doprowadzić do nieodwracalnych zmian psychicznych u dziecka i młodego człowieka. Właśnie dlatego do tej pory pozostawiono tak intymne i osobiste problemy dzieci rodzicom, którzy najlepiej znają swoje dziecko i mogą indywidualnie według potrzeb reagować na wymienione przez panią zachowania i problemy.
 
„Takie małe dziecko nie wie nawet przecież, o co chodzi z całą tą seksualnością.

Dokładnie tak. Dziecko w tym momencie, czyli kiedy ma 3 lata, 5 lub 6 , nie odczuwa jeszcze pociągu seksualnego, ani napięcia seksualnego. Nie możemy więc mówić o kwestiach związanych z seksem w takim przypadku. To są kwestie absolutnie związane z czystą przyjemnością i poznawaniem ciała.”
 
I tutaj mam tylko jedno pytanie, kto jest władny poza rodzicami rozstrzygnąć czy dziecko już odczuwa pociąg i napięcie seksualne czy nie? Jak widać pani naprawdę nie jest w stanie tego dokonać a mając klasę czy grupę 20-30 dzieci nie ma takiej osoby, która mogłaby tego dokonać! A więc będzie pani na sile dzieci uczyła seksualności i masturbacji a może i seksu, żeby się przekonać które z dzieci jest już seksualnie dojrzałe?
 
„Czy są jednak takie przypadki, w których rodzic powinien bardziej przyjrzeć się dziecku i zastanowić dlaczego się ono masturbuje?
Tak, może to być tylko taka rozwojowa masturbacja, która jest rozumiana jako ciekawość swojego ciała. Dziecko może się także po prostu nudzić, a skoro wcześniej zauważyło, że taki dotyk sprawia mu przyjemność, wraca do tego. Wtedy wystarczy mu tylko zwrócić uwagę, zająć czymś innym. W tych przypadkach nie ma żadnego problemu.
Jest też masturbacja nerwicowa i wtedy trzeba się zastanowić, co dziecko sobie zastępuje tą masturbacją i jakie ma deficyty. Może się np. masturbować zamiast przytulać się do kogoś, albo zamiast się bawić. Trzeba się po prostu wtedy przyjrzeć dziecku.
Każdy przypadek jest nieco inny. Natomiast zazwyczaj nie ma powodu do niepokoju, nie ma powodu do tego, aby się jakoś nadmiernie nad tym pochylać. Zwykle to po prostu mija.„
 
Tutaj jestem w stanie się z państwem zgodzić. Takie wychowanie należy pozostawić rodzicom z możliwością psychologicznego ich wsparcia.
 
„Na pewno nie krzyczymy, ponieważ wtedy ta sfera cielesna może dziecko kojarzyć się z czymś złym?

Jest takie ryzyko, że jeżeli krzyczymy na dziecko, które dotyka się w miejscach intymnych, to dajemy sygnał, że coś z tą strefą intymną jest nie tak. Przecież nie krzyczymy jak się drapie po głowie.

Absolutnie nie krzyczymy, to nie jest nic złego. Dziecko po prostu poznaje swoje ciało. Dla niego jego narządy intymne są taką samą częścią ciała jak wszystkie inne narządy, które ma i ono po prostu się nimi zainteresowało, a że dodatkowo odczuwa przyjemność to wraca do tego dotyku.”
 
Szanowna pani intymność, to również nic złego, ale drogocenna swoboda człowieka, szczególnie młodego. Z doświadczenia wiemy np., że wiele dzieci przyłapało rodziców w niedwuznacznej sytuacji. Czy uważa pani w takim razie, że rodzice powinni uprawiać seks przy 3-4 letnich dzieciach, żeby te zrozumiały, że sex to nic złego?
 
„Kiedy takie zachowania mogą się rozpocząć?
Można powiedzieć, że to już niemowlaki czasami tak się zachowują. To jest jakieś pocieranie się, jakieś dotykanie. Bardzo różnie dzieci to robią, są bardzo sprytnie, tak że my nie wiemy nawet, że to jest masturbacja np. siadają w odpowiedni sposób, albo zaciskają nóżki w odpowiedni sposób.”
 
Większej głupoty nie słyszałem. Niedługo od lewaków dowiem się, że żygota czy zbiór komórek na których według lewactwa można dokonać aborcji, już w ciele matki się masturbują i doznaje przyjemności własnego ciała! Czego wy jeszcze nie wymyślicie? Niedługo dowiem się, że kiedy dziecko da buziaka rodzicom, czy usiądzie im na kolanach, to ze strony rodziców będzie pedofilia, a ze strony maleństwa masturbacja!

„Do kogo właściwie skierowane są zapisy WHO dotyczące masturbacji? Bo przecież nie chodzi o to, żeby uczyć przedszkolaki, jak się masturbować...
Te standardy powinni znać rodzice, nauczyciele, edukatorzy. Musimy wiedzieć, w jaki sposób zachowywać się względem swojego dziecka. Nie bardzo rozumiem, dlaczego kontrowersje budzi fakt, że uczymy dzieci budowania granic. O to w tym właśnie chodzi. Mam prawo dotykać swojego ciała, kiedy tego chcę, natomiast to nie oznacza, że ty masz prawo dotykać mojego ciała, kiedy chcesz.”
 
Szanowna pani czy uważa pani, że brak reakcji wychowawców na masturbujące się dzieci czy wręcz zachęcanie ich do masturbacji pomoże dziecku budować granice czy wręcz odwrotnie będzie je burzyć? Skoro można robić to przy wychowawcy, a ten nawet zachęca to można to robić i przy innych dorosłych!  A co, jeśli pedagog mający zachęcać do masturbacji będzie pedofilem?
 
„Z drugiej strony ma też uświadamiać dzieci. Weźmy np. taką "zabawę w lekarza", jeśli dziecko chce wchodzić w relację, w której podglądają się z koleżanką, to to jest ok. Natomiast musi też wiedzieć, że sytuacja, w której ktokolwiek będzie je do czegokolwiek zmuszał, nie może mieć miejsca. Trzeba tłumaczyć najmłodszym, że tylko wtedy możemy się ze sobą bawić jeśli dwie osoby tego chcą. Nawet nie mam na myśli teraz masturbacji, ale w kontakty ogóle.”
 
Rzeczywiście ma pani racje, możemy się ze sobą bawić, jeśli dwie osoby tego chcą. Ależ szanowna pani tutaj chodzi o dzieci, które nie są w stanie wyrazić tego co chcą, szczególnie w takiej materii, do której jedna ze stron dojrzewa znacznie później. Właśnie dlatego mają prawnych opiekunów, którzy decydują za nich. Jak się orientuje to zdecydowana większość tych rodziców jest przeciw deklaracji LTGB i wymysłom WHO a jednak pani stara się na sile wprowadzić swoje lewackie ideały! Czy nie jest to z pani strony hipokryzja?
 
„Tego uczymy dzieci. WHO pokazuje co dziecko w danym momencie powinno wiedzieć o sobie. Wiadomo jednak, że pewne treści inaczej przekażemy 3-latkowi, a inaczej 15-latkowi. Z 15-latkiem mogę porozmawiać o masturbacji, a 3-latka to w ogóle nie interesuje, bo jego interesują kredki, klocki, czy inne zabawki. On jest na innym etapie, a że przy okazji poznaje swoje ciało, to trzeba także mówić, że i to jest fajne. Trzeba pokazywać taki pozytywny obraz ciała. To o tym jest tak naprawdę.”

I dlatego robicie wszystko, żeby masturbacją interesowały się nie 15-sto latkowie, ale już 8-9 latkowie. Przecież wy pobudzicie ich zainteresowanie masturbacja i seksem, mimo że sama pani twierdzi ze psychicznie do tego przygotowany jest dopiero 15-sto latek!
 
„Dlaczego w takim razie wokół tych treści jest tyle kontrowersji?
Nie wiem, który to już rok tłuczemy. Wielka burza zrobiła się zaraz po tym, kiedy tylko pojawiły się "Standardy edukacji seksualnej w Europie" stworzone przez WHO. Cały czas staramy się to wyjaśniać. Wiele osób nie może zrozumieć, że to nie o to chodzi, żeby przychodził edukator i uczył 2-latki masturbacji, tylko o to, żeby nauczyć dzieci szacunku do swojego ciała i do ciała kogoś innego.

Chodzi też o to, żeby nauczyć rodziców w taki sposób wychowywać swoje dzieci, aby w przyszłości miały pozytywny stosunek do swojego ciała. Mówienie o tym w kontekście pedofilii to jest skandal. Jeżeli dziecko nie będzie wiedziało jak budować granice, nie będzie wiedziało co mu wolno, a czego nie, to ono jest bezbronne.
 
