Czy pani Joanna Grabarczyk to idiotka czy idiotkę udaje?

   JEŻELI PANI GRABARCZYK UWAŻA, ŻE HASŁO "STOP ISLAMIZACJI EUROPY" TO "MOWA NIENAWIŚCI" A RÓWNOCZEŚNIE UZNAJE BRUTALNE GWAŁTY ZA "INCYDENTY", TO JA SIĘ PYTAM WPROST: CZY PANI GRABARCZYK TO IDIOTKA CZY TYLKO IDIOTKĘ UDAJE?
    "Grabarczyk zrezygnowała m.in. z udziału w programie Polsat News, bo boi się o swoje bezpieczeństwo", "Grabarczyk żyje w strachu przed zwolennikami Pudzianowskiego", "Strongman linczuje w sieci". To dosłowne cytaty z gniotów wysmażonych przez "dziennikarzy" różnych gazet wyborczych, onetów, portali parówkowych itp. w ramach histerii rozkręconej w ostatnich dniach. Rzecz dotyczy niejakiej Joanny Grabarczyk kojarzonej z projektem HejtStop, która doniosła prokuraturze na Mariusza Pudzianowskiego, gdy ten w ostrych słowach zapowiedział stanowczą obronę, także przy pomocy siły fizycznej, mienia swojej firmy transportowej zagrożonego przez bandy włamywaczy wdzierających się do ciężarówek w Calais (włamywacze ci, będący nielegalnymi imigrantami, według popularnej ostatnio narracji zwani są "uchodźcami", dlatego też każda stanowcza wypowiedź na temat owych przestępców to podobno "mowa nienawiści"; tak przynajmniej zdaje się rozumować pani Grabarczyk oraz media wyżej wymienione).
   Ponieważ pani Grabarczyk kieruje pracami projektu HejtStop, stawiającego sobie za cel walkę z "mową nienawiści" i jest jego twarzą, zadałem sobie trud przejrzenia stworzonego w ramach tegoż projektu portalu Hejtstop.pl.
   Lektura doprawdy interesująca...
   Na podstronie "Symbole nienawiści" obok swastyki innych symboli mających być wyrazem tytułowego "hejtu" umieszczono m.in. hasło "Stop islamizacji Europy". Tak, tak. Również owo hasło uznane zostało za "symbol nienawiści" a zatem przejaw "mowy nienawiści"!
   Z kolei na podstronie "Baza wiedzy. Słowniczek pojęć" znajdujemy hasło "islamofobia", gdzie czytamy m.in.:
   "Od 2015 r. obserwujemy wzrost nastrojów islamofobicznych w Europie. Islamofobia krzyżuje się z niechęcią wobec uchodźców, napływających masowo do Unii Europejskiej przez jej południową granicę. Charakterystyczne dla tej postawy jest eksponowanie lęków, opartych bądź na rzeczywistych problemach (np. incydentów, które wydarzyły się w europejskich miastach w noc sylwestrową związanych z działalnością gangów, których ofiarami były przede wszystkim kobiety), jak również na spreparowanych informacjach (dotyczących rzekomych zajść, najczęściej związanych z dokonywanymi przez imigrantów napaściami seksualnymi)."
    Jak widać, według materiałów  kierowanej przez panią Grabarczyk kampanii hasło "stop islamizacji Europy" to "mowa nienawiści", natomiast seria brutalnych gwałtów to "incydenty". Jeżeli tak, to pragnę zapytać: Czy pani Joanna Grabarczyk to idiotka czy tylko idiotkę udaje?
                                                                              *  *  *
    Okazuje się, że histeryczna kampania propagandowa raczej przynosi efekty odwrotne do zamierzonych. Oto screen z wyborcza.pl z najpopularniejszymi komentarzami pod ostatnim tekstem mającym zdyskredytować Mariusza Pudzianowskiego:

                                                                           *  *  *
I poniżej z youtube.com:
1. Przestępcy włamujący się do ciężarówek jadących z Francji do Wielkiej Brytanii. Dłuższy film nagrany przez polskiego kierowcę (warto poprzewijać i obejrzeć fragmenty, ciekawsze zaczynają się od 3.30).
2. Film, który powinni obejrzeć naiwni lewacy bredzący o multikulti: Arabowie w Niemczech próbowali ukamienować dwóch transseksualistów, gdy okazało się, że ich ofiary nie są kobietami (jak islamscy "podrywacze" byli przekonani wcześniej).

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

09-02-2016 [16:36] - Czesław2 | Link:

Pani Grabarczyk to nie idiotka i nic nie udaje. Po prostu ma konto i dba, aby wpływały tam gratyfikacje za umowy zlecenia.

Obrazek użytkownika xena2012

09-02-2016 [17:05] - xena2012 | Link:

ta obrzydliwa paniusia nie jest idiotka ani takiej nie udaje.To cwaniara,która wie ,że na lewackiej ideologii oparta jest UE i że za pomocą takich dziwnych fundacji pieniądze których nikt nie kontroluje płyną szeroka strugą.Wystarczy jakas głupia nazwa jak Hejstop,trochę nosnych hasełek, jakieś spotkania ,manifestacje, warsztaty i imteres się kręci.O ile pamiętam,była kiedyś sprawa ,,działalności'' fundacji założonej przez niejakiego Śpiewaka:też w jakijś obronie ,też ociekającej ideologią,a fundusze jej prezes wydał na markowe ciuchy i wycieczki z narzeczoną.