Platformo! A kuku! Twe kłamstwo dementuje nawet Donald T.!


Uczepiła się kłamstwa Platforma O. i trzyma jak pijany płota. Wersja o programie rządowym „500+”  uparcie powielana przez platformerskie warchoły, a najgłośniej przez  Ewę Kopacz, S.Neumanna i jeszcze parę etatowych pyszczydeł utrzymuje jakoby program  „500+” oszukał Polaków bo w kampaniach wyborczych był przez A.Dudę i B.Szydło rzekomo obiecywany wszystkim dzieciom, a nie dopiero drugiemu i następnym.
Uczepiła się tego Platforma i bezczelnie kolportuje by w Polakach  wzbudzić  przekonanie, że obecny prezydent i obecna premier RP to kłamcy i oszuści na jej obraz i podobieństwo.
A niestety - Andrzej Duda w wyborczych szrankach mówił wyraźnie o „500+”:
 
„Będę chciał, aby zrealizowany został następujący program: 500 zł na każde dziecko, poczynając od drugiego (dla rodzin o najniższych dochodach na każde dziecko)”
 

I jeszcze:
 
„W rodzinach średnio zamożnych powinna być kwota 500 zł, poczynając od drugiego dziecka”
 

Te słowa Andrzeja Dudy z kwietnia 2015 r. przypomina m.in. portal wPolityce.pl:
http://wpolityce.pl/polityka/2...
 
...Ponieważ przyjęty właśnie przez Sejm RP program „500+” jest ideą PiS od dawna,  dlatego...
Platformo O. – UWAGA !!!
Niemal 2 lata temu bo w lutym 2014 r. ówczesny premier Donald Tusk tak odniósł się do złożonej w Sejmie przez PiS propozycji:
 
„Gdy słyszę bardzo fajny pomysł tak naprawdę - i nie będę drwił - żeby w Polsce na każde drugie i kolejne dziecko państwo płaciło 500 zł miesięcznie, jeśli dobrze zrozumiałem propozycję opozycji, to właściwie nie ma co czekać na jakieś kolejne wybory. Jestem gotów o tym serio porozmawiać dzisiaj”
 
I jeszcze (dla dowodu, że jego słowa  „na każde drugie i kolejne dziecko” nie są żadnym lapsusem czy przejęzyczeniem):
 
„Ja bym najchętniej dał nie na drugie 500, ale od pierwszego (dziecka) po tysiąc miesięcznie.”
 
http://wyborcza.pl/1,91446,154...
 
Celowo powołuję się na czerski matecznik bełtaczy i mózgopraczy płci wszelkiej żeby nie było, że to prasa prawicowa konfabuluje, wymyśla wredne oszczerstwa by przyprawiać gębę kłamcy Platformie O....
Nie ma po co -  sama już dawno ją sobie przyprawiła, a produkując kłamstwa każdego dnia  przy każdej okazji i w każdej kwestii straciła szansę by się jej kiedykolwiek pozbyć.
 
Platforma O. – jak również jej opozycyjni koalicjanci od metra, swetra, KOD-a itd. - powinna niezwłocznie opuścić przestrzeń publiczną i poddać się dożywotniej terapii lewatywowej  - w oba uszy i co najmniej 3 razy dziennie, najlepiej wężem strażackim i z hydranta! By wreszcie - zamiast wciskać bezczelnie dziecko w brzuch PiS-owi i niePiS-owi, zamiast przekręcać, przeinaczać, wypaczać treści, dopisywać im własną narrację by przepoczwarzać w kłamstwa i wprowadzać Polaków w błąd  – zacząć słyszeć co w rzeczywistości jest mówione.  


 
...Gdyby Polacy chcieli być dalej oszukiwani, okłamywani i okradani to Polska dziś miałaby kolejny rząd Platformy i B.Komorowskiego prezydenta. Ale Polacy mieli dość  złodziei, oszustów, aferałów i politycznej huliganerii. Ich rządy się skończyły ale po Polsce i po świecie dalej ciągnie się smród delirycznych bąków Platformy O., która dalej uprawia oszustwa, kłamstwa i polityczne warcholstwo, dorzucając do nich ostatnio szmalcownictwo!  
 
Jak długo jeszcze ta szumowina będzie zalewać Polskę ??? Jak długo jej chamstwo będzie terroryzować Polskę?

Ewa Kopacz strofowała dziś w "Fakcie" B. Szydło by się kulturalnie zachowywała w Berlinie. No żesz q......ń by się uśmiał!
A,  won żabę uczyć na szpilkach chodzić!
Na kursie i na ścieżce...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-02-2016 [12:40] - Ula Ujejska | Link:

Nic się nie zmieniło, Ewcia niczego się nie nauczyła i nadal jest tylko Ewcią Zero na metr w głąb.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika jdj

13-02-2016 [13:29] - jdj | Link:

Świetna riposta, udokumentowana ...
Czy trafi do Kopaczki, Baby Jagi, KODu i całego tego smrodu - oby.

Obrazek użytkownika wandaherbert

13-02-2016 [14:21] - wandaherbert | Link:

Nie mozna już tego sluchac.Jezeli kłamią ,ze Pani Premier i Pan Prezydent mowili ,ze na każde dziecko bez ograniczenia,to podac klamcow do Sądu-na co czekacie! .Jestem zły nie na klamcow ,tylko na Was ,ze dajecie się oczerniac-chyba ,że mowiliscie???