Ja tylko pani przypomnę ze szalony wzrost pedofilii jest wprost proporcjonalny do rozwiązłości i pruderii, która coraz bardziej lansują nam lewackie media. Proszę spojrzeć na same reklamy, które zaczynają się i kończą na 4-rech damskich literach. Czy naprawdę pani nie widzi tutaj związku przyczynowo skutkowego. Wspomniana deklaracja jeszcze bardziej doprowadzi do pruderii i zainteresowania seksem. Kiedy znudzi się już heteroseksualizm zaczyna się zainteresowanie homoseksualizmem. Tak było z Fredym Merkurym czy Georg Michael i wieloma innymi. Kiedy zaczniecie edukować tak radykalnie maluchy w wieku 3-4 lat to istnieje niebezpieczeństwo ze 18-sto latek po intensywnym zżyciu erotycznym przerzuci się na chłopców albo nie daj Boże na dzieci! Jest to wyraźne niebezpieczeństwo radykalnego wzrost homoseksualizmu!
 
 
„Wejdźmy do jakiegokolwiek przedszkola i zapytajmy przedszkolanki, czy w ich grupie są masturbujące się dzieci. Wszystkie powiedzą, że mają. Okazuje się, że to jest jakaś norma, która przez lata jest zamiatana pod dywan.”
 
A wy chcecie nagle usunąć ten dywan i niech się wszyscy wytarzają w tym szambie z pod dywanika! Po cholera zamiatać, niech będzie na wierzchu, demoralizować młodzież, zezwolić na homoseksualne orgie publiczne, nie karać pedofilii. Przecież jesteśmy wolni! Szanowna pani, kiedy jako młodzieniec chodziłem na prywatki, i kiedy masturbacje zamiatano pod dywan, to wielkim sukcesem było, kiedy na takiej prywatce pocałowało się dziewczynę. Dzisiaj wnuk mi opowiada, że dziewczyny na takich prywatkach robią zakłady która przeleci więcej chłopaków. To co pani proponuje to zakłady chłopaków który więcej chłopaków przeleci a później może i dzieci! I proszę pamiętać za moich czasów dzieci też się menstruowały i tez miała radość z własnego ciała, ale intymnie!
 
Na koniec ma pytanie podstawowe. Jeśliby deklaracja WHO dotyczyła edukacji rodziców, pomoc im w poprawnym wychowaniu dzieci taka deklaracja byłaby godna poparcia. Natomiast bezpośrednie zainteresowanie seksualnością małych dzieci jest wulgarną pruderią. Mnie tylko interesuje, dlaczego taka deklaracja musi być utożsamiana z homoseksualizmem i organizacja LTGB. Jaki interes mają homoseksualiści w demoralizacji tak małych dzieci. Było im mało Gendera i tego typu głupot?
 
I tutaj mam prośbę do wszystkich rodziców, którym dobro własnego dziecka leży na sercu. Wyjdźcie na ulice, protestujcie. LEWACY I HOMOSEKSUALIŚCI ŁAPY PRECZ OD NASZYCH DZEICI. Koniec demoralizowania naszych dzieci. Koniec demontażu naszej cywilizacji. Co robi rządząca PRAWICA. To wy powinniście w zarodku niszczyć takie zapędy demoralizacji naszych dzieci! Waszym obowiązkiem jest chronić nas przed lewackimi zapędami demoralizacji naszych dzieci i demontażu naszej cywilizacji! Kaczyński zrób w końcu coś dobrego. Chociaż raz! Czy naprawdę nie widzisz, że to największy niebezpieczeństwo dla naszej demografii? Tutaj może nie pomoc nawet 5000+!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jaworowski

01-03-2019 [08:10] - Jaworowski | Link:

>>Kaczyński zrób w końcu coś dobrego. Chociaż raz! <<<
Cały ten esej i pokraczny wywód został napisany tylko po to właściwie ,  by na samym końcu walnąć pisowców w łepetynę,  oskarżyć Kaczora o tolerowanie pedofilii rozpropagowywanej przez  splatfusowe lewactwo, tak jakby Kaczor stał na ich czele i tworzył parasol ochronny nad nimi. Bolszewicka retoryka w pełnej krasie.Gdzie był autor gdy nierządem stało państwo za Ryżej Małpy propagujące takie  właśnie lewackie pseudonaukowe wybryki i takiego kretyńskiego lamentu nie śmiał podnieść jak właśnie teraz, przed wyborami. To przykład, jak agentura wpływu na chama i rympał zachowania dewiacyjne swoich stara się przypisać przeciwnikowi politycznemu.

