POLITYK - WZORZEC UCZCIWOSCU zleca bez zezwolenia i bez pieniędzy jakieś prace związane oczywiście z kosztami i gwarantuje pokrycie kosztów.
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI odmawia zapłaty za poniesione koszty. Twierdzenie, że nie może wsiąść kredytu jest wyłącznie dla idiotów, bo jak uczciwy człowiek może zlecać prace nie mając pieniędzy?
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI jako szara eminencja i polityk o największych możliwościach w kraju prowadzi jakąś miliardowa działalność gospodarczą.
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI jak lichwiarz liczy zyski z najmu planowanych inwestycji.
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI Nasuwa się pytanie jakie są priorytety tego pana.
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI nie posiada prawa jazdy, ale mając służbową limuzynę jest mu ono zbędne.
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI nieposiadający konta bankowego, ale po co mu konto, skoro nie płaci za nic także za swoje zobowiązania
POLITYK – WZORZEC PATRIOTYZMU zleca prace nie polskiej a austriackiej spółce jak na prawdziwego partii(di)otę przystało! Dla tego WZORCA PATRIOTYZMU polski biznesmen to mafioso!
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI PATRIOTYZMU bardziej dba o interes Polaków czy o własne interesy? Rozejrzyjmy się wokoło a odpowiedz nasunie się sama!
Oto POLSKI WZORZEC PATRIOTYZMU i UCZCIWOSCI i dlatego w tym kraju jest jak jest i nie będzie lepiej!
Biznes tego pana przypomina polskie ustawy o IPN czy sądownictwie. Wszystko planowane na kolanie uchwalane w nocy na kacu i bez jakiejkolwiek odpowiedzialności!
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 9297
Ty jesteś zapewne wielkim patriotą tylko ,że nie tego kraju !
Szanowna pani w 2015 roku bardzo cieszyłem się z przegranej poprzednich, katastrofalnych rządów PO i PSL-u, ale obawiałem się rządów PiS-u, bo bardzo negatywnie oceniałem PiS jako opozycje! Dlatego obiecałem, że obdarzam ich ograniczonym zaufaniem, ale będę bardzo uważnie patrzył im na ręce co niniejszym czynie. Przykro mi, że mój wpis zranił w jakiś sposób pani uczucia polityczne.
Pomimo to życzę wszystkiego najlepszego i trochę więcej argumentów w dyskusjach, bo inaczej będą one na poziomie szamba na wzór wspomnianego powyżej komentatora „zbieracza śmieci”!
Kto nie z nami ten przeciwko nam. Odpowiem pani tylko tak: Różnica między idiotą a inteligentem polega jedynie na tym, że idiota popełnia ciągle te same błędy a inteligent ciągle nowe. Pora byłaby już wyciągnąć wnioski i spojrzeć prawdzie w oczy! Żeby jednak coś poprawić to najpierw trzeba byś świadomym własnych błędów! Niestety to nie moja wina ze fakty są dla wielu niewygodne i nieprzyjemne. Proszę sobie odpowiedzieć uczciwie na poniższe pytania.
Czy pan prezes ostro krytykował niejasne połączenia biznesu i polityki?
Czy pan prezes poprzez instytut i firmę SREBNA jawnie łączy sferę biznesu z najważniejszymi politykami w kraju?
Czy pan prezes ostro i słusznie krytykował wszystkich biznesmenów uciekających z kraju w celu unikania podatków?
Czy pan prezes poprzez instytuty spółkę SREBNA założył spółkę na Cyprze i w jakim celu?
Czy pan prezes i cały PiS nie sugerował, że prawdziwi patrioci w pierwszym rzędzie zlecenia dają polskim firmom, które płacą w Polsce podatki?
Czy pan prezes zlecił wstępne prace firmie polskiej czy zagranicznej?
