Tak jest niszczona TVP

Są miasta z telewizjami kablowymi, gdzie w ogóle nie ma w ofercie TVP. W innych TVP, co prawda, jest ale przy automatycznym strojeniu na bardzo odległych kanałach. A później wrogowie Polski i Polaków śmieją się nam w twarz, że TVP ma niższą oglądalność.

Cóż, można ć... pokazać środkowy palec i wprowadzić ustawę, która zakaże dyskryminacji publicznych mediów i nakaz wprowadzenia ich do oferty programowej. Co ważniejsze, pierwsza i druga pozycja, przy automatycznym strojeniu, ma być zarezerwowana dla mediów publicznych, w tym dla TVP. Do tego należy przewidzieć drakońskie kary dla usługodawców, którzy nie podporządkują się zapisom tej ustawy, np. do rocznego obrotu usługodawcy. Kto nie chce mediów publicznych w swoim odbiorniku, zawsze może je ręcznie wykasować, lub przenieść na daleką pozycję.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

30-08-2017 [19:39] - Jabe | Link:

Wydawało mi się, że jest nakaz retransmisji mediów rządowych (w nowomowie – „publicznych” lub „narodowych”). No bo lud ma słuchać, co władza chce mu łopatą do głowy władować, no i ma za to jeszcze płacić podatek (w nowomowie – „abonament”). No i oczywiście kary mają być drakońskie, a jakże. Tylko jak zmusicie ludzi, żeby to oglądali, zastanowił się Pan?

Obrazek użytkownika Wiśtawio

30-08-2017 [20:26] - Wiśtawio | Link:

Ty oczywiście płacisz za swoje obrzezane TVN lub Polsat itp. wysokie ceny i jesteś z tego dumny prawda?

Obrazek użytkownika paparazzi

31-08-2017 [01:59] - paparazzi | Link:

To idiota  lub udaje idiote.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

31-08-2017 [13:47] - zbieracz śmieci | Link:

W niemczech nikt nie pyta czy masz telewizor ,radio ,czy cokolwiek innego które moze słuzyć jako odbiornik tv czy radia ,musisz płacic na publiczne tv inradio a państwowa tv jest zawsze na pierwszym miejscu w ofercie kablówek.Ci co nie płacili to sie doczekali i tez ich nikt nie pytał o zgode kiedy zapałaca zaległości ,wszedł minister finansów na konta bankowe madrali i zabrał co swoje .W jednym tylko podejćiu to było 1,8 mld ojroU nas minister kultury sie pyta czy 8 zł to nie za drogo i jeszcze chce umożenia zaległości tym którzy posłuchali rudego.Wała jak Polska cała ,nawet niech sie nie waży nawet mysleć  o jakiejś amnestii.

Obrazek użytkownika Jabe

31-08-2017 [15:00] - Jabe | Link:

Patriota z pikenhaubem.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

31-08-2017 [17:25] - zbieracz śmieci | Link:

Ja wiem ,ze dzisśwas boli tvp bo tam nie użalaja sie nad losem ubeków i esbeków a szczególnie nad tymi co bęą musieli żyć za 1700 zł jako inwalidzi  postrzeleni zdradziecko od tyłu podczas grudnia 1970 ,pod Wujkiem czy w Lubiniu,to boli,nieprawdaż ...!?
Drugi ból to zasypanie szamba na woronicza ,waszego kultowego Spa ,gdzie ładowaliście akumulatory ,zostały jeszcze wam trzy ale i te sie zasypie !

Obrazek użytkownika piastolsztyn

30-08-2017 [20:22] - piastolsztyn | Link:

Jabe, a Czytać ze zrozumieniem Pan/Pani potrafi? Napisałem, cytat: "Kto nie chce mediów publicznych w swoim odbiorniku, zawsze może je ręcznie wykasować, lub przenieść na daleką pozycję".

Druga sprawa, co rządzący do łba kładą? A antypolskie media Targowiczan mówią, piszą prawdę i tylko prawdę? A media niemieckie reprezentują tylko interesy polskie i piszą tylko najprawdziwszą prawdę?

Człowiek rozumny porównuje różne źródła i strony sporu, wyrabia sobie swoje, własne zdanie. Ale jak ma porównywać, kiedy jedna strona sporu wycina zdanie drugiej strony? Powiem Panu/Pani, ktoś z nas dwóch/dwoje jest bolszewikiem. Ja nie wzywam do wycięcia opinii drugiej strony, a jedynie żądam prawa dla drugiej strony, by ta mogła swe opinie/racje przedstawiać. Proszę więc, aby jabe sobie odpowiedział, komu blisko do bolszewizmu? Czy instrumentalne wycięcie/ zablokowanie możliwości, aby druga strona się wypowiedziała, to nie bolszewizm?

Jabe, prawda was wyzwoli. Tego się lękacie, ale koniec kłamstwa już bliski.

Obrazek użytkownika Jabe

30-08-2017 [20:58] - Jabe | Link:

Prawda jest taka, że te „antypolskie media Targowiczan” skłamią, przeinaczą, ale można się przynajmniej dowiedzieć, że coś jest na rzeczy. No i ten diabeł jest znany, oswojony.