Obrazek użytkownika Rutrys

01-03-2019 [09:09] - Rutrys | Link:

Apel do p. Kaczynskiego aby w koncu przestal oszukiwac Polakow i udawac ze nie ma w Polsce  rzadzonej przez PiS przyzwolenia na promowanie LGTB i gender calkowicie uzasadniony. Reakcja p. Jaworskiego wyrazona w komentarzu typowa dla pisowskiego pelikana, bezmyslnego wyznawcy kultu JK. Mysle ze pora aby narod podziekowal PiSowi za szokujacą bezradnosc wobec ataku najrozniejszych dewiantow na nasze dzieci i mlodziez. Mamy szanse aby to zrobic juz w maju glosujac na Koalicje propolską, zamiast na socjalistyczny politycznie i moralnie PiS. I powtorzyc jesienią. Pora aby wladzę w naszej Ojczyznie objeli ludzie którzy nie kłamią na temat swojej moralnosci i odwagi. Przestanmy narzekac. Zacznijmy radzic sobie sami. Zacznijmy rozumiec ze umowa z Magdalenki obowiazuje takze PiS

Obrazek użytkownika Jaworowski

01-03-2019 [09:37] - Jaworowski | Link:

>>Mamy szanse aby to zrobic juz w maju glosujac na Koalicje propolską,<<<
Mógłby waść sprecyzować o kogo chodzi? Konkretnie. Jeśli chodzi o POKO, to gratuluję. Jesteś mega pelikanem czyli pelikanem dinozaurem wg kopaczowego określenia.
>Zacznijmy rozumiec ze umowa z Magdalenki obowiazuje takze PiS<<
Stopień skretynienia osiągnął apogeum, i takie "cuś"  chce dorwać się do koryta i znowu nierządy uprawiać.

Obrazek użytkownika Swisspola

01-03-2019 [10:02] - Swisspola | Link:

W małym PiS-owskim móżdżku nie mieści się fakt, że można nienawidzić lewactwa czy zdrajców z PO a jednocześnie nie być wyznawca Kaczyńskiego! Chyba, że pan Jaworowski jest na służbie, ale w takim razie PiS dowodzi, że nie tylko w polityce, ale nawet w internecie nie jest w stanie zatrudnić ludzi na poziomie! Najlepiej PiS-owską wysoce wynagradzaną fachowość dowodzi pani Wojciechowska w NBP, z przodu musiała swoją fachowość co nieco podeprzeć botoksem, za to z tylu profesjonalistka calą gębą, no może i czym innym! Gdybym był politykiem PiS-u to dałbym jej nawet 100 tys. zł. miesięcznie. Po pierwsze nie z własnych pieniędzy, a po drugie dość skutecznie wyrównuje średnią zaniżaną przez prezesa. Oczywiście mam na myśli średnią wzrostu!

Obrazek użytkownika Pani Anna

01-03-2019 [10:22] - Pani Anna | Link:

Panie Swisspola, koniecznie musi się pan dzielić z nami swoimi wrażeniami po obejrzeniu Wojciechowskiiej z przodu, a zwłaszcza od tyłu? Jak dla mnie pańskie preferencje są od tej chwili jasne, ale chyba forum się panu pomyliło ?, albo na chm. "móżdżek"  całkiem coś rzuciło od nadmiaru tych wrażeń ?

Obrazek użytkownika Swisspola

01-03-2019 [13:11] - Swisspola | Link:

Po prostu szukałem walorów wartych 50 tys. zł. miesięcznie i to wbrew krzykom prezesa oskarżającymi poprzednią ekipę o nepotyzm i rozdawanie synekur! Czyżbym się mylił? Szkoda, że pani wszystko kojarzy się z jednym! To tak jak w starym kawale. Pani już wie najlepiej, gdzie leżą walory pani Wojciechowskiej!
Pozdrawiam serdecznie!
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

01-03-2019 [13:42] - Pani Anna | Link:

Swisspola, za dużo pan myślisz o tej Wojciechowskiej ?. Ja się mogę domyślać, gdzie dla pana leżą jej walory, ale to pan żeś je nam szczegółowo opisał ? więc tu się nawet nie ma co "kojarzyć". Jakie mało lotne te trolle ostatnio. I nie odwracaj pan kota ogonem, bo od tej pana logiki to aż uszy opadają.
Swoją drogą, nawet tyłek Wojciechowskiej skojarzyć z Prezesem... To już zakrawa na obłęd ?

Obrazek użytkownika Swisspola

01-03-2019 [20:42] - Swisspola | Link:

Szanowna pani obłędem jest sprowadzenie tak poważnego i fundamentalnego problemu do obrony prezesa uwikłanego we własną, prywatną wojnę polityczna ze swoimi przeciwnikami politycznymi. To jest prawdziwy obłęd, którego nawet nie warto komentować!
 

