Bitwa o Anglię ! Dla "cmentarnej ferajny" Tuska zostawmy więzienia!

.Do tej pory w wyborach na Wyspach Brytyjskich oraz w Polskich więzieniach miazdzace zwyciestwo odnosila Platforma Obywatelska. My, Polska emigracja postanowilismy to zmienic. Niestety, mimo "zielonej wyspy" i "krainy szczesliwosci z zadowolonymi pielegniarkami i usmiechnietymi celnikami "elektorat PO" oglupialy Tvn-ami i polsko-jezyczna prasa rozdawaną tu za darmo nie zdecydowal sie na powrot do zrujnowanej przez rzady Tuska Polski.

Wiekszosc tych ludzi juz przejrzała na oczy i nie zagłosuje na Tuska i jego cmentarną ferajnę. Nas Polakow na emigracji, chcacych wrocic kiedys do Polski, oraz tych ktorzy resztę swego zycia spedzą na wygnaniu to nie zadawala. Za to co Platforma Obywatelska zrobila z Polska podczas tych czterech lat "rządow" zasluguje na cos więcej. Zasluguje na kare...

My, Polscy tułacze za kromka chleba, chleba dla naszych dzieci, skazani na tułaczkę po swiecie przez komunistow a nastepnie liberalow postanowilismy wystawic w wyborach do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej naszego kandydata. Nasz kandydat startuje z listy PISu z miejsca 31.(okreg Warszawski na który glosuje Polonia z calego swiata oraz Warszawiacy).

Nasz kandydat to SLAWEK WRÓBEL !

Tak, to wlasnie ON !!!

(film ponizej)
.

To nie jedyne osiagniecia Sławka Wróbla. Jest on działaczem Polonijnym "nieoficjalnego obiegu" i zainicjował oraz przeprowadził bardzo wiele akcji na Wyspach by zjednoczyc Polakow. W następnych notkach pozwolę sobie zamiescic trochę szczegołow na temat jego działalnosci.

W UK. odwołano dwoch konsulow organizujacych i nadzorujacych wybory (moj ostatni artykul). Przyslano nowych... Wczoraj otrzymalem poufne informacje z ambasady RP w Londynie sugerujace pewne dziwne dzialania "pani" z ambasady w powolanych juz komisjach wyborczych. Sprawdzam to. Jesli to się potwierdzi opublikuje natychmiast.

Bitwa o Anglie.

Apel.

Nagłasniajcie, powielajcie, walczcie :)

Sławek Wrobel startuje z listy warszawskiej PISu, czyli Polonia z całego swiata ma mozliwosc glosowania na niego. Taką samą mozliwosc mają Warszawiacy. Wiem ze wielu czytelnikow mojego blogu moze pomoc. Wielu ma dostep do Polonijnych mediow na calym swiecie. Wielu moze zadziałac w Warszawie!

Mogacych i chcacych pomoc proszę o kontakt.

Odbijmy wyspy, dla Platformy zostawmy więzienia !!!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika nie-pisz-pan

27-09-2011 [01:59] - nie-pisz-pan (niezweryfikowany) | Link:

Wszyscy oddacie glos na Jedna osobe? Liste Warszawskä? Ja bede glosowac z niemiec i tez na Warszawskä! Czy to nie jawny walek od PKW? Jedna osoba dostanie - teoretycznie - 3 mil. glosow od calej Poloni Swiata, a w innych okregach PiS przegra, bo glosy skoncentrowano na kilku osobach z listy PiS?
Ten kajdaniarz ConDonek wiedzial co robi! Tu nie trzeba podmieniac kart do glosowania. Tak jest to ulozone - w moim rozumieniu -, ze wroga PO, zagoniono w jednä sobe. Co to, Wybory prezydenckie?
A ja bym nie chcial PO na Slasku. Powiedzmy, ze z tamtäd jestem. Mam meldunek staly - obecnie poza krajem - dlaczego mam glosowac jedynie na kilku poslow z Warszawy? Co nie ma tam Warszawiaköw - bez urazy?
Moze mi to Ktos wyjasni?

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

27-09-2011 [02:23] - ironiczny anglosas | Link:

... ma jedynie mozliwosc glosowac na liste Warszawska.

Obrazek użytkownika Dziennik Maszynowy

27-09-2011 [19:41] - Dziennik Maszynowy (niezweryfikowany) | Link:

a kto mio zagwarantuje ze ta "przechrzta" po wyborach nie zmieni zdania i nie wroci na lono partii matki. Ten Pan byl bardzo zacieklym aktywista PO w poprzednich wyborach, was't he?