Kolejną sprawą jest ta „druga strona”. Drugą stroną okazują się wszyscy, w tym wypadku rozprowadzacze telewizji kablowych, nie tylko „antypolskie media Targowiczan”. Czyli jest ulubione: my kontra reszta świata. – Wszyscy knują przeciwn nam, a my jesteśmy super i nic nie trzeba w nas zmieniać, a reszcie świata za byle uchybienie – drakońskie kary.

Obrazek użytkownika spike

30-08-2017 [21:19] - spike | Link:

Prawda jest taka,....."

to jest kolego trzecia prawda.

Obrazek użytkownika michnikuremek

30-08-2017 [22:04] - michnikuremek | Link:

Proponuję wybaczyć Jabemu. Pojutrze rozpoczyna się rok szkolny i Jabe jest trochę poddenerwowany... Jeszcze nie kupił tornistra, a tu szkoła za pasem..... :D

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

31-08-2017 [01:19] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Człowiek rozumny porównuje różne źródła i strony sporu, wyrabia sobie swoje, własne zdanie."
Z zalewu bredni tylko idiota wyrobi własne zdanie.
BTW 
Opowiadanie bredni za publiczne pieniądze to okradanie społeczeństwa.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

31-08-2017 [14:21] - zbieracz śmieci | Link:

Ty wielkopolski a ja zielonogórski ,Guten Tag !
Flanela z FDJ zakazuje mówienia czegokolwiek poza chwaleniem muslimów i nie tylko w państwowej tv i radio ale i prywatnych ,płacą a gówno wiedzą co w ich kraju się dzieje .
U nich to czysta bolszewia jak u kacapów -bierzesz do reki prawdę a tam żadnych izwiesti ,kupujesz izwiesti a tam grama prawdy.
Tak to jest ,taka to tam sprawiedliwośc i wolnośc głoszenia czegokolwiek.Łże 24 i polszmat jada na kłamstwach non stop i bredniach co sobie wyśnią ale to Polska trzyma media za mordę ,nieprawdaż...!?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

30-08-2017 [22:06] - piastolsztyn | Link:

Bardzo lubicie dyskusję gdy WY, szeroko rozumiana Targowica, mówicie, a inni nie mają prawa głosu. Całe szczęście, mamy demokrację i każda strona ma prawo głosu. Kto tego nie szanuje, należy mu pokazać państwo "nie teoretyczne". Boicie się głosu drugiej strony, aby Widz/Czytelnik/Słuchacz nie wysłuchał różnych zdań i na tej podstawie wyrobił Swoje, prywatne zdanie. Polska, całe szczęście, wyszła z bolszewizmu, ale nie wszyscy Polacy wyszli z bolszewizmu. Targowiczanom zdaje się, że mogą dalej krzewić swoją "jedyną, jedynie słuszną i jedynie prawdziwą prawdę". Ale demokracja, to prawo do wysłuchania różnych stron w sposób wolny, ale demokracja, to też władza. A władza, to też "bat" na tych, którzy łamią prawa demokracji i próbują narzucić jedynie swoje zdanie, eliminując innych. Cóż, takie osoby należy eliminować z przestrzeni medialnej. Jeśli odmawiacie innym prawa do równoprawnego udziału w debacie publicznej, to sankcja karna powinna takie osoby/instytucje pozbawić własności, np. telewizji kablowej. Jak ktoś chce być bolszewikiem, niech idzie pod budkę z piwem.

Mój ród walczył z warchołami/Targowicą w ramach tzw. Rzeczpospolitej Szlacheckiej Babińskiej. Cóż, ja także muszę walczyć z bolszewizmem. Każdy ma prawo do swego zdania, także WY. Jednakże demokracja kończy się w miejscu, gdzie innych wycinacie z debaty publicznej - tam zaczyna się bolszewizm.

PiS nie musi czekać ze stosownymi ustawami do czasu regulacji koncentracji mediów, bo wystarczy prosta ustawa o przeciwdziałaniu dyskryminacji mediów publicznych. Taką ustawę można by potocznie nazwać antybolszewicką.

Obrazek użytkownika gracz ogame

31-08-2017 [04:20] - gracz ogame | Link:

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

31-08-2017 [11:36] - ...Trzy kropki... | Link:

...Jestem całym sercem za obecnym TVP i oglądam np. Wiadomości i TVP-Info ale sprawdzam też (ale tylko rano!!!)  co na paskach "u wrogów" i już wiem czym się wrogowie POdniecają !!!...Poza tym mam moje ulubione blogi i stąd  mam najlepsze wiadomości...

Obrazek użytkownika Janko Walski

31-08-2017 [23:37] - Janko Walski | Link:

We Wrocławiu i okolicy od 16 grudnia Emitel przykręca moc nadawania na kanałach TVP za każdym gdy tylko pojawia się materiał niepozostawiający wątpliwości co do antypolskich działań, demaskujący je jako świadome, odkrywający ich kulisy... Skutek - zanika odbiór. Na chwilę i... tylko kanałów TVP. Gorzów, Leszno, Legnica to tylko mała część obszaru do którego naziemna TVP nie dociera! To tam najwięcej nienawidzących PiSu ofiar manipulacji i seansów nienawiści nieustannie nadawanych przez TVN i Polsat.