Zdradzeni o świcie przez PIS, powstańcie z kolan !

To było kilka dni temu. Zimno jak cholera. Budzik zadzwonił. Odpaliłem cygarete, internet i wodę na kawę. Zanim cygaretę dopaliłem i woda się zagotowała, dowiedziałem się z internetu że PIS mnie zdradził. Tchórzliwie wycofał się z reformy sądu najwyższego. Informacja ta, tak mnie ruszyła że poderwałem się gwałtownie z łóżka w kierunku toalety. No i wtedy padłem na kolana. Do dziś nie wiem czy to przez kable na podłodze (mieszkam w remoncie} czy zdrada PISu tak mnie zdołowała, czy syndrom dnia poprzedniego...
I tu proszę wszystkich o szczególną uwagę!!!
Będąc w tej upodlonej pozycji (na kolanach} nie zastanawiając się ani chwili poderwałem dupę i całą resztę przy okazji.  Następnie wyprostowany i dumny udałem się do toalety by to wszystko olać !
Ufff. Piekne uczucie jak już ciśnienie spadnie o świcie...
Taaaa, ale ile można się radować z codzienności ? Wróciłem do pozycji siedzącej, zaparzającej kawę. Uczucie bycia zdradzonym wróciło ze zdwojoną siłą !
No i wtedy przypomniałem sobie że już ponad rok temu zdradził mnie Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Andrzej Duda. Zawetował reformę Trybunału Konstytucyjnego ...
Ciekawe kto tam, teraz , w tym trybunale zasiada ...?
Ok. Mialem w tym miejscu strzelić jakąś "filozofię" dla tych zdradzonych przez PIS o świcie miałem ...
Ale czasu nie mam ( pół kilo karkówki czeka by na patelnię trafić i pół butelki łyskacza by karkówkę zakropić !!!
Więc w prostych żołnierskich słowach kończę ten pierwszy od wielu miesięcy wpis na moim blogu : 
Już nie będę głosował na na PIS !!!
PIS mnie zdradził !
A więc : jak nie zagłosuję na PIS to wygra PO  (czy inne antypolskie ścierwo !
Czy o to Ci "zdradzony o świcie wyborco PISu " chodzi ?
Zanim trzepniesz w internet swój rozwód z PISem to daj sobie kilka chwil. Wstaw wodę na kawę, skręć cygareta i idz do toalety. W toalecie spadnie Ci ciśnienie. Wysokie ciśnienie nie sprzyja Twojemu zdrowiu, nie sprzyja pracy mózgu. Więc chyba warto iść do toalety, potem wyluzować i zacząć myśleć ?

Grzegorz Jarzębski.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

27-11-2018 [20:24] - Jabe | Link:

Od dawna pisowcy głosują na PiS, żeby PO nie doszło do władzy, a platfusy na PO, żeby PiS nie rządził. Dzięki temu te partie nie muszą niczego sobą reprezentować, mogą być wręcz przeciwieństwem tego, co głoszą. To nie ważne, byle tylko ci drudzy nie wygrali. Wobec tego o zdradzie nie może być mowy.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

28-11-2018 [21:13] - ironiczny anglosas | Link:

Niby tak, niby masz racje...
Tyle ze jest duża różnica miedzy tymi partiami. Jeśli nie widzisz tych różnic, cóż masz do tego prawo.
Ale masz tez prawo do poszukiwania tych różnic ...
Powodzenia !

Obrazek użytkownika Ptr

27-11-2018 [21:10] - Ptr | Link:

I coś wypłynęło, czegoś się dowiedzieliśmy przy okazji, bo już przysięgają na wszystkie świętości, że nie planują repolonizacji.

 

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

28-11-2018 [21:25] - ironiczny anglosas | Link:

Bo to co planowali nie mogło się udać. Mafia korporacyjna nie pozwoli ruszyć tego co zbudowali u nas. Jedynym rozwiązaniem jest zbudować nasze Polskie od podstaw.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

27-11-2018 [23:29] - Zygmunt Korus | Link:

