Wierzę pani premier, że wyślizga Donalda!

"Dyro Europy" Donald chce czy nie chce, 13 września ma być w Warszawie. Powód? Podobno przygotowania do bardzo ważnego bratysławskiego szczytu UE...
Bratysławski szczyt jednak ma być nieformalny, niedecyzyjny i w ogóle  ma być takie pitu pitu, pierdu pierdu  - jak na Malcie -  zjadą się, pożrą, popiją, lulek popalą, delegacyjne dodatki zgarną i koniec.
Bruksela na tę chałturę posyła jednak całego "dyra Europy", Tuska!  Jakby nie chciała go 13 września w Brukseli gdy PE będzie debatować nad "stanem polskiej demokracji" i preparować  kolejną "rezolucję"? 
A może on nie chce tam być na ten moment, a ponieważ nikt takiego pajaca, takiej marionetki nie chce zapraszać, gościć bo o czym z nim gadać, no to Martin z Jean-Claudem wymyślili "autorytetem" Tuska dodać autorytetu nieformalnemu spędowi UE w Bratysławie"... 

Dopiero co w notce pt. "Czy Trójkąt Ventotene miał na amen pogrzebać Trójkąt Weimarski?" pisałam o wyjątkowo aktywnej polityce zagranicznej rządu premier Beaty Szydło i... chyba zanosi się na ostry ciąg dalszy?

http://wpolityce.pl/polityka/3...

Bo - jeśli pani premier spełni tę zapowiedź to cokolwiek  odpowie jej na to Tusk to on, choć  namaszczony na "dyłektoła Eułopy" przez samą Merkel,  jest już skończony i Beata Szydło jest na drodze nieformalnego przejęcia jego funkcji  w Brukseli... 
W całej UE już chyba tylko Grzegorz Schetyna uważa Tuska za "aktywnego, pomysłowego, witalnego, mobilnego" , chyba że to jakiś bajer Grzesia o "ciekawym projekcie politycznym" by na plecach Tuska zbudować własny. Pan Grześ jednak jest za cienki na takie misterne intrygi. Jedno co mu się  zawsze ostatnio udaje to kop w dupę. Jak np. Kopacz i jej orszakowi. Z bufetową już jest o wiele ostrożniejszy, hehehe... 

Garść zeszłotygodniowych memów na koniec:

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

13-09-2016 [10:32] - xena2012 | Link:

trochę trudno wyślizgać Donalda,bo on przypomina piskorza zdolnością wywijania się z każdej opresji,niewygodnej rozmowy czy trudnej sytuacji.Rozmowa z nim może przypominac ,,przyjazne'' wizyty Komisji Weneckiej w Polsce zbliżanie stanowisk,wzajemne zrozumienie by po wyjeździe atakować.W przypadku napompowanego wzgledami Merkel i niemieckimi odznaczeniami Tuska nie sadzę że rozmowa z nim bedzie merytoryczna po czym pobiegnie do swojej protektorki zdac relację.

Obrazek użytkownika Janko Walski

13-09-2016 [11:42] - Janko Walski | Link:

Sprytnie to wykombinowali. Chodzi o to by "polskiego wybitnego polityka" nie kojarzono z opierniczaniem polskiego rządu przez PE. Ta cała lewacka swołocz szykuje się by już nie tylko pluć, ale publicznie zbiorowo onanizować się swoim słowotokiem, jak kiedyś na widok Orbana.

Obrazek użytkownika contessa

13-09-2016 [15:06] - contessa | Link:

Janko Walski - nie wiem czy to Martin z Jean-Claudem wymyślili, to mnie puzzle układają się w taki właśnie obrazek czyli... czysta prywatna spekulacja.;);)
Pozdrawiam.