Kiedy Trybunał Stanu dla Lecha Wałęsy?

To było, nie było jest ex prezydent RP i nie ma co czekać aż sam spłonie w ogniu swej nienawiści do Polski! 

http://niezalezna.pl/88762-ska...

Przy okazji -  przedwczorajszy "rzut telegraficznym skrótem w krzywe zwierciadło":


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

07-11-2016 [07:03] - Stoczniowiec | Link:

Odpowiedź na tytułowe pytanie: nigdy, a na pewno nie zanosi się na to w najbliższych latach. A potem? A potem to on zejdzie z tego świata i zostanie pochowany jako bohater z delegacjami najwyższego szczebla z całego świata, asystą wojska i orszakiem biskupów. Tak to się odbywa w Polsce.

Obrazek użytkownika angela

07-11-2016 [08:59] - angela | Link:

Jak można oszukać cały świat, i zrobić z szulera bohatera.???
Tylko stosowna ustawa, ustawa biorąca pod uwagę, specyficzne warunki przemian pokomunistycznych, pozwoli zakonczyc ten proces, i nazwać zdrajców po imieniu.
Presją Rosji i jej aparatu na ludzi w Polsce, była ogromna, Ci ludzie teraz broniąc swoich stanowisk i dobrego imienia, ewidentnie szkodzą Polsce, działając na rzecz naszych wrogów.

Zdrada pokomunistyczna, powinna być szybko załatwiona, bo Ci ludzie, to kamień u nogi Polskiego Rządu.

Obecnie dochodzi do głosu, już trzecie pokolenie dawnych konfidentow, i Ten RAK na organizmie Polski ustawicznie się rozrasta.

Obrazek użytkownika Jabe

07-11-2016 [11:20] - Jabe | Link:

„Ci ludzie, to kamień u nogi Polskiego Rządu”. – Nie chodzi o to, żeby rządowi było łatwo. Nie powinno.

Obrazek użytkownika angela

07-11-2016 [13:50] - angela | Link:

Widzisz Jabe, opozycja konstruktywna, kiedy merytorycznie wytyka rządowi jego bledy,i proponuje nowe rozwiazania DOBRE DLA POLSKI/nie Carakale/,,,a opozycja totalna, która wszystko w czambul odrzuca,awanturuje się na ulicach miast, skarży wszystko za granicą, czyni zamęt wkraju, PO PROSTU PRZESZKADZA W RZĄDZENIU PAŃSTWEM, --- to jest duża różnica.!!!

Obrazek użytkownika Jabe

07-11-2016 [14:32] - Jabe | Link:

Pamiętam czasy, gdy SLD było chwalone przez polityków UW za bycie konstruktywną opozycją, a ludzie w rodzaju Jarosława Kaczyńskiego byli wrogami Polski. Pamiętam też, jaki to tumult się podniósł po wyborach samorządowych, że aż część opozycji do Brukseli skarżyć na łamanie demokracji pobiegła.

Tak to historia kołem się toczy.

p.s. Wracając. Nie napisała Pani, że są kamieniem u nogi Polski i Polaków, tylko rządu. No bo w „tym kraju” przebywają bezimienni autochtoni. A chodzi o to, żeby Polakom było wygodniej, czyli aparatowi władzy. Taka prawda.

Obrazek użytkownika Lektor

07-11-2016 [10:26] - Lektor | Link:

Ten jełop, mówię o Lechu Wałęsie (Bolek), powinien jak najszybciej stanąć przed Trybunałem Stanu jako zdrajca narodu polskiego. Innego wyjścia tutaj nie ma. Uważam, że Marszałek sejmu lub senatu powinien wszcząć postępowanie Trybunału Stanu jeszcze w tym tygodniu !!!