Radio Erewań wie kto zaprosił KOD do USA!

A tego nawet Freedom House nie wie, hehehe!

Na Czerskiej wciąż świętują:

A Tusk nie może spać:


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jdj

05-04-2016 [10:18] - jdj | Link:

Na wiosnę polecam mniej żółci ... 1) on dzwoni, czy Mateusz nie zapomniał wygłosić przepisu na bigos w Kongresie,
2) bo wciąż mu się odbija bigosem, 3) Makrela prosi, żebym klekotał jak bocian ... a bocian: nie kala się własnego gniazda!

Obrazek użytkownika contessa

05-04-2016 [13:25] - contessa | Link:

Spoko! Z żółcią wszystko w normie, a poza tym ciekawsze jest - kto zaprosił Kijowskiego do Hameryki. Ja obstawiam, że Radzio Sikorski maczał w tym palce.
Pozdrawiam.