Kiedy zakaz muzułmańskich modlitw na polskich ulicach?

Szanowna Pani Premier RP!
Szanowny Panie Ministrze M.Błaszczaku!
Zakaz potrzebny na cito. Precedens już był – Warszawa, Muranów!
http://polskaracja.com/muzulan...
 
70% Polaków nie chce muzułmańskich „gości” A.Merkel w Polsce ale nawet się nie obejrzymy gdy precedens stanie się regułą bo islam działa tak – pokaż mu kawałek palca, a za chwilę odgryzie wszystko od czubka głowy do pięt!
Potrzebny jest oficjalny zakaz modlitw muzułmanów na polskich ulicach!
Potrzebny jest również rozkaz dla Policji by będąc świadkiem aktu takiej modlitwy - lub wezwana na sygnał o takim przypadku - oprócz zwykłych procedur wylegitymowania informowała delikwentów, że takie praktyki są w Polsce zabronione jako niezgodne z polskim prawem. Raz i kategorycznie – bo modlący się pójdą 100 m dalej, za pierwszy róg i zrobią powtórkę, potem powtórkę powtórki i będzie perpetum mobile.
Potrzebny jest również zakaz zgromadzeń muzułmanów - religijnych i innych - w miejscach publicznych! I bez tolerancji dla ich argumentów, że muszą na ulicy bo takiego nie mają, że brak meczetów.
Incydent na warszawskim Muranowie na ile niewinnym by się wydawał, mógł być również próbą sondowania przez muzułmańskie agentury tolerancji polskiego społeczeństwa dla wyznawców innych religii.
Tego się niestety już nie dowiemy - polska opinia publiczna wciąż nie wie czy sprawcy tego incydentu zostali zatrzymani, czy zostali wylegitymowani, czy zostały podjęte względem nich czynności operacyjne by określić - kim są, od kiedy są w Polsce, w jaki sposób się w niej znaleźli.  A powinna wiedzieć bo w ten rząd zainwestowali  swoje zaufanie i wiarę nie tylko zwolennicy PiS ale również wielu tych obywateli, którym wiarę i zaufanie w państwo polskie odebrały rządy Platformy Obywatelskiej. Opinia publiczna chce wiedzieć, chce mieć pewność,  że rząd RP  któremu tak bardzo ufa, ma takie przypadki pod kontrolą.
 
Szanowna Pani Premier!
Szanowny Panie Ministrze!
Muzułmańskie forpoczty już rozścielają modlitewne dywaniki na polskich ulicach – dziś tylko kilka ale jutro może być ich już 100, a pojutrze tysiące.
Najwyższy czas na zakaz!
 
 
PS. Red.W.Gadowski, znawca materii tak komentuje muranowski incydent:
https://www.youtube.com/watch?...  (od 15.30 minuty)
Polacy niestety bardzo mało wiedzą (albo nic) o tym jak islam potrafi zdobywać nowe terytoria. Jest jak tango – 2 kroki wprzód i jeden w tył, jest jak ośmiornica, która wciśnie się w najmniejszy przesmyk by dorwać ofiarę z jego drugiej strony. Jest jak krople wody, drążące skałę i zamarzające w niej na lata by w odpowiednim momencie ją rozsadzić. Imperium Osmańskie nigdy nie umarło, ono tylko poddało się kilkuwiekowej hibernacji (po Wiedeńskiej Wiktorii, której rocznicę przed chwilą świętowaliśmy). Ale pokolenia jego emisariuszy wciąż krążyły po Europie - by przygotowywać teren i dać sygnał, że czas jego wielkiego przebudzenia nadszedł.
I nadszedł. A jego świadkami dziś wszyscy jesteśmy!
Pytanie - czy Polska jest całkiem przygotowana by po raz wtóry odeprzeć islamską inwazję?
Drugiego Wiednia już nie będzie – jest za późno ale jest jeszcze szansa na to żeby na polskich ulicach nigdy nie zabrzmiała modlitwa „Allahu akbar”! 
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dorota M

21-09-2017 [14:01] - Dorota M | Link:

