FOD Giertycha jak...Instytut Praktyktyki Politycznej Bronka

A.Michnik już ma swój KOD, a Roman Giertych właśnie powołał FOD.
Fundację Obrony Demokracji... 
Skrót najbardziej z fast foodami się kojarzy ale niech mu będzie, chociaż... na ten moment nie KOD-ów dla ucieśnionych demokratów od GW potrzeba, nie  FOD-ów dla jeszcze bardziej ucieśnionych i pokrzywdzonych przez obecny rząd osób, zwalnianych ze spółek Skarbu Państwa – tych wszystkich preziów itd., którym za sprawą złego Kaczora RP obcina dziś wielomilionowe odprawy i inne świadczenia, nakłada zbrodnicze podatki na ich spółki, banki i hipermarkety. 
Teraz najbardziej potrzebny  jest...  SEKS.   
Tylko SEKS!
Tylko Szkoła Edukacji Konstytucyjnej Sędziów! I nie tylko.
Tylko SEKS zamiast wspomagania milionerów III RP jakimiś drobnymi pięcioma stówami. SEKS zamiast grillowania mantr platformoobywatelskich, gównowyborczych, tvn-owskich.  Panie Giertych – nie masakruj dziadków Waldków w kubliku, stokrotek!  
Tylko SEKS! Czyli edukacja konstytucyjna tusko-kopaczo-komorowskich prawników i nie będzie więcej bubli Platformy Opozycyjnej, będzie  po męsku, i godnie.
Bo komu dziś jest potrzebny drugi Instytut Praktyki Politycznej B.Komorowskiego w postaci FOD? Praktyki i polityka  B.Komorowskiego to ani nic chlubnego, ani godnego naśladownictwa i kontynuacji, a bigos jest gotowany w Polsce od wieków i zawsze ma swój unikalny polski  bez deski kuchennej z Pałacu Prezydenckiego, bez parowaru, bez sokowirówki, bez szatkowania kapusty w niszczarce z Pałacu z „Gęsiarką”, kanapą z epoki KS i  muzyczką z Yamahy w tle...
Głąby też niekoniecznie trzeba wyrzucać do kosza z Pałacu, wystarczy reklamówka z „Biedronki”. Prawda, panie mecenasie?
Hehehehe !
Edukacja, panie Giertych. Edukacja dźwignią handl... pardon - Platformy O.!  Bo patrząc choćby tylko na ostatnie pospolite ruszenie prawników Platformy O. - Rzeplińskiego&company, na bulgot Grabarczyka, Kropiwnickiego Roberta,  na radcę prawnego Budkę w ataku, dra nauk prawnych Bodnara Adama w natarciu, który dopiero co stwierdził - „mamy trzech legalnie wybranych sędziów” i i., kojarzonych z Platformą O. – o! na przykład sędzia Milewski z Gdańska, ostatnio w roli oskarżyciela posiłkowego w procesie dziennikarza Mitera, który mu (i Platformie O.) zrobił  kuku na muniu czyli  „trafiony-zatopiony” - to wszyscy oni po prostu, że tak powiem kolokwialnie - p.....lą  całe prawo od A do Z!
Taki pan Bodnar – włażąc w buty skompromitowanego TK stwierdził ex cathedra: „mamy trzech legalnie wybranych sędziów”! I po Zollu, Budce (vs.moja notka wczoraj)  i i. powtarza szaloną mantrę platfonsiery - „prezydent powinien zaprzysiężyć 3 wybranych 8 października sędziów TK”...
Przepraszam, spytam Adama Bodnara – co to znaczy  „mamy”? Czy „mamy” jako  Naród Polski czy raczej „mamy” – czytaj: my, Platforma.O.?
Pytam bo Naród Polski, dziękując Platformie O. w maju i w październiku był bardziej niż jasny. Pokazał, że odcina się od Platformy O.. Pokazał, że straciła w jego oczach i wszelką wiarygodność, i kredyt zaufania. I dlatego Naród Polski odebrał Platformie O. legitymację do sprawowania władzy. A żeby nikt nie podważał jego woli,  nie rościł żadnych pretensji, nie składał reklamacji to Naród zrobił to nie raz, a dwa razy!
Dziś wiarygodność stoi po stronie Narodu Polskiego, nie po stronie Platformy O., która podczas 8 lat swych rządów nie raz, nie dwa łamała prawo lub je naginała do własnych partyjniacko-komercyjnych potrzeb.
Dziś wiarygodność niestety już  nie stoi  po stronie prawników Łączewskich, Tuleyi, Tuleji, Rzeplińskich, Zolli, Budek, Bodnarów, Stępni i wszystkich innych,  wspierających  Platformę O. albo aktywnym dziełem łamania prawa albo pasywnym wyrażaniem poparcia dla ich dzieł, tudzież perswadowaniem opinii publicznej, że Platforma O. - i oni oczywiście - działają zgodnie z literą prawa i swym autorytetem, dorobkiem zawodowym je popierają.  Nie stoi z prostego powodu – skompromitowana swymi tusko-kopaczo-komorowskimi rządami Platforma O. jako opozycja dalej się kompromituje, a kto kompromituje samego siebie – kompromituje wszystkich swoich satelitów. Byłych, obecnych i przyszłych.
 
Dziś wiarygodność stoi po innej stronie – tej Andrzeja Dudy, prezydenta RP. Stoi po stronie premier Beaty Szydło. Stoi po stronie ich prawników i wszystkich, którzy w imię polskiej racji stanu współpracują i chcą współpracować z nimi na rzecz i pomyślność tejże racji stanu.  
Dziś wiarygodność stoi po stronie Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości w Sejmie RP i prawników w ich szeregach.
Pozostałe kluby jak Nowoczesna czy Kukiz’15 dopiero muszą na wiarygodność własną i swych kadr pracować – zdobyć ją, udowodnić i obronić.
 
Zatem – panie Giertych! Nie FOD, a SEKS!
Nie grill, a Szkoła Edukacji Konstytucyjnej! Sędziów i nie tylko. 
Niech żaden stróż prawa Platformy Opozycyjnej - w sędziowskiej todze czy bez -  nie nakłania prezydenta RP do łamania prawa.
Niech żaden stróż prawa Platformy O. – w sędziowskiej todze czy bez – nie bełta Polakom w głowie.
SEKS – panie Giertych! Ewie Kopacz się przyda, jej następcy na tronie PO się przyda. Póki co same pożytki, same plusy dodatnie.
 
...Panu też się przyda.... 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

04-12-2015 [21:44] - xena2012 | Link:

a dla Kaza Marcinkiewicza nic się nie znajdzie? Żadna fundacja ,żadna komisja? to może go podpiąć pod ten SEKS,przynajmniej z nazwy by pasował.Nie można sobie pozwolić,żeby taki talent nam się zmarnował.

Obrazek użytkownika contessa

05-12-2015 [23:11] - contessa | Link:

Xena - Kazio Marcinkiewicz może co najwyżej odstawiać do wulkanizacji prezerwatywy z instytutów Bronka i Romka.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Adam66

04-12-2015 [21:48] - Adam66 | Link:

"Pozostałe kluby jak Nowoczesna czy Kukiz’15 dopiero muszą na wiarygodność własną i swych kadr pracować – zdobyć ją, udowodnić..."
Tu Petru właśnie udowadnia "wiarygodność" i "spontaniczność" demonstracji KODu:
http://wpolityce.pl/polityka/2...

A wracając do tematu FODu - bardzo ładny skrót, będzie się wspaniale kojarzył zwłaszcza na zachodzie z popularnym skrótem (F...k Off and Die - Odpier...l się i zdychaj) - jaki koń jest, każdy widzi mimo tego, że koń takim wