Euro2016. Lewactwo ostrzega - kibicując naszym wspierasz PiS

Aaaale jaja! Ale jaja!

 

Co przeraża dra hab. W.Krysztofiaka z Uniwersytetu Szczecińskiego?

- Środowiska kibiców piłkarskich stanowią w Polsce niszę rekrutacyjną dla organizacji politycznych promujących idee rasistowskiego nacjonalizmu. Kaczyński zwyciężył w wyborach, między innymi, dzięki poparciu młodzieży kibicującej polskiejreprezentacji piłkarskiej „ku chwale wielkiej i niepokonanej Polski”"

Co nie daje spać temu zacnemu wypierdkowi palikociarni? "Czystość etniczna polskiej drużyny":

" - Tym, co odróżnia naszą reprezentację piłkarską od większości drużyn startujących w Euro 2016, jest nieobecność w niej piłkarzy posiadających swoje etniczne korzenie na Czarnym Kontynencie. Jesteśmy nie tylko „biali rasowo”, ale również „czyści etnicznie”. Żaden Emanuel Olisadebe już nie reprezentuje naszego kraju"
 
(cytaty - za niezalezna.pl)

No, TRAGIEDJA! TRAGIEDJA!!!
Jak by napisał drogi Bronisław... O, qrczę - on też wspierał PiS! Oooo - proszę:

Fiu, fiuuuuuu! Tusk też kibicował polskiej drużynie czyli też wspierał PiS! Szok!

Donek jako zagorzały haratacz gały pewnie przeskakuje z Brukselki do Francji obejrzeć jakiś meczyk. Ma nawet spory komfort, nie tak jak w Polsce bo ryzyko wygwizdania go przez kibiców  jest raczej minimalne, hehehe....

...No dobra! Już się nie będę pastwić nad tym biedakiem W.K. bo sobie jeszcze krzywdę zrobi...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RobertJerzy

14-06-2016 [15:34] - RobertJerzy | Link:

A słowo stało się ciałem...
https://www.youtube.com/watch?...
Brawa dla "Postępowej TV"!

Obrazek użytkownika xena2012

14-06-2016 [18:24] - xena2012 | Link:

doktor? habilitowany? Wykładowca? Ależ odlot!Tylko czemu swoich żalów odnośnie ,,etniczności''zawodników nie kieruje do PZPN a do PIS? To straszne że taki idiota ma wpływ na kształcenie młodzieży.

Obrazek użytkownika contessa

14-06-2016 [20:12] - contessa | Link:

Robi się coraz śmiszniej....
http://www.docinek.com/upload/...

Obrazek użytkownika twardek

15-06-2016 [13:30] - twardek | Link:

Jestem nieco zdezorientowany. Otoz w "wywiadzie" pod linkiem na YouTube, podanym przez RobertaJerzego, gdzies tam na koncu jest stwierdzenie, ze jest to program satyryczny. Szczerze mowiac, gdyby nie to - przeklalbym owego profesora i "Alana Kielbase" na wieki. Pozniej jednak doszedlem do wniosku, ze to jednak kpina, tyle, ze kamuflaz jest bardzo gleboki - na granicy niezrozumienia i na przyszlosc przesmiewcy powinni to wziac pod uwage. Zreszta, moze sie myle. Jezeli istnieje realnie ten profesor z wywiadu - no to sie myle. Przy okazji sprawdze.