Obrazek użytkownika xena2012

01-03-2019 [10:28] - xena2012 | Link:

Oczywiście mamy wspaniały przykład ,,mowy nienawiści '' w wykonaniu szanownego pana.Przecież PiS nie może mieć mózgu a jedynie móżdżek i mozna go oskarżać o wszystko ,prawda? Kaczyński jest winien ,że szemrane fundacje wpychaja się drzwiami i oknami do naszych rodzin i szkół? Takie działania różnych fundacji nie są widoczne tylko u nas w Polsce i tam władze też nie są w stanie skutecznie przeciwdziałać.Zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia? Oczywiście dla tej organizacji zamiast poważnymi,nierozwiazanymi problemami zdrowia obywateli,epidemiami łatwiej jest forsować księzycowe pomysły niż znaleźć sposoby na leczenie rosnacej liczby nowotworów,sklerozy czy trapiacych nas innych chorób.W imię czego organizacje lewackie wkraczają w świat dziecka które przede wszystkim ma się uczyć,poznawac świat a nie żyć poznawaniem jedynie swojego ciała?Kiedy szkoły mają uczyć jeśli piątki mają być tęczowe i polegajace na snuciu się po korytarzach ,po co matura z matematyki jeśli najwazniejsze bedzie ogladanie filmów pornograficznych i niezobowiazujacy seks? Może w ogole wyrzucić naukę ze szkol jako zbędną  szkodliwą?  

Obrazek użytkownika Swisspola

01-03-2019 [13:03] - Swisspola | Link:

Szanowna pani szkoda, że jest w Polsce tak liczne środowisko potrafiące tak wiele znaczących błędów wybaczać jednym opcjom politycznym i ich zwolennikom, za która to błędy przeciwników i ich zwolenników chętnie by linczowali. Druga strona postępuje identycznie. Proszę mi powiedzieć, gdzie jest miejsce dla normalnych krytycznych obywateli, którym żadna partia a jedynie dobro Polski leży na sercu. W tym narodzie są podwójnie linczowani. Szkoda, że osoba nawa tak rozsądna jak pani tego nie dostrzega!
 
Pozdrawiam serdecznie!
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

01-03-2019 [13:26] - zbieracz śmieci | Link:

Gdy w 1968 roku zrewoltowane lewactwo opanowało paryskie uczelnie powyrzucali profesorów a wykłady miały być tylko o takich kierunkach jakie każdy będzie sobie życzył.
Hujbejwini mao zrobili dokładnie to samo tylko z profesorami postapili znacznie brutalniej -tabliczka na szyję z opisem odchyleń,bicie i lżenie,samokrytyka i w drodze łaski do najgorszych prac na wsi o chlebie i wodzie.Jedynym przedmiotem i jedynym podręcznikiem było studiowanie myśli nao zawarte w "czerwonej książeczce.
Jeszcze dalej poszli
pol[potowcy w Kambodży a wszyscy wykształceni na najlepszych paryskich uczelniach.
Gdy rewoltę we Francji zdławiono siłą naczelny pedofil w PE powiedział -dziś z wami przegraliśmy ale wasze dzieci i wnuki już będą nasze -niewiele brakuje aby się zi ściło. 

Obrazek użytkownika Czesław2

01-03-2019 [15:47] - Czesław2 | Link:

@xena2012 Nie ze wszystkimi poglądami Pana Swisspola trzeba się zgadzać, lecz trzeba być ślepy, aby nie widzieć wielu błędów i ZANIECHAŃ PiS-u. Na przykład: połowa plucia Żydów na Polaków miała miejsce z organizacji lub uczelni finansowanych przez państwo. I nic. Na przykład: sprawa sprzedaży Z-ki. . Na pierwszy rzut oka państwo do prywatnej transakcji nic nie ma. Tylko, że jest to nadawca korzystający z polskich częstotliwości i mający licencję na Polskę. I tu jest pytanie: kto ma tę licencję, bo przecież właściciele się zmieniają a prawo do nadawania sobie. Te trzy litery mają prawo nadawać? A może w ustawie jest zapis, że nawet gdyby organizacja terrorystyczna dokonała zakupu, prawo nadawania jest z automatu? I nic.

Obrazek użytkownika maxilampus

01-03-2019 [17:55] - maxilampus | Link:

..."Kaczyński jest winien ,że szemrane fundacje wpychaja się drzwiami i oknami do naszych rodzin i szkół?"....
Tak ,jest winien !!!  dla przypomnienia :..."List Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do loży masońskiej B’nai B’rith odtworzonej w Warszawie 9 września 2007 roku
Panie i panowie!
Blisko 70 lat temu  w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia  i  wprowadzenia w błąd,  oraz  zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. 
Dlatego to powinno być rozważane, —  jako symboliczny  gest, —  że  ja teraz  jestem  tutaj  przed  wami  jako   reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizacje, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.
Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie.
Tak jest ponieważ, ta organizacja utworzona została 164 lat temu w malej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj  — stała się najważniejszą międzynarodową organizacja walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią.
Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith,  — które współdziałając z American Jewish Congress, — podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako „Polish concetration camps”.
Jestem  zadowolony,  że  tak  samo  —  jak  w  przypadku  przed  wojną   — członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami —  uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną.c.d.n
 

Obrazek użytkownika maxilampus

01-03-2019 [18:48] - maxilampus | Link:

Part 2:
..."W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polską a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie,
— my powinniśmy starać się o stale , dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków.
To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromisu.
To nie jest łatwe, lecz wierzę, że jest bezcenne wasze zobowiązanie, że następstwem będzie znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów.
W związku z powyższym — powinienem odwołać się do nakazów waszej organizacji, — które powołane są w  „duchu tolerancji i harmonii i skierowane są na uwiecznienie  „ocalonych z Holocaustu”.
Mam nadzieje,  że częściowo zostaną spełnione te punkty waszego programu.  
Wy  pomożecie  nam  wałczyć przeciwko  nieprawdzie,  szkodzących poglądów,  które wyjawiają  światu przykład opinii na temat  polskiej   odpowiedzialności,  na temat tworzenia obozów koncentracyjnych.
Mam również nadzieje,  wbrew  faktom,  że prawo waszej organizacji przygotuje  „uwiecznienie” pamięci na temat życia i osiągnięć polskich Żydów —  i zarówno  wzajemnej  —  historia  ciągnąca  się  przez  ponad  800  lat,   będzie uwieczniona w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie.
Proszę pozwolić mi zakończyć cytując słowa  Jego Świątobliwości papieża B XVI, który powiedział w grudniu 2006,  kiedy  przyjmował  reprezentantów B’nai B`rith:
„Nasz udręczony świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przekonaniem, że wszyscy z nas stworzeni na podobieństwo Boże, posiadają nieprzemożną godność i wartość.
Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrowieniu świata,   poprzez promowanie duchowych  i  moralnych wartości,  opartych na naszej wierze.
Powinniśmy stać się coraz bardziej przekonani poprzez  ułożenie naszej owocnej współpracy”.
Warszawa 9 wrzesień 2007
Ewa Junczyk – Ziomecka
Podsekretarz Stanu Biura Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej "...

Obrazek użytkownika Jaworowski

01-03-2019 [10:56] - Jaworowski | Link:

>>Najlepiej PiS-owską wysoce wynagradzaną fachowość dowodzi pani Wojciechowska w NBP, z przodu musiała swoją fachowość co nieco podeprzeć botoksem<<
Facet, pisanie o takich pierdołach i argumentacja waści iście wręcz  skretyniała , świadczy  wręcz o  bardzo  niskim poziomie umysłowym i  intelektualnym, typowym dla lemingozy splatfusiałej. Co ma botoks do kompetencji i fachowości? U waści całą puszkę mózgową wypełnia beton i wpisy są w sposób oczywisty bezmózgowe. Jeśli ktoś, poprawia sobie urodę i tylko poprzez ten pryzmat oceniamy jego inteligencję i zdolności, to jest pacanem nad pacany. Szkoda czasu i atłasu dla takiego.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

01-03-2019 [13:39] - zbieracz śmieci | Link:

Jeśli masz niezwyczajne preferencje to mnie nie dziwi twoja ocena ale  jeśli nie to chciałbym zoczyć twoje cudo któremu w ząbkach oddajesz pobory za sex być może też jakiś niekonwecjonalny.Uważaj bo za same takie sugestie można zdrowo oberwać po mordzie !

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

01-03-2019 [10:17] - zbieracz śmieci | Link:

Przepisać ustawę jaka maja Litwini i bedzie raz na zawsze koniec z propagowaniem homoseksualizmu i innych zboczeń.Tam skutecznie odcięła wszelkie razgawaorki w przestrzeni publicznej ,można i tu zamiast dyskutować na bezdurno.

Obrazek użytkownika Rutrys

01-03-2019 [10:47] - Rutrys | Link:

Ktoś kto komentuje na prawicowym blogu i nie wie co to jest KOALICJA PROPOLSKA,  a obecnie KONFEDERACJA to albo lewacki troll, albo zwyczajny dureń. Na wszelki wypadek wyjaśniam: Grzegorz Braun, Kaja Godek, Piotr Liroy Marzec, Krzysztof Bosak, Robert Winnicki i tysiące przyzwoitych, odważnych, myślących samodzielnie i przestrzegających Dekalogu  patriotów polskich

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

01-03-2019 [11:43] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Grzegorz Braun, Kaja Godek, Piotr Liroy Marzec, Krzysztof Bosak, Robert Winnicki"
Czy Andrzej Hadacz też jest na liście?

Obrazek użytkownika Rutrys

01-03-2019 [15:41] - Rutrys | Link:

Uwazam ze na listach KP oprocz postulowanego Adama Hadacza powinni tez znalezc sie pp. Andrzej Duda, Joachim Brudzinski, Beata Szydlo i  Jaroslaw Kaczynski. Chyba nikt przyzwoity nie zaprzeczy ze to sa plomienni patrioci polscy i nawet .. polińscy.  Mysle ze teraz juz pisowskie pelikany beda zadowolone. Rozsądni zas zwolennicy i wyborcy PiSu uznaja to za kpinę z trolla ktory bezczelnie wrzuca Hadacza do towarzystwa przyzwoitych ludzi. A co do radosci z potencjalnej kleski Konfederacji propolskiej to bym poczekał do maja. I na koniec jeszcze uwaga co do jezyka obecnych tutaj pseudoobroncow PiSu, ktory jest rownie prymitywny jak zwolennikow zdradzieckiej Total oposition. Wstyd za niedotrzymanie obietnic wyborczych nie jest dzisiaj mocną stroną pisowskich fanatykow, z grupy ktorych wyłaczam ludzi naiwnych, ale dalej przyzwoitych, ciagle wierzących w prawicowosć tej partii

Obrazek użytkownika Jaworowski

01-03-2019 [11:50] - Jaworowski | Link:

Rutrys masz na myśli ten twór prześmieszny na czele którego stoi sowiecki błazen i agent  Korwin Mikke? On już kilkakrotnie omotał skutecznie prawych ludzi i wyprowadził na manowce. No, to sowieci mają swoją wtyczkę wśród Narodowców. Szkoda mi Bosaka i Winnickiego, reszta to marginalia. Szanse na sukces do EP niemalże zerowe. Szkoda czasu zaprzątać sobie pamięć, tym czymś.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

01-03-2019 [15:03] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Od kiedy NB jest "prawicowym portalem"?!
Po odejściu p.Targalskiego...NB stał się komercyjnym portalem,jakich pełno w "tymkraju"....musiał,bo kasa i "cza z czeguś żyć"
Niestety...nikt nie przypilnował nabytków ze szkoły trolli...moskiewskiej i petersburskiej...oraz naszych totalnych zdrajców i wyrzutków...socjopatów.
Na palcach jednej ręki mogę policzyć "naszych" czyli pisowców...reszta to plankton...zupa dla większych dobrze opłacanych "niezawisłych" blogerów i tych zwykłych
śpiochów.  wrzucanych od początku na portale społecznościowe.
Nie będę wymieniał nicków......ale w tej dyskusji wyraźnie widać....kto wypuścił "króliczka" i kto go goni...

Obrazek użytkownika Jabe

01-03-2019 [16:53] - Jabe | Link:

Pomimo dopływu gotówki partia karmicielka nie opłaciła dość wielu „naszych” blogerów i komentatorów, by wystarczyło również na NB. Aktywowi trudno przyjąć do wiadomości, że ktoś może się wypowiadać z potrzeby serca, wszystkich mierzy swoją miarą.

No i PiS nie jest prawicą, a tylko się za taką podaje. To staromodni socjaliści, tylko że mniej roztropni, bo szastający pieniędzmi bez umiaru.

Obrazek użytkownika Zofia

01-03-2019 [15:04] - Zofia | Link:

Przeczytałam ten wpis i mam taką refleksję: najbardziej winny jest PiS. Dobrze.Każdy ma swoje zdanie. Pytam - a gdzie protest rodziców? Nie znalazłam ani jednego protestu do podpisu w tej sprawie. A przecież rodzice mają obowiązek wychować swoje dzieci na porządnych i szczęśliwych ludzi. Oni powinni wiedzieć czym różni się prokreacja od seksualizacji. Żyliśmy wg zasady "róbta co chceta" a teraz nastaje czas "masturbujmy się od  narodzin do 4 lat ", potem "bawmy się w doktora "a od 15 lat "zabawiajmy się w małżeństwa"niekoniecznie hetero.
 

Obrazek użytkownika Czesław2

01-03-2019 [16:45] - Czesław2 | Link:

Po pierwsze, jak sama Pani wie, rodzice nie mają czasu na "głupoty", Po drugie, nawet, jeśli kilku by czas miało nie zrobią nic, bo zdają sobie sprawę że byłby to wyrok na dziecko. Nie mam złudzeń jeśli chodzi o kastę.

Obrazek użytkownika krystal

01-03-2019 [17:14] - krystal | Link:

Rodzice protestują -- trzeba dokładniej szukać. Ale protest nie jest nagłasniany, wręcz odwrotnie-wyciszany i zbanowany na FB: https://twitter.com/NZGoebbels...

