Drugi sort....Polacy!

Do cholery czym polscy dziennikarze są gorsi od izraelskich i czym polskie społeczeństwo jest gorsze od izraelskiego, że premier Morawiecki spotyka się z dziennikarzami izraelskimi, a polscy dziennikarze nie są wpuszczeni na to spotkanie. Co macie do ukrycia? Czyżbyście znów cos handlowali za naszymi plecami naszym kosztem. Panie prezesie jak to się ma do hasła, którym sobie wycieracie buzie "nic o nas bez nas". Sprzedaliście się za milczenie w sprawie ustawy 447 amerykańskiego senatu i dlatego o tym cicho jak makiem zasiał. Teraz znów coś obiecacie Żydom? Tylko co? I wy nazywacie się patriotami? Zresztą pan prezes po Magdalence i po okrągłym stole ma rutynę w handlowaniu losami własnego narodu!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

05-02-2018 [15:53] - xena2012 | Link:

Nie tylko polscy dziennikarze dostali szlaban na spotkanie.Wcześniej na uroczystości obchodów Wyzwolenia Auschwitz nie chciano dopuscić przedstawicieli Stowarzyszenia Rodzin Polskich Więźniów Obozów,po pertraktacjach uzyskali,,aż'' trzy karnety.Niestety ich symboliczny udział organizatorzy obchodów określili jako skandal,którym okazało się rozwiniecie polskiej flagi,a dyrektor Muzeum Auschwitz w specjalnie wydanym oswiadczeniu oskarżył ich o szarganie pamieci ofiar.Zadziwiajace,że nie bylo skandalem agresywne,chamskie wystąpienie pani ambasador Izraela po który powinna byc wydalona z Polski,nie były skandalem gorace oklaski jakimi obdarzyła ją nasza idiotka w randze wicepremiera kultury,tylko polska flaga o której pani organiazatorka powiedziała pogardliwie ,,a z tym to prosze pod skocznią narciarska się ustawić''. A my bedziemy nadal dumnie powtarzac ,że jestesmy suwerenem?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-02-2018 [16:10] - Imć Waszeć | Link:

Najwyraźniej wśród polskich władz i środowisk opiniotwórczych jest jeszcze zbyt dużo filosemitów w randze agenta wpływu.

Obrazek użytkownika Swisspola

05-02-2018 [18:22] - Swisspola | Link:

Kłóćmy się dalej, opluwajmy, płaćmy Niemcom za dystrybucje filmu "Nasi ojcowie, nasze matki" i zamawiajmy u Grossa dalsze antypolskie paszkwile. Dajmy więcej pieniędzy Żydom na odnawianie ich cmentarzy, a na odnawianie naszych własny cmentarzy żebrzmy co roku! Popierajmy Michnika, Lisa. Wyjdźmy na ulice w poparciu zdrajców z PO. Płaćmy alimenty za tego gnojka Kijowskiego! Opluwajmy się w imieniu pseudopatri(di)otów z PiS. A mówią, że Polak mądry po szkodzie.

Przed szkodą Polak głupi w modzie
a jeszcze głupszy Polak po szkodzie.

Niestety, dlatego ten kraj nie miał, nie ma i nigdy nie będzie miał przed sobą perspektyw. Jest permanentnie skazany na wrogą propagandę, pośmiewisko, na szabas gojów, bądź "dumme Polaken". Na własne życzenie. To nie Niemcy czy ruskie niszczą Polskę i Polaków, to zdecydowana większość polskiego plebsu, dla którego największym wrogiem jest rodak.

Polacy zbiorą się do kupy,
kiedy mają strach u dupy!

