Słuchaj, Verhofstadt!


Jesteś cham, pieniacz i zapluty karzeł liberalizmu i sitwokracji.  I za to jesteś „były premier” - Belgia miała cię dość i wydmuchała do Brukseli dla swego własnego świętego spokoju. I dobrobytu. Tak, tak – Belgia dopiero w 2010 r. poczuła efekt twego 9-letniego premierowania i powiedziała twoim następcom „dziękuję” na prawie półtora roku...
Słuchaj Guy Moryc Verhofstadt!
Ty wciąż jesteś i będziesz już tylko byłym premierem, ale Polacy byłymi Polakami nie chcą być! Ani jutro, ani za 100 lat, choć twój przydupas Petru  walczy właśnie o to by Polacy byli „byli” żeby Petru  z całym lewackim robactwem mógł być nadawać ton nad Wisłą do końca świata i jeden dzień dłużej.
Ty, Verhofstadt, masz w dupie Polskę, jej TK itd., masz w dupie wszystko poza... listą płac w Brukseli. Ty musisz się na niej utrzymać bo nie masz gdzie iść i dlatego  szukasz wsparcia podobnych sobie szuj by cię utrzymali na świeczniku UE. Pewnie, że wolałbyś pęczki Petrów i Schetynów ale w Ojropce już cię znają co żeś za kanalia jest i sqrwić ci się dał tylko jeden, Petru Rychu. Dobre i to - na bezdupiu i rak dupa choć  może uszczypać. Petru szczypał nie będzie bo komu się będzie smarkał w rękaw i skarżył w Brukselce jaką krzywdę wyrządza Polska jemu i całemu lewactwu, nie chcąca być sterowaną przez Petrów. 
Ty się Verhofstadt od Polski odczep!
Przypomnieć kogo wcześniej w „trosce o europejską demokrację” gnoiłeś (i wyszli na tym jak Zabłocki na mydle) zanim Polskę wziąłeś na muszkę? Jakiś czas siedziałeś cicho w Brukselce żeby „iberyjska i bałkańska świnia”  przyschły. Na słowo „Grecja” aż wysypki i biegunki dostajesz ale Grecja  nie ma teraz czasu by się zajmować takimi politycznymi wypierdkami jak ty.  Kiedyś jednak sobie przypomni o tobie...
Gnoiłeś również Węgry i Orbana. Szlag cię wciąż trafia, że węgierski gulasz okazał się za ostry dla twej szczerbatej gęby. Nie porównuj Orbana i Kaczyńskiego do Flipa i Flapa bo ci dawaj ostatni to byli goście z klasą i nie daliby ci nawet butów czyścić.
Viktor Orban i Jarosław Kaczyński to nie zdrajcy jak ty, który walczysz o Europejskie Stany Zjednoczone – mają  się wymieszać narody i mowy żeby takich lewusów jak ty nie miał kto postawić przed trybunałem stanu.
 
....
Na koniec kilka najnowszych memów:


 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xwro

14-03-2016 [15:42] - xwro | Link:

Zacytuję:
"Jesteś cham, pieniacz i zapluty karzeł".
Pięknie autorze to napisałeś.
W ogóle nie chamsko, nie pieniacko tylko kulturalnie, po polsku...
Cóż za samokrytyka :)

Obrazek użytkownika contessa

14-03-2016 [20:37] - contessa | Link:

Wszystkich, których uczucia tą notką obraziłam - przepraszam...

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

15-03-2016 [01:23] - ExWroclawianin | Link:

Ktos na jednej z demonstracji w Moskwie napisal na transparencie cos niesamowitego, mianowicie:

"Przeszla zima, idzie lato
Towarzyszu Putin, dziekujemy ci za to".......