Proszę sobie SZCZERZE odpowiedzieć na te pytania i zastanowić się na ile jeszcze pani zaufania zasługuje pan prezes? Ja pomimo tego życzę miłego dnia i lepszego samopoczucia!
o PGR'y, rozumiem łatwiej byłoby prusom kupić nie rozdrobnione, cóż plecy dolne.
https://twitter.com/kwot…
Austryjak chciał kasy a Prezes faktur i nie chciał płacić za coś co nie podparte byłoby fakturą.
Brak faktury i zgoda Prezesa na zapłacenie to pewne na bank ,że następnego dnia byłby oskarżony o szkodzące działania na rzecz spółki w domniemaniu kradziez i wywiezienie kasy w porozumieniu ze zleceniobiorcą.Paniał wania ,ponoć uczycielu gdzieś w obcych landach w jakiejś uczelni technicznej im/łomonosowa.
Dziś stokrotka wpadła po raz kolejny gdy oskarża PIS w szczytowanie tracąc zmysły ale tylko dzieki Panu Derze z Kancelarii Prezydenta który ją skutecznie wystudził
odzyskała.[w tej samej sprawie]!
Trzeba by sie cofnąć do początków jego tu pobytu...ale komu by sie chciało...?
I bliże wyborów tych marcowych i tych jesiennych....tym więcej masek opadnie..."i zadywitsa cjełyj swiet bożyj" ....że zacytuje Sienkiewicza z Ogniem i Mieczem
http://www.akademiaprymu…
Weźmie górę dbałość o klienta, czy nienawiść do Kaczyńskiego, ot zagwozdka dla pana mecenasa.
Próbuje zbliżyć się do panskiego poziomu, żeby Pan mógł zrozumieć, że nic nie ma do powiedzenia, na temat afery Kaczyńskiego, bo po prostu jej nie ma. Brakuje panu argumentow , dlatego czepia się stylu, zresztą jak wy wszyscy, totalniacy.
Panie Betonowy Pajacu, czy waść nie kuma polskiego języka, umie czytać i słuchać ze zrozumieniem? Kaczor gwarantuje pokrycie kosztów i prosi o faktury, by je pokryć. Czy chęć legalnego uregulowania zobowiązań jest przestępstwem w tym post komuszym wciąż burdelu.? Czerwone świnie przyzwyczajone wiecznie do kręcenia lodów i regulowania swoich szemranych zobowiązań nielegalnie i pod stołem, nie wyobrażają sobie, by można było zrobić jakikolwiek interes bez zachachmęcenia, ominięcia prawa i legalnie dokonanego przepływu kasy. Ten wasz zwyrodniały i chamski etos biznesowy staracie się w sposób bezczelny przypisać Kaczorowi. Nie uda się wam to i my tu jesteśmy po to, by to wam uniemożliwić. Betonowy Pajac swoim bezczelnym, chorym i durnowatym manipulacyjnym wpisem przekroczył granice chamstwa tak ordynarnego, że brakuje mi słów, choć właśnie mnie ich nigdy nie brakuje.Nawet Krzych Pasierbiewicz nie wypisuje takich potwarzy jak Betonowy Pajac. Być może mu po prostu płacą mniej.
30-01-2019 [17:41] - Jaworowski | Link: Krzysio >>>Obawiam się
Krzysio >>>Obawiam się wszakże, iż przekonanie obywateli o tym, że wielebny marszałek Ryszard i błogosławiona marszałkini Beata wierzą w to,...<<
Krzysio ty i twoi splatfusiali czerwoni kumple płacili za wszystko z kasy państwowej za to, co im każdy szubrawiec podsunął, gdyż przy okazji brali w łapę ile zdołali unieść i nigdy nie pytali nawet za co płacą. Tak było z wszystkimi zamówieniami publicznymi, szczególnie tymi z wolnej ręki. Każdy normalny człowiek o zdrowym umyśle chce wiedzieć za co płaci. Żądanie przez Kaczora kwitów z wydatków firmy jest dla was kuriozalne, gdyż przyzwyczailiście się do kręcenia lodów i dokonywania przepływów finansowych pod stołem, najlepiej gotówką lub z udziałem rajów podatkowych typu Bahamy, Księstwo Monako, Księstwo Liechtensteinu, Kajmany itp.