Do kogo sie zwrócić, żeby poprowadził akcję obywatelskiego ŻĄDANIA ZAKAZU TAKICH PRAKTYK W POLSCE, ,ządania oficjalnej informacji od rządu ile muzułmanów jest obecnie w Polsce i skad sie wzięli oraz rozpatrzenia uszczelnienia granic także z Niemcami i niewpuszczania  muzułmanów przez żadna granicę, nawet tych, którzy mają obywatelstwo UE. Wolę, żeby ograniczono szengen w całej Europie niż bezpodstawne wpuszczanie do Polski każdej ilości muzułmanów, którzy są w UE legalnie, nie mówiąc o nielegalnych.

Obrazek użytkownika michnikuremek

21-09-2017 [14:30] - michnikuremek | Link:

Ktoś wydał zgodę na budowę meczetów w Warszawie? Kto? Na jakiej podstawie? Nazwisko!!!!!
Ktoś wydał zgodę na budowę osiedla dla muzułmanów również w Warszawie. Kto? Ile wziął w łapę? Z kim się podzielił? Nazwisko!
W miastach i miasteczkach w całej Polsce jak grzyby po deszczu powstają kebaby. W moim mieście już są cztery, a miasto jest średniej wielkości (ok. 70 tysięcy mieszkańców) - reklamują się na bilbordach, autobusach, taksówkach, w internecie.... Ktoś sprawdza kim oni są, jakie jest pochodzenie ich kapitału? Ktoś w ogóle monitoruje tych ludzi czym oni się zajmują (być może) poza kucharzeniem?
W Warszawie i innych dużych miastach na ulicach coraz więcej brodaczy i zakwefionych kobiet. Minister Błaszczak jednak z uporem powtarza, ze nic się nie dzieje, bo Polska odmawia przyjmowania owych "uchodźców". Jednak ich jest coraz więcej.... Co się dzieje????
Sprawy stosunkowo proste do ustalenia, a jednak nikt nie trudzi się, by się nimi zająć.
Do kogo więc zwrócić sie, by zdelegalizować muslimskie modły na polskich ulicach?
 

Obrazek użytkownika xena2012

21-09-2017 [14:35] - xena2012 | Link:

To zapewne zachęta i dawanie do zrozumienia ,ze czas budowac meczety.

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

21-09-2017 [14:48] - ...Trzy kropki... | Link:

...Spróbuj  uklęknąć  i przeżegnać się  publicznie  w którymś  z arabskich krajów  a  możesz  końca dnia nie doczekać !!!...To samo z noszeniem medalika...

Obrazek użytkownika michnikuremek

21-09-2017 [23:02] - michnikuremek | Link:

Scenka rodzajowa  ze sklepiku osiedlowego: z beemki wysiada Cygan (przepraszam: Rom... :D), wchodzi do sklepu i prosi o 15 deko wędliny. Pani mu odcina na maszynce owe 15 dkg , ale okazuje się, że jest 16 deko szyneczki..... Cygan (przepraszam: Rom) żąda usunięcia jednego plasterka, by waga się zgadzała.....
Cygan ( przepraszam: Rom...skąd ta nazwa? Co oni mają wspólnego z Rzymem????) wychodzi, a ja do pani mówię "do NICH to trzeba mieć cierpliwość......).
Reakcja pani jest natychmiastowa.... "Ja nie oceniam ludzi po rasie, bo  to zależy jakim się jest człowiekiem. Każdy człowiek jest inny".
Ta pani (lat ok. 30m - z tego co wiem - żona i matka) jest już ogłupiona marksizmem, choć raczej nie zdaje sobie z tego sprawy....
To postępuje.... Większość ludzi nawet w najgorszych snach nie zdaje sobie sprawy, że swoją głupotą przygotowują ŁAGRY dla swoich dzieci.....
Muslimy wejdą tutaj jak gorący nóż w masło.... Właśnie przez takie głupie kobiety, co to uważają, ze każdy "człowiek jest inny" i "wszyscy ludzie są braćmi".....