"Obywatele RP" - delegalizacja!

A może to goryl bo czy ORP nie zachowują się jak stado prymatów na haju?...

Przyłączam się do apelu o potępienie działalności Obywateli RP:
http://niezalezna.pl/98645-nas...

Jednak moim zdaniem potępienie nic nie da - spłynie po nich jak po przysłowiowej kaczce woda i jeszcze bardziej rozbestwi.
Tu potrzebna jest delegalizacja tej bandy i zakaz udziału w zgromadzeniach!
Bez dyskusji i bez negocjacji bo z huliganerią się nie dyskutuje i nie negocjuje. 
Oni podstępnie mieszają się z tłumem, ale gdy zaczynają zadymę ludzie ich fotografują więc gęby ich są znane. Może zatem jakaś "galeria Obywateli RP" na niezalezna.pl   żeby wyłuskać ich zawczasu i przekazać służbom porządkowym zanim przystąpią do swej "akcji właściwej"... 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

15-05-2017 [15:07] - michnikuremek | Link:

Potrzebna jest policja wyposażona w pałki i kajdanki!

Obrazek użytkownika gorylisko

15-05-2017 [20:05] - gorylisko | Link:

moim zdaniem pomysł z fotkami ubywateli to jest to... te twarze powinny być rozpoznawalne... byłaby to wskazowka dla organizatorow co dałoby szansę monitorowania funkcjonariuszy caly czas...

Obrazek użytkownika Jan Bogatko

15-05-2017 [21:43] - Jan Bogatko | Link:

Właściwie ta bojówka totalnej to Obywatele PRL, madame,

pozdrawiam,

Obrazek użytkownika Ziomal Ojczyźniany

11-06-2017 [23:46] - Ziomal Ojczyźniany | Link:

No i wszystko jasne: kawa, jak się to mówi, na ławę (w którym to programie Tefałenu bez PiSdzieczych prominentów się nie obejdzie) - spałować,wyzamykać, zdelegalizować, bo demonstrować mogiemy ino my - prawdziwe Polaki, a co!  Tamte to chuligany, nie wiedzą, że nowa ustawa ino nam pozwala demonstrować, obrażać, oczerniać? I jeszcze będą takie targowiczany grozić nam jakimiś białymi różami, tymi symbolami nienawiści i głupoty prezesa (to słowa)?!