ironiczny anglosas znów nadaje. Toi toi to przerażający ...

Jako że niewielu już pamięta blogera piszącego pod nickiem "ironiczny anglosas" a jeszcze mniej wie, że wrócił po 20 kilku latach z "cywilizacji" zachodniej do "zacofanej" Polski pragnę poinformować że ten bloger istniał, istnieje, ma się dobrze i wrócił na stałe do Ojczyzny. W Ojczyznie od chyba 6 tygodni (nie chce mi się sprawdzać)... i mimo paru drobnych "nie teges" ma się dobrze i jest szczęśliwy .
To tyle tytułem wstępu dla tych co nie znają. Dla tych co znają: Jest zajebiście ! Nie mam jeszcze ławeczki (ale siedzę wygodnie w miejscu w którym ona powstanie). Mieszkam we Wrocławiu, ruszam z firmą "instalacje elektryczne" trochę się na tym znam :)
Znam się też na Toi toi-ach. Przez siedem lat wysługując się rasie panów pracowałem na "wesołym miasteczku" by ukoić ich skołatane nerwy (przeżycia z barbarzyńskich nalotów na bezbronne niemieckie miasta, miasteczka i wsie przez wrednych amerykanów) . Mieszkałem te 7 lat w kempingu. Co tydzień w innej miejscowości. Większość rasy panów to ludzie nastawieni pozytywnie do obywateli narodów podbitych ...
Ale o tym przy okazji napiszę.
W kraju tonącej wyspy też miałem okazje z toi toi korzystać. Więc można uznać że znam temat...
Temat znam ale nigdy nie widziałem spalonego toi toia i nie wiem jaki to przerażający widok.
Widziałem natomiast (miałem ze 12 lat) na ulicy Zgodnej w Kaliszu spalone zwłoki ludzi...

Nie mam nic do Brejzy. Nawet mi go po ludzku żal. Ale to nie o nim tu pisałem...

Notka ta powstała by upamiętnić śp. Jolantę Brzeską,

Grzegorz Jarzębski.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

30-05-2018 [02:43] - gorylisko | Link:

Wieczne odpoczywanie racz dać jej panie a Światłość Wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków. Amen. rzeczywiście brejzolenie o szopenie, zdaje się, że połapała się dlatego uderzywył w tony o dzieciach...które spały niewinne, nie wiedząc nic o straszliwym niebezpieczeństwie jakie im groziło... brejzolenie o szopenie i tyle...

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

30-05-2018 [22:40] - ironiczny anglosas | Link:

Witaj Gorylisko.
Kiedy bedziesz w Ojczyznie ?
Musimy sie spotkac bo dawno sie nie widzielismy,
Pozdrawiam serdecznie !!!