Obrazek użytkownika krystal

01-03-2019 [17:20] - krystal | Link:

cd
https://twitter.com/jerzKwasni...
Także w ramach cenzury prewencyjnej (zakazanej przez Konstytucje) przerwano transmisje wywiadu na kanale wRealu24: https://twitter.com/R_A_Ziemki...

Obrazek użytkownika Rutrys

01-03-2019 [17:48] - Rutrys | Link:

W panstwie prawa o którym bez przerwy słyszymy obowiazuje Kodeks karny w ktorym za dzialania promujace zboczenia i deprawacje dzieci przewidziane sa konkretne kary. Za przestrzeganie KK odpowiada policja oraz prokuratura podlegajaca dzisiaj ministrowi Z. Ziobro. Polską od 2015 roku rządzi PiS, a Pan proponuje aby rodzice wyręczali kuratorów oświaty podległych pani minister Rafalskiej. To zechce Pan nam powiedzieć po co nam rząd ktory nic nie może. A w zasadzie wszystko moze jesli tego tylko zażądają zydzi i Amerykanie. Wedlug Pana taki rząd i partia za nim stojąca dalej zasluguja na zaufanie rodzicow ktorzy sa wrogami LGTB i gender ? A moze pora na zastąpienie Dobrej zmiany ludzmi ktorzy nie boja sie UE i dewiacji przez nią promowanych. 

Obrazek użytkownika xena2012

01-03-2019 [18:46] - xena2012 | Link:

Do Czesław2.......Temat blogu p.Swisspola nie dotyczy zaniechań PiS-u czy jego błedów tylko wprowadzania do szkół i przedszkoli organizacji LGBt.Jak przypuszczam jesteśmy tu wśród większości piszących rodzicami a więc w tym temacie powinnismy toczyć dyskusję.Dzieci sa nasze,nie PiS-u,nie opozycji,nie państwa ani sponsorowanych z zewnątrz grup LGBT.To my jesteśmy za ich los,wykształcenie i wychowanie odpowiedzialni.Czy ktoś pamieta chamskie słowa niejakiego Hartmana,który zapowiadał,że jak opozycja dojdzie do władzy to bedą uczyć kultury nasze dziei,aby nie tkwiły w katolickim ciemnogrodzie.Teraz nagonka nasiliła się w sposób zastraszający,kto więc jak nie rodzice mają protestować? Czekamy aż ktos to za nas zrobi?

Obrazek użytkownika Czesław2

01-03-2019 [19:39] - Czesław2 | Link:

Bo to są dwa tematy. Wiem, że to, co napisałem nie dotyczy bezpośrednio bieżącej dyskusji, napisałem, bo ulała mi się czara goryczy. Czuję się, jak za komuny. Coś złego się dzieje, państwo nic nie może zrobić. Na temat reakcji rodziców też pomyślałem o tym i dałem temu wyraz parę pięter wyżej. Gdzie są związki zawodowe z Dudą, mają potencjał, aby problem LGBT w szkołach doprowadzić do wrzenia. Sam rodzic? Zginie następnego dnia wykończony przez szkolny komunizm.

Obrazek użytkownika xena2012

01-03-2019 [20:34] - xena2012 | Link:

Zwiazki zawodowe w tym problemie nie mają nic do roboty.To rodzice i tylko rodzice sa władni wziąć sprawy w swoje rece.Dlaczego nie domagac się zebrań w szkole czy przedszkolu,przecież takowe są od lat.Dlaczego nie wystąpić do Ministerstwa Oświaty któremu podlegają? Czy szkoły i przedszkola sa na tyle autonomiczne,że mają prawo nauczac i kształtować wg grup LGBT a nie stosowac się do programu i zaleceń kuratoriów? Kto wydał organizacjom LGBT uprawnienia do wejścia do placówek oświatowych ze swoim programem? Na to trzeba sobie odpowiedzieć.

Obrazek użytkownika Czesław2

02-03-2019 [07:53] - Czesław2 | Link:

Wiem, że to głównie rodzice powinni być zainteresowani. Tyle, że jak to Polacy są tak zatomizowani, iż nie zrobią nic.

Obrazek użytkownika krystal

02-03-2019 [16:27] - krystal | Link:

@Czeslaw2   -- wszystko w rękach rodziców; tak przynajmniej wynika z przepisów: https://www.prawo.pl/oswiata/l...
Ale,jak Pan słusznie zauważył, rodzice albo sa obojetni, albo sie wycofują nie wierzac w sens sprzeciwu i wiedząc, że raczej nie dostaną wsparcia od innych, bo wiekszość nosa poza swój ogródek nie wystawi.