Czy PE ma prawo stawać w obronie Polski i Polaków? Nie ma!


PROTEST 

Jako obywatel Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej stanowczo protestuję by Unia Europejska i jej organy, inspirowane i poszczuwane zwłaszcza przez  frakcję EPP  do której należą również europosłowie Platformy Obywatelskiej, występowały w mym imieniu, w mej obronie.
Parlament Europejski występuje już tylko i wyłącznie w obronie „obywateli”  europosłów Platformy Obywatelskiej!

Europosłowie Platformy Obywatelskiej po pierwsze - nie mają mandatu wszystkich Polaków do powoływania się na ich wolę, do wyrażania ich woli lub mówienia za nich,  niestety notorycznie i bezczelnie nadużywają sformułowania „Parlament Europejski stanął w obronie polskich obywateli”, co dziś zrobił  np. Borys Budka (PO).  
Po drugie – twierdzenie Platformy Obywatelskiej, że „PE stanął w obronie polskich obywateli” jest w drastycznym dysonansie i sprzeczności z przyjętą wczoraj i głosowaną przez Parlament Europejski rezolucją w sprawie Polski bo ten  kto głosuje przeciw Rzeczypospolitej Polskiej, automatycznie głosuje przeciw całemu Narodowi Polskiemu!
Rezolucja powstała z inicjatywy europosłów PO, przy ich udziale i skierowana jest przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej.
Zatem -  głosujący za rezolucją europosłowie Platformy Obywatelskiej zagłosowali przeciw Polsce i przeciw Polakom, czym definitywnie stracili prawo do „stawania w obronie polskich obywateli”.
Głosujący za rezolucją Platformy Obywatelskiej Parlament Europejski również zagłosował przeciw Polsce i przeciw Polakom. Tym aktem poparcia szkodzącej Polsce rezolucji definitywnie podważył swą wiarygodność obiektywnej instytucji, działającej w trosce o dobro swych członków.
Władze Unii Europejskiej, Parlament Europejski i inne instytucje UE nie są bezstronnymi i obiektywnymi organami. Stronniczość widać w wielu ich decyzjach w  przeciągu ostatnich lat.  PE, wyrażając poparcie dla inicjatora rezolucji i jednocześnie sprawcy setek afer podczas sprawowania przez siebie 8-letnich rządów w Polsce, oraz poparcie dla jej autorów, stanął po stronie aferałów z PO. Gdy przez 8 lat łamali  prawo w Polsce, Parlament Europejski w ogóle nie reagował, w ogóle nie interesował go stan demokracji i praworządności w Polsce, nie wysyłał do Polski swoich emisariuszy i obserwatorów.
 
Niestety – Unia Europejska i jej władze kwotą – UWAGA!!! - kilkunastu europosłów Platformy Obywatelskiej w PE chcą podporządkować sobie Polskę ale czy ktoś, kto jak Parlament Europejski, otwarcie stojący dziś po stronie przestępczej partii, otwarcie  broniący jej postulatów, łamiący prawo suwerenności państw (np.wczoraj Węgry, a dziś Polska), szantażem nałożenia sankcji ekonomicznych i innych skłaniający najwyższe władze państwowe Rzeczypospolitej Polskiej do łamania prawa i konstytucji RP ma moralne lub inne prawo przywłaszczania sobie roli  bycia obrońcą  Państwa Polskiego? Czy ma prawo występowania jako egzekutor reform polskiej demokracji i polskiego prawa? Czy ma jakikolwiek mandat na  narzucanie swej obrony polskim obywatelom?
 
NIE MA!!!
NIE MA!!!
NIE MA!!!

 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

15-04-2016 [02:10] - ExWroclawianin | Link:

Czas sprowadzic "na ziemie" tego chazarskiego szczula, zlodzieja i pasozyta na polskim panstwie. Przeciez to jest ewidentne ze dla takich zdrajcow musi byc przywrocona KARA SMIERCI nawet za cene opuszczenia eurokolchozu....dosc okradania Polski!

POwylapywac tych darmozjadow i parszywe gnidy. Zdelegalizowac PO, PSL, NOwoczesna i Kukiza cwaniaka "antysystemowego", co za menel z tego Pawelka! Nie rozumialem wcale co tam Kornel Morawiecki robil?????????

DOSC!

Obrazek użytkownika jdj

15-04-2016 [08:22] - jdj | Link:

popieram

Obrazek użytkownika contessa

16-04-2016 [01:57] - contessa | Link:

Witajcie!
ORDO IURIS zaorała Brukselę:

http://niezalezna.pl/79059-ant...

Pozdrawiam.

PS. Z kwestiami prawnymi wyjeżdżać w notce nie chciałam bo nie jestem prawnikiem ale mogłam bo artykuł w 100% potwierdził mą znajomość pełnomocnictw UE w kwestii "skali uczestnictwa UE w polityce wewnętrznej państw członków", że tak to ujmę. Trochę szkoda bo nie wyjechałam bo by była jazda. Po bandzie bandy.... Może przy innej okazji.;)