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

27-09-2011 [22:05] - ironiczny anglosas | Link:

... mnie zagwarantowal Pan Jaroslaw Kaczynski akceptujacy kandydature, Pan Mariusz Kaminski wpisujacy na liste PISu oraz Pan Zbigniew Ziobro popierajacy kandydature w wydanym oswiadczeniu.
A na kogo zaglosujesz Ty Dzienniku Maszynowy?
Palikot a moze PJN?

Obrazek użytkownika Szamanka

27-09-2011 [07:46] - Szamanka (niezweryfikowany) | Link:

Bo niewiedza jest bezczelniejsza, niz glupota!
A o niewiedze tym przyszlym lokatorom wiezienia chodzi!
Pozdrawiam Cie, drogi Ironiczny, masz moje duchowe poparcie!
Anglia moze byc polska.....

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

27-09-2011 [21:56] - ironiczny anglosas | Link:

... lecz Polska ma rozne oblicza...

Obrazek użytkownika marian

27-09-2011 [09:57] - marian (niezweryfikowany) | Link:

Tak się, kto zachowuje za stołem? - tylko wyjątkowy ordynus. A przecież niby to wielki opozycjonista nawet w był miesiąc w kiciu? To są ewidentne dowody, że to jest twór kiszczakowy dla zmylenia NAS Polaków. Za nie zdekonspirowanie tego gada w odpowiednim czasie oskarżam medialistów. To na was ciąży - to, że naród w porę nie był poinformowany, więc historia Wam również wystawi rachunek.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

27-09-2011 [21:55] - ironiczny anglosas | Link:

... bo nie wiem czy szanownego Pana serdecznie pozdrowic czy serdecznie pogonic :)
Jako ze jestem czlowiekiem dobrej woli to :
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika Gość

27-09-2011 [14:58] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Jako ze oddajemy tylko JEDEN głos -na emigracji wszyscy powinni gosować na Jarosława Kaczyńskiego - numer 1 na liście PiS. To naprawdę ważne, żeby JK dostał jak najwiecej głosów, a nie jakiś tam pan Wróbel!!!

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

27-09-2011 [23:10] - ironiczny anglosas | Link:

Tez autocenzura :)

Obrazek użytkownika R.Zaleski

28-09-2011 [09:28] - R.Zaleski (niezweryfikowany) | Link:

Jarosław Kaczyński i osoby z kilku miejsc z góry listy,wejdą do sejmu tak czy siak, głosy emigrantów nie mają tu znaczenia. Każdy logicznie myślący emigrant powinien głosować na Sławka Wróbla, bo to jest człowiek który naprawdę zna problemy emigrantów, sam jest emigrantem i najwięcej z całej młodej emigracji dla tejże emigracji dotąd zrobił.

Obrazek użytkownika Gość

27-09-2011 [19:11] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

przyzwoity gosc.ale ja glosuje na Pana Premiera Kaczynskiego

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

27-09-2011 [23:09] - ironiczny anglosas | Link:

Autocenzura :)

Obrazek użytkownika Gość

29-09-2011 [14:27] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

NIE - dziękuję! Głosuję na JK

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

29-09-2011 [22:44] - ironiczny anglosas | Link:

... natomiast ty gabrys nie zrobisz juz tu w Londynie wiecej antypisowskiego syfu.

Obrazek użytkownika Gość

03-10-2011 [15:20] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Zawsze popierałem i będę popierał PiS. Do tego nie potrzebny jest mi Pan Wróbel. Głosuję na JK podobnie jak to zrobi większość Polaków na emigracji głosujących na okręg warszawski.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-10-2011 [18:37] - ironiczny anglosas | Link:

... tyle ze PIS juz nie popiera Ciebie. Na dodatek zle sie o Twojej dzialalnosci wyrazaja (takie brzydkie slowa).

Obrazek użytkownika Gość

30-09-2011 [13:38] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Pan Wrobel byl tez zwiazany z Poland Street, a ten fakt, jak dla mnie, go przekresla.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-10-2011 [23:47] - ironiczny anglosas | Link:

... byl pomyslodawca oraz wspolzalozycielem Poland Street. Jesli dla ciebie akcja sprzatania Polskich grobow, jesli organizacja "Marszu Papieskiego oraz walka o likwidacje podwojnego opodatkowania (skuteczne) oraz doprowadzenie do "abolicji podatkowej" dla Polonii z Wysp dyskwalifikuje Slawka oraz Poland St. za jego rzadow to tys albo glupi albo jakis Palikot... ...albo Gabrys. Prosilem cie Gabrys bys tu nie przylazil. Dziekuje.