To nie jest pogarda dla Polaków, to jest smutna prawda i krzyk rozpaczy patrioty! Żydzi w holocauście stracili 80% ludności, ale nie więcej jak 20% inteligencji. Polacy w swoim holocauście stracili 20% ludności, ale co najmniej 80% inteligencji. To właśnie najlepiej widać w sporze Polaków z Żydami jak np. obecnie! I tak się ma mniej więcej w Polsce stosunek ludzi rozsądnych do plebsu 20% / 80% co nawet w pseudodemokracji ma dla nas tragiczne skutki! Czy można oskarżać Żydów, że Żydzi się szanują, popierają i dbają o swoje interesy, nawet kiedy nie do końca uczciwie i moralnie? Nie, my Polacy możemy im tylko pozazdrościć!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-02-2018 [19:34] - Imć Waszeć | Link:

Oj tam, nie przesadzajmy. Polacy nie są aż tacy głupi, jak Pan sugeruje. Po prostu trzeba odstawić "używki", czyli szczujących naokoło osobników polakopodobnych i będzie normalnie. To tak jak z odłączeniem TVN-u. Co do elit, to mam wrażenie że wciąż popełniany jest ten sam błąd. Wybito 80% elit? No i co z tego, jest już czwarte pokolenie Polaków i czas wreszcie wziąć się za naukę, a nie tylko piwko pod tańce z gwizdami. Wtedy będziemy mieli własne elity, a erzac się odstawi bez większych strat na boczny tor. Ważne, żeby sobie wreszcie uświadomić czym jest ten erzac, jak działa, oraz go omijać z daleka. Powiedzmy czy komuś z Polaków spadłaby korona, gdyby się nie doktoryzował jak ciota z plemienia "nie chcem ale muszę" u rozmaitych Hartmanów, HGW, Bieleckich, Śród i Balcerowiczów? Chyba nie.

Ten sam błąd w myśleniu Polaków, polegający na jojczeniu zakończonym czołganiem w stronę cmentarza, był i jest wykorzystywany do perfidnego rycia pod Kościołem oraz pod tradycją narodową. Taki trywialny przykład, mocno przerysowany, ale to celowy zabieg. Bóg i naród wybrany. Uparliśmy się jak osły przyjmować żydowski punkt widzenia, że oto gdzieś przed 3 tysiącami lat w jaskini przy kaganku zasiadł rabin i spisał to, co mu sam Bóg podyktował. A dowodem na to miała być specjalnie uzyskana dzięki najpewniej setkom lat zliczania, sumowania, przepisywania i poprawiania Księga. No bo przecież nie może być, że to stworzył człowiek, skoro ktoś dziś znalazł tam zgodność z pięcioma lub dziesięcioma liczbami spełniającymi równanie jakiejś krzywej kubicznej używanej w kryptografii. Że to jest akurat łatwe, to już materiał na osobny artykuł.

Dlaczego zatem tak rozgadany Bóg nagle skończył się udzielać po podyktowaniu książki, milczał w czasie holokaustu (tak mówią żydzi) i milczy do dziś? Bzdura. Dziś zapewne mówi dokładnie tyle samo, ile mówił kiedyś, a także inspiruje masę ludzi do tworzenia jakichś dzieł. Bo niby dlaczego nie? Gdzie to jest napisane? Wystarczy tylko słuchać. Tymczasem to, co się robi z chrześcijaństwem pod wpływem posikującego z podniecenia protestantyzmu, które to posikiwanie jest niechybnie powodowane odbudową szowinizmu żydowskiego i Świątyni w Jerozolimie, nie można nazwać inaczej jak głuptactwem do kwadratu. My chrześcijanie nie jesteśmy żydami i nie dajmy sobie tego wmówić, bo to jest kolejna próba wyznawców judaizmu, obudowania się elementem zbędnym i bezwartościowym, który zostanie wytracony w konfrontacji ze światem islamu na chwałę wielkiego Lichwy. Nie przypadkowo w program świątynny inwestują miliardy niektórzy miliarderzy z USA, zwłaszcza iż wiemy skąd im nogi wyrastają.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-02-2018 [20:09] - rolnik z mazur | Link:

I jak myślisz Imć Waszec ilu jest takich w Pl, kto tak myśli i to rozumie? Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Swisspola

05-02-2018 [20:11] - Swisspola | Link:

Po pierwsze, kto miał wychować i odnowić polskie elity intelektualne. Komuniści z PRL-u? A może Bolek i cały ten zdradziecki styropian III RP. Widzisz, Żydzi liczą straty, że z jednej ofiary nie urodziło się 3-4 potomków wiec jest 4-5 ofiar, również intelektualnych. To popatrz, ile w Polsce używając tej filozofii, narodziło się plebsu a ile inteligencji. Pomnóż to sobie przez jakość kształcenie i ilość pokoleń a będzie miał obraz polskiego, współczesnego społeczeństwa, może wtedy zrozumiesz, o co mi chodzi. Uważam, że współczynnik plebsu do inteligencji jeszcze się pogorszył i szacuje go na 10% do 90% na korzyść plebsu, a może i jeszcze gorzej. I co pokolenie ta przepaść się powiększa!

