Ale jaja!

Demonstracja KOD w Częstochowie (na filmie poniżej relacja Dziennika Zachodniego - więc żadne tam-jakieś-media-pisowskie - zamieszczona na youtube.com).
Kolejny fenomen z cyklu "komentarz zbyteczny"...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jerzy.63

27-01-2016 [11:54] - Jerzy.63 | Link:

Prawda, że cudowne? Sam to rozpowszechniłem na Facebooku i salonie 24, tutaj jak widzę, się spóźniłem, ale cieszę się, że cieszy nas to samo.

Obrazek użytkownika Francik

27-01-2016 [13:48] - Francik | Link:

Bardzo dobre - uśmiałem się, muszę pokazać żonie. KOD-owcy powinni uważać z tym skakaniem, bo jak protezy im strzelą, to następne demonstracje będą jeszcze mniej liczne.

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

27-01-2016 [15:27] - ...Trzy kropki... | Link:

...Żadnego województwa tam nigdy już nie będzie!!!...Za dużo czerwonej hołoty!!!...

Obrazek użytkownika KaczyKuper

27-01-2016 [23:23] - KaczyKuper | Link:

No i niech mi jeszcze KODowcy powiedzą, że w Polsce demokracja jest zagrożona. Skaczą do góry jak je...ane kangury (cytując klasyka) i nikt ich nie pałuje, nie pakuje za kraty, nie przeprowadza akcji "widelec" a żeby było ciekawiej to sami atakują przeciwników.

Obrazek użytkownika ruisdael

28-01-2016 [07:20] - ruisdael | Link:

Poprzednia władza miała kilkuset tysięczne demonstracje w 4 literach. Ta też może mieć. I tyle.

Obrazek użytkownika Kriss

28-01-2016 [11:08] - Kriss | Link:

Mieszkam w Częstochowie (pomimo Jasnej Góry tu zawsze było bardzo ubecko i pezetpeerowsko) i bardzo wstyd mi za tą czerwoną młodzież.
Trudno, chyba trzeba będzie poczekać aż wymrą a to już (patrząc na te młodzieńcze twarze) niedługo.
W imieniu normalnych częstochowian przepraszam wszystkich za tych ubeckich idiotów.