DO SIEGO ROKU, POLSKO!

Za nami rok jak co rok - ot, kolejna zdarta z kalendarza  kartka i jedziemy dalej, pchamy ten wózek bo tak to wygląda w sferze prywatnej.
Ale...
Za  naszą Polską rok trudny bo rok kolejnych zdrad. Przed Nią to samo lecz jeśli nadal będziemy - w Polsce, z Polską, przy Polsce, za Polską, a Polska będzie w nas to choć nikt nas za to po plecach nie poklepie, przewiedziemy Ją  przez ten kolejny rok w Jej historii i historii naszego Narodu . Będzie szła przez ten rok z wysoko podniesionym czołem i dumą, że zajmuje w życiu Polaków miejsce poczesne, a Jej racja stanu jest tożsama z racją istnienia Narodu.
Tak nam dopomóż Bóg!. 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Oona

01-01-2018 [02:05] - Oona | Link:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Obrazek użytkownika Lektor

01-01-2018 [12:43] - Lektor | Link:

Tak "Do siego roku Polsko", ale te życzenia nie odnoszą się do członków totalnej opozycji i ich popleczników. To zdrajcy Polski, a zdrajcom nie wypada życzyć. Jedyne życzenia to dla tych europosłów, którzy głosowali przeciwko Polsce. To pięć wstrętnych kobiet (w tym jedna niemka), i jeden palant boni (wszyscy z PO). Im życzę, aby pozostali w tym kraju w którym dopuścili się targowicy !
Poza tym, jak sama nazwa wskazuje "totalna opozycja",  oni zawsze kiedy większość powie tak, to oni powiedzą nie - i odwrotnie. No to jak takim zdrajcom, złodziejom i głupkom składać życzenia ?!  Po co ?!!  To nie ma sensu ?!!
Lepszym co zrobilibyśmy dla nich, to nie wybierać ich wogóle w przyszłych wyborach. Niech znikną z publicznej przestrzeni (podobnie jak Palikot), bo żygać się chce na ich widok !