Jeśli chodzi o kościół, to uważam, że sam szkodzi sobie swoim zachowaniem, chciejstwem a gwoździem do trumny jest zajęcie się kościoła brudna polską polityką! Wystarczy porównać reakcje muzułmanów np. na Rushdiego "Szatańskie Wersety" i kościoła na próby usunięcia krzyża we Francji i burzenia świątyń. Naprawdę nie mamy szans w konfrontacji z muzułmanami i nasza religia, jeśli będzie nadal religią "nastawiania policzka" musi upaść. jeszcze przy takich kapłanach!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-02-2018 [20:28] - rolnik z mazur | Link:

To Swisspola jesteś optymistą. Podziel to przez trzy to pewnie będziemy bliżej prawdy. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika xena2012

05-02-2018 [19:51] - xena2012 | Link:

,,Polacy zbiora sie do kupy kiedy maja strach u dupy''......Rzecz w tym ze teraz nawet do tej kupy zebrać się razem nie potrafimy.Nie dalej jak wczoraj na apel b.premier Beaty Szydło o jedność narodową w obronie godności Polski i Polaków grubym slowem odpowiedział jej niejaki Waldemar Kuczyński.Kto uważnie śledzi media znajdzie nawet wiecej kuczyńskopodobnych w szeregach opozycji.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-02-2018 [20:04] - rolnik z mazur | Link:

Emigracja młodzieży w pełnym toku. Tacy kuczynscy brylują w mediach i robią wode z mózgu. Lata zaniedban msci się okrutnie. Pozdrawiam ro z m.
 

Obrazek użytkownika Swisspola

05-02-2018 [20:16] - Swisspola | Link:

A na horyzoncie poprawy ani widu, ani słychu, pomimo zaklinania rzeczywistości przez Kur(ew)ską propagandę!

Obrazek użytkownika rzhqjj

05-02-2018 [20:48] - rzhqjj | Link:

To mowisz, ze "Niestety, dlatego ten kraj nie miał,..."
Zupelnie jakbym czytal tekst ktoregos z "mlodych, wyksztalconych, z wielkich miast".
Ciezko wam ta POLSKA przez gardlo przechodzi, oj ciezko.
I jeszcze ten plebs.
Jak u Młynarskiej, albo innego Lisa...

Obrazek użytkownika Swisspola

05-02-2018 [21:11] - Swisspola | Link:

Gratuluje inteligencji i jak na plebs przenikliwości umysłu. Tylko pozazdrościć!
No cóż, było za trudne, a homosovieticus bez 500+ czy innej "dobrej zmiany" nie "rozbierosz".

Obrazek użytkownika rzhqjj

06-02-2018 [03:43] - rzhqjj | Link:

Plebsem sobie, kmiocie, geby nie wycieraj, a na zmywaku za "ten kraju" jeszcze nie raz zatesknisz.
Zebys tak jeszcze mniej rusycyzmow uzywal moze wygladalbys bardziej wiarygodnie.

Obrazek użytkownika Francik

05-02-2018 [23:03] - Francik | Link:

Tacy to wybitni "patrioci", dla których zwykli Polacy to godny pogardy "plebs". Ich przodkowie pochodzą z czworaków od jakiegoś księcia pana, więc uważają, że są lepsi od potomków zwykłych chłopów, bo się otarli o "szlachetne urodzenie". Pogarda dla prostych ludzi świadczy o niczym innym jak o chamstwie. Prawdziwa inteligencja zwykłymi ludźmi nie pogardzała.

