Salez, Kolonia, Gandawa czyli przychodzi maczeta do lekarza

A dokładniej – do psychiatry. – Pan da mi coś na nerwy bo świruję...

...Po lipcowej fali zamachów w Europie Zachodniej tamtejszy eurokołchoźny naród odetchnął z ulgą. Co prawda nadal  zdarzają się napady, leje się krew, są ranni i ofiary śmiertelne – np. w Szwajcarii w pociągu relacji Buchs-Sennwald dopiero co szalał z nożem i koktajlem Mołotowa jakiś osobnik, jedna z napadniętych osób nie żyje, kilka walczy o życie ale spoko alles Damen und Herren, to tylko miejscowy, Szwajcar, nie muzułmański uchodźca z problemami psychicznymi, nie terrorysta islamski – informuje  policja... Wczorajsza prasa donosi, że w Kolonii i Gandawie też doszło do jatek. Niemiecka i belgijska policja – w odróżnieniu od szwajcarskiej - wciąż nie wie kim są sprawcy ale wie, że na pewno nie były to zamachy terrorystyczne!
Że policja nie wie kim są choć ma ich w rękach, taki wniosek można wyciągnąć na podstawie dziwnych konfabulacji zeitungów, które do tej pory zawsze tak dobrze poinformowane,  tym razem  miotają się w domysłach – a może to była sprzeczka albo może mafijne porachunki. Jedno jednak trzeba im przyznać – tym razem o incydentach poinformowały expressem, nie tak jak  wcześniej z czasami nawet miesięcznym poślizgiem.
Co do w/w policji - jest jeszcze inny wariant:  policja wie ale nie powie, oooo!  No, ale jeśli policja „wie ale nie powie”, to znaczy, że nabrała wody w usta na czyjś rozkaz. Czyj? Hmmm... Ponieważ zawsze najlepiej poinformowany i najbardziej opiniotfuuuu!...(rczy) organ Axela S.   w Warszawie jeszcze nie ogłosił, że na rozkaz prezesa Kaczyńskiego więc śmiało można domniemywać, a nawet mieć pewność, że ma berlińsko-brukselski rodowód.  
Pod koniec lipca portal niezalezna.pl wspomniał, że media zachodnie dostały szlaban na używanie słów - terror, terrorysta, uchodźca, cudzoziemiec, obywatel muzułmańskiego pochodzenia. I to się sprawdza! Już chyba tylko kredki będą zapewniać obywatelom UE bezpieczeństwo bo nakaz milczenia Berlina i Brukseli dla policji i mediów te dwie ostatnie kompromituje. Szczególnie policję bo jeśli nawet będzie sumiennie wykonywać swe obowiązki i zapobiegać podobnym incydentom to przez takie durne decyzje durnych władz traci na zaufaniu obywateli i autorytecie.
Dziś kolejne tego typu doniesienie – z Austrii. „60-letni obywatel Niemiec poharatał nożem dwóch Austriaków w wieku 17 i 19 lat”....
...
Nie wiadomo – śmiać się czy płakać. Śmiać z policji i mediów zlewaczonego zachodniego eurokołchozu, czy płakać nad obywatelami, ofiarami ich durnej politycznej poprawności i posłuszeństwa szaleńcom z politycznego świecznika Berlina i Brukseli...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

16-08-2016 [19:56] - xena2012 | Link:

warto przeczytać artykuł z Rzeczpospolitej.Autor tryskając entuzjazmem proponuje utworzenie dla ewentualnych imigrantów w Polsce wydzieloną enklawę,aby tam mogli swobodnie mieszkać wg swoich zasad i religii.Nie ,nie chodzi o źle kojarzące sie getto,raczej o swoje małe państewko gdzie muezin bez przeszkód będzie mógł śpiewać,a nie będzie np.procesji w Boże Ciało!.Autor nie przewiduje chyba żadnej pracy dla mieszkańców owej enklawy więc rozumiem ,że Polska będzie ich utrzymywać.

Obrazek użytkownika contessa

17-08-2016 [00:46] - contessa | Link:

Xeno - Borkowicz kontynuuje to o czym pisała w marcu niezalezna.pl.
http://niezalezna.pl/77233-isl......
Poza tym "pracują" nad tym w PE.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kolarz

16-08-2016 [22:54] - kolarz | Link:

Też polecam, czytałem. Niewiarygodna głupota tego lewaka jest wręcz przytłaczajaca.