Zdaje się nie do końca się Pan wypróżnił...?, za przeproszeniem zapytam. Szantaż Kaczyńskiego, że innego, poza PiS-em, wyjścia dla Polski nie ma, już nie działa. Kto wie, czy nie na szczęście...
Dajmy sobie już wreszcie spokój z rzekomym geniuszem taktycznym i strategicznym przywódcy PiS-u, którego realna wybitność sprowadza się do cichego, acz porywającego grania na fujarce - jako Szczurołapa (miano nadane przez Michalkiewicza), który ma nas wyprowadzić jak redyk w pole, jasno już określone i głośno wyartykułowane jako POLIN. Poprzez Unię, bez nacji właśnie, bo tylko wtedy enklawa jidisz będzie mogła znaleźć się bezproblemowo i funkcjonalnie w nowej, zmienionej strukturze ustrojowo-terytorialnej, powstałej w miejsce dotychczasowej, która jako spoiste, narodowe państwo polskie zniknie z mapy Europy. Finita la commedia! [ http://naszeblogi.pl/52019-fin... ] Kto tego nie widzi i tego zagrożenia nie "czyta" i nie przewiduje, ten jest już potencjalnym parobkiem u Niemca, Żyda i innych panów-oligarchów.
W dodatku, gdy jeszcze teraz dała władzuni w mordę Mosbacher (czytaj Mordacher). Niech Pan więc broni PiS, do upadłego. Bardziej, niż już jest.

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-11-2018 [23:49] - Pani Anna | Link:

Włączyłby pan sobie VI edycje tańców z bałwanami i popatrzył na swojego pryszczatego idola, przeczytał reklamowana przez tegoż najnowsza książkę Kasi Tusk, to z pana by też nieco zeszła para. Bo mam wrażenie, że niedługo pan pęknie.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-11-2018 [00:24] - Zygmunt Korus | Link:

Skoro Pani to poleca, tzn. że zna i wie co pisze. Gratuluję zatem sposobu spędzania wolnego czasu, jak zresztą większość pań, wyłączając członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, które stale mają coś konkretnego i pożytecznego do roboty.

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-11-2018 [00:40] - Pani Anna | Link:

Gratulacje to proszę sobie zachować dla swojego pryszczatego idola, wszak to on we własnej osobie dostarcza nam takiej właśnie rozrywki. Trzeba wiedzieć kim jest młodzian, którego różni tacy reklamują jako zbawcę narodu, nawet jeżeli trzeba poświęcić trochę wolnego czasu na VI edycje tańca z bałwanami. Bo co do twórczości Kasi Tusk, to już ponad moje siły, tym większe "uznanie" dla pańskiego idola, który swój wolny czas spędza w taki właśnie sposób. Gorzej niż panie z koła gospodyń wiejskich.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-11-2018 [10:06] - Zygmunt Korus | Link:

Nie znam "wyczynów" Bosaka, bo go nigdy w jakichś dziwnych programach rozrywkowych nie widziałem. Ale słucham co mówi na temat polityki i nie mam do jego wywodów merytorycznych zastrzeżeń. Gorzej wypadają politrucy, także PiS-u, na różnych forach dyskusyjnych, wygłaszając partyjniackie formułki, tak propagandowe, że plomby wypadają. Trzecią drogą jest wzmacnianie nacjonalistów, i to już coraz więcej ludzi widzi, bo im bielmo z oczu zdjęto.

Obrazek użytkownika mjk1

28-11-2018 [07:56] - mjk1 | Link:

Oj Ziguś, Ziguś, my Ci z Anią święte słowa a Ty moja krowa, moja krowa. Jeszcze przed dojściem PiS do władzy pisałem, że oni niczego w naszym kraju nie zmienią. Nie uwierzyłeś. Napisałem więc co należy zrobić. Jak podałem na przykładzie, jak zrobili to Niemcy, nazwałeś mnie zwolennikiem faszyzmu, czy nazizmu. Jak opisałem rozwój naszego kraju zostałem nazwany PKWN-owkim zdrajcą. Nie będę więc odnosił się do historii, bo o niej nie masz bladego pojęcia. Pozwolisz więc, że zapytam o tu i teraz. „Dynamikę” naszego szalonego rozwoju można śledzić na bieżąco m. in. tu:  http://www.dlugpubliczny.org.pl/ Jeżeli nie zatrzyma tego Ruch Narodowy, nie zmieni w naszym kraju niczego. Dokładnie tak samo jak PiS niczego nie zmienił i nie zmieni. Ja wiem jak to zatrzymać i wielokrotnie o tym pisałem. Nie chcę jednak niczego narzucać. Podaj więc swoje propozycje na wyjście z tej sytuacji. Tragicznej sytuacji, która nas z dnia na dzień coraz bardziej pogrąża. Pozdrawiam.     
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-11-2018 [10:32] - zbieracz śmieci | Link:

Pani Anno ,to spiew łabędzi Korusa na całe szczęście ,bo to ,że jego idola pryszczatego a dawno po wojsku reklamuje to jedno ale ,że namaścił Smieciu na najbardziej wybitnego speca od polityki na NB a Gadowskiego na nowego zbawcę to wystarczy aby sobie nim głowę zawracać.
Mamynchociaż po jego wynurzeniach zarys rządu na czele z gadowskim jako gensekiem RN,smieciu szefem MSZ,a nasz Zygmunt na ministra d/s terroru co w garści bedzie miał i armię i,służby wsie ale i  w krótkich abcugach już nie zwykły Zygmunt  ale Krwawy..
Nasz zygmut to przecież poeta o wysublimowanym smaku a dzieci też kocha  to skąd takie parcie na rozlew krwi-historia uczy ,że nie ma tu sprzeczności!

Obrazek użytkownika Dorota M

28-11-2018 [00:10] - Dorota M | Link:

Jeśli myśli Pan, że Po z PSL nie oddadzą Polski korporacjom żydowskim i nie usankcjonują państwa Polin, to się pan myli i nie chcę, żeby się Pan o tym przekonał. Cokolwiek się wymyśli na PIS okropnego, to PO zrobi to szybciej i bardziej dla Polski boleśnie.Taki kompleks zdradzonego kochanka zupełnie odbiera rozum, a szkodliwość nieobliczalna. 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-11-2018 [10:06] - Zygmunt Korus | Link:

Trzecią drogą jest wzmacnianie nacjonalistów, i to już coraz więcej ludzi widzi, bo im bielmo z oczu zdjęto.

Obrazek użytkownika Lektor

28-11-2018 [17:39] - Lektor | Link:

Proszę lekceważyć komentarze tego psychicznie chorego trolla . Są nic nie warte.
 

Obrazek użytkownika Lektor

28-11-2018 [17:37] - Lektor | Link:

Panie Korus, a wybierz pan sobie do władzy ponownie PO i ich wodza Sketynę albo tyfuska !! No czemu pan zionie ogniem na PIS  ! przecież wystarczy pójść do urny i wrzucić kartkę na PO lub KO (.Nienawiść i Pogardę).  Smrodzi pan już od dawna na NB, i naprawdę ma pan szczęście, że nie choruję na (syndrom) zespół niespokojnych nóg, bo kopnąłbym pana w ostatnią część układu pokarmowego.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

28-11-2018 [21:35] - ironiczny anglosas | Link:

Szanownemu panu Korusowi podziękować chciałem za tak wiele komentarzy zamieszczonych pod moim wpisem.
Jest tego tak wiele i bijących mondrościom, że skromność mojej osoby nie pozwala mi na te błyskotliwe komentarze odpowiedzieć w komentarzu.
Popełnię notkę w odpowiedzi.
Zapraszam do lektury...
Uprzedzam pytanie o datę puplikacji :" Cierpliwość zostanie wynagrodzona" oraz "Jak się człowiek śpieszy, to się diabeł cieszy"
Ale to będzie raczej wcześniej niż póżniej ...
 

Obrazek użytkownika foros

28-11-2018 [00:01] - foros | Link:

Dajmy PiS żółtą kartkę, nie głosujmy na tę partię w Eurowyborach. Niech wejdą michałki albo PSL - partia uczciwych.

 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-11-2018 [02:17] - Imć Waszeć | Link:

A co, to już głosowanie nie na partie systemowe daje jakieś fory PSL, a może i PO? Nie oszukujmy się, szeregi lemingów zwiera tylko propaganda nienawiści do PIS, a nie żadna miłość do Niemiec. Po to były Niemcom nasze media włącznie z Pudelkami. Trzeba było na początku kadencji zrobić porządek z mediami, to by przynajmniej zaraza nie objęła tych niezmierzonych "pracujących" mas. Czyli tych wszystkich, którzy "nie interesują się polityką", "muszą zarobić na chleb", "polityka dla nich to w krysztale pomyje", "ogólnie są sobą i mają własne zdanie", a także cała reszta, która ma poprzez kablówki i satelity TVN i Polsat na pierwszych kanałach. Skoro PIS nie umiał sobie z tą zarazą poradzić, to znaczy że nic nie potrafi w polityce i trzeba szukać jakiegoś lepszego wykonawcę woli narodu, a nie czekać na Godota. Proste.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-11-2018 [10:07] - Zygmunt Korus | Link:

100/100.

Obrazek użytkownika Czesław2

28-11-2018 [10:30] - Czesław2 | Link:

Nie chciał lub nie może. Proszę pamiętać, że nie jesteśmy wolnym krajem. Żaden z polityków PIS nie wypowiedział się, czy w sporze z unią o sady traktat londyński coś znaczy, czy to tylko świstek papieru jak gwarancje integralności Ukrainy.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-11-2018 [12:28] - Imć Waszeć | Link:

Orban mógł. USA trochę poskrzeczało, postraszyło, to Orban wywalił jeszcze na dokładkę kilka jaczejek czerwonych żydów. Tak widocznie trzeba to robić, a nie śnić o księciach z bajki na białych koniach. Pisałem już poprzedniej zimy, że jak PIS lub prezes czuje się szantażowany, a szantaż ze strony USA był widoczny nawet nieuzbrojonym okiem (podwójny język z USA), to psim jego obowiązkiem jest poinformować o tym naród i szukać wspólnie rozwiązania. Inaczej PIS sam staje się obcym agentem realizującym obce cele i usypiającym czujność Polaków. Chyba to jasne jak 2 razy 2 jest 4?

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

28-11-2018 [21:47] - ironiczny anglosas | Link:

Węgry to mały kraj. W geopolityce bez znaczenia, nie leży między rosją a niemcami. Po drugie : Orban szantażuje amerykanów "miłością do ruskich" . Bardzo kocha Putina i rosję ...
Amerykany muszą wybierać. Albo pozwolą trochę poszaleć Orbanowi albo Węgry przejdą jawnie na stronę Putina ...
Orban to bardzo mądry facet.
ps. Może być mądry bo tak jak napisałem w pierwszym i drugim zdaniu ...

Obrazek użytkownika Lektor

28-11-2018 [17:47] - Lektor | Link:

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-11-2018 [19:12] - Imć Waszeć | Link:

Widziałem cię w księgarni. Trudno byłoby się pomylić, bo tam chadzają zwykle ludzie: https://cimg.wprost.pl/_thumb/...

Obrazek użytkownika Lektor

28-11-2018 [17:45] - Lektor | Link:

No właśnie, zagłosujmy na uczciwych z PO, którzy niedawno temu okradli Polaków na ok. 250 MLD. No i co z tego, ale uczciwi, zagłosujmy na tych uczciwych, których ok. 42 afery praktacznie do dzisiaj nie są wyjaśnione, a zamiecione  za rządów uczciwych z PO pod dywany, zagłosujmy za porządnymi i uczciwymi ludzmi z PO, którzy nie korumpują a ich słownictwo  to taka prosta i zrozumiała dla pseudopolaków nowomowa. I huj, no nie polskie przygłupy ?!!!

Obrazek użytkownika Novalia47

30-11-2018 [23:52] - Novalia47 | Link:

@Lektorek
A gdzie te śledztwa prokuratorsko-ziobrowskie, a gdzie te procesy sądowo-ziobrowskie w sprawie tych złodziei, co to masowo na miliardy okradli Polskę i Polaków, no gdzie, wiesz może, o przemądry??!?
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-11-2018 [10:44] - Marek1taki | Link:

PiS nie winny. Duda niewinny. Oni nic nie mogą. Tłuką nam to do głów pałkami propagandy. Metody dyplomacji Azari nie wystarczyły, to wysłali Mosbacher. Może w końcu Polacy się połapią, że nie są u siebie.
"Amerykańska ambasador w Polsce Georgette Mosbacher świetnie radzi sobie z reprezentowaniem rządu USA w Polsce"
https://www.salon24.pl/newsroo...
A kogo reprezentują rządy USA i Izraela? I czy dostatecznie dają powody do zadowolenia?
Repnin i jego następcy w ambasadzie CCCP to jacyś niewydarzeni byli albo przesadzali z ogładą? A może jednak krowa co dużo ryczy mało mleka daje?

Obrazek użytkownika Lektor

28-11-2018 [17:30] - Lektor | Link:

Ja pierdolę, kolejny krytakant PIS-u, tym razem z Anglii. Gdybyś był chłopie trochę mądrzejszy, to zrozumiałbyś dlaczego GB wychodzi z Hłunii jewropejskiej !  Polska , chłopie, żeby przeprowadzić tą reformę sprawnie i szybko, musiałaby opuścić UE, czego jak wszyscy wiemy na razie nie może. PIS, chłopie nie zdradził Polaków, jak piszesz, ale cofnął sią krok w tył, by uniknąć sankcji tego cholernego unijnego lewactwa. Jest to rezultat tzw. przystawionego pistoletu do głowy, w którym duże osiągnięcia mają europosłowie PO.  PIS zapewnia, że tą reformę dokończy z pewnością, ale skoro tak chcielićmy Unii to teraz musimy trochę poczekać, a nie szczekać, że zostaliśmy zdradzeni.
Z innej strony, jak PO w ciągu 8 lat kradła miliardy, to wy pismaki siedzieliście cicho, jak myszy za przeproszeniem, ale gdy PIS chce niczego tylko dobra dla Polski, to zaraz huzia ja Józia. Wstydz się pan !
 

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

28-11-2018 [21:59] - ironiczny anglosas | Link:

Lektor ||| Lektorze drogi. Spieszę z wyjaśnieniami na Twe komentarze. Na wiosnę wróciłem do umiłowanej Ojczyzny na stałe  i nie zamierzam z niej wyjeżdzać.
To tyle na temat mojego miejsca pobytu.
A co do reszty, to mam do Ciebie wielką prośbe !!!
Przeczytaj jeszcze raz moją notkę !
Ale przeczytaj do końca !!!
POZDRAWIAM SERDECZNIE !!! ironiczny anglosas
 

Obrazek użytkownika Novalia47

28-11-2018 [18:30] - Novalia47 | Link:

@Lektorek
Puk,puk,a echo w biednej głowinie odpowiada:puuustoooo!

Obrazek użytkownika Novalia47

28-11-2018 [18:41] - Novalia47 | Link:

Z żartobliwej tej facecji jeden wszelako wniosek niejako sam się nasuwa: czy nie warto w toalecie spuścić wodę razem z PiS-em? Zastanówmy się, Czcigodni Rodacy, wyborczy maraton wszakże już się rozpoczął

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

28-11-2018 [23:03] - ironiczny anglosas | Link:

Waćpanno prawidłowo miarkujesz. Wciskając w toalecie mały guziczek uruchamiający wodospad, można wysłać PIS wprost do morza (oczywiście korzystając z dróg dojazdowych : kanały , rzeki" (ale to terminy techniczne, nic nie wnoszące do do dysputy... Szanowna Nowalijo, wnioskuję że pomysł Twój z czystego serca pochodzi i miły dla naszej Ojczyzny skutkami objawić się powinien. Z wielkim serca bólem śmiem wnioskować że propozycja Twoja skutek odwrotny przynieść może. Wiekiem już naznaczony i dzięki temu i doświadczeniem przypuszczenia mam,że po oczyszczającym działaniu wodospadu, woda w sedesie krystalicznie czysta ostać się nie ma prawa ani szans. Droga Waćpanno, wierzaj mi. Wielu już czeka ze spuszczonymi portkami, czeka i nasłuchuje. Nasłuchuje czy ten guziczek wprawiający wodospad w ruch wcisneliśmy ... I nie daj nam Boże i nie daj naszej Ojczyznie by nas uraczyli swoją "miłością do Rzeczypospolitej Najjaśniejszej ' ,nie daj nam Panie Boże sposobności byśmy poczuli to co ci z opuszczonymi szawarami, stojący w kolejce, mają nam do zaoferewania i czym ta perfumeryja śmierdzi Waćpannę serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Novalia47

29-11-2018 [21:01] - Novalia47 | Link:

Waćpanowi dank za tak obszerne objaśnienie mię składam, wszelako zdania Waćpana co do onych spuszczonych szarawarów o tyle nie podzielam, że to nie gaciami temi, a kartką elektorską naród nasz zwany tak szumnie suwerenem spuści PiS-owi i lanie i wylanie z Oyczyzny naszej zarazem, a to za wsze bezeceństwa państwu naszemu i obywatelom jego uczynione. I tak się stanie Ad Maiore Poloniae gloriam!
P.S. Zwłoka w opublikowaniu tej odpowiedzi nie z mej winy powstała (o ile w ogóle zostanie ona opublikowana w tej Strefie Wolnego Slowa...)

Obrazek użytkownika foros

29-11-2018 [00:43] - foros | Link:

PiS/Salon - dwie strony tej samej monety. Awers i rewers a moneta ciągle ta sama. Nic tu nie zmienią żadni ruscy korwinowcy czy jeszcze nie nakradzeni narodowcy. No niestety, jedyna nasza wolność to wybierać sobie karbowego