Obrazek użytkownika Swisspola

06-02-2018 [10:23] - Swisspola | Link:

Niestety taka jest prawda i dlatego mamy taką historię. Proszę wyjechać zagranice, a może pan zrozumie, dlaczego mamy taką historię i tak słabe państwo. Zawiść, konkurencja i największy wróg to Polak. W jednym bloku dwie rodziny najdłużej wytrzymują ze sobą pół roku. Rok należałoby wpisać do księgi Guinnessa. Natomiast jak do bloku wprowadza się Turek, to za rok jest pół bloku Turków. Tak szanowny panie tylko prawdziwy patriota będzie mówił o jawnych naszych przywarach, bo tylko wtedy jest szansa na jakąś korektę. Niestety poza dwudziestoleciem międzywojennym w naszej niepodległej historii, rządziły grupy cwaniaków, zdrajców i złodziei, którzy bez problemu robili i robią, co chcą z tym, uważanych przez pana za patriotów, a przez ze mnie nazywanych plebsem. Jest pan typowym przedstawicielem tego typu Polaków, który ja osobiście nazywam homo sovieticus. Każda krytyka to agresja i kończy się riposta "a u was bija murzynów" czy innym atakiem ad persona. Właśnie dzięki takim jak pan ten kraj nie ma przyszłości. Nie szanowny panie, to nie jest pogarda do ludzi ze względu na ich urodzenie, bo sam nie jestem wysoko urodzonym, to jest dla idiotów niszczących od lat ten nieszczęsny kraj, dumnie nazywających siebie patriotami. Byle jemu było dobrze, bo mu się należy! Jeśli ktoś ma więcej od niego, to musiał ukraść! To pan wyraża pogardę dla ojczyzny, nawet na sekundę nie zastanawiając się, dlaczego jesteśmy tu, gdzie jesteśmy i dlaczego mamy taką historie, jaką mamy. Również agresja i atak, a nie merytoryczna dyskusja nad problemami, są cechami charakterystycznymi plebsu! Plebs w moim pojęciu to nie przynależność klasowa czy wysokość urodzenia, ale rodzaj rozumowania, zarozumialstwa egoizmu, narcyzmu i nierzadka skrajnej głupoty nieumiejącej skojarzyć dwóch faktów oddalonych od siebie nie dłużej jak 24 h. Zaliczam do nich również tych, którzy od rana muszą włączyć TVN lub TVP, aby się dowiedzieć, co dzisiaj myślą. Do tej grupy zaliczam również wielu profesorów, sędziów i tzw. "elyt" czy innych mądrali, którzy za wszelką cenę chcą przejść do grupy cwaniaków, najczęściej głosząc poglądy i działając z wielka szkoda dla ojczyzny i rodaków. A reszta plebsu ich popiera, ulegając ich pięknej propagandzie i nie będąc w stanie wyciągnąć najmniejszych wniosków z ich poczynań.  Przysłowiowa słoma z butów wystaje bez względu na urodzenie, wykształcenie czy pozycje społeczno-polityczną, wystarczy się rozejrzeć. Ma pan absolutnie prawo do własnego zdania, ale ja mogę się odnieść włącznie do wniosków popartych faktami. Bo jeśli pan nie wie, to właśnie na tym polega konstruktywna i merytoryczna dyskusja służąca dobru Polski. Do tego nie potrzeba wysokiego urodzenia ani wielkiego wykształcenia, a wyłącznie trochę rozumu i logiki oraz masę dobrej woli. W innym przypadku radzę nie zabierać głosu, bo taki głos jest wyłącznie potwierdzeniem tezy o plebsie!

Zapraszam naprawdę do konstruktywnej, merytorycznej dyskusji.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-02-2018 [07:35] - zbieracz śmieci | Link:

Swiss-gówno cie to powinno obchodzić co u nas się dzieje-ale co by nie powiedzieć do gówna to się tu naleciało i to twój sukces.Gratulacje i dla gównozjadów także.

Obrazek użytkownika Swisspola

06-02-2018 [10:31] - Swisspola | Link:

No cóż, grzeczność wymaga panu także pogratulować, poziomu, przede wszystkim poziomu. Bardzo dziękuje za ten wpis, bo trudno o lepsze poparcie mojej tezy. Pan tylko dołożył potężną dozę chamstwa, o którym nie wspominałem! Gratuluje, bo chyba nikt nie potrafiłby celniej opisać plebsu, jaki miałem na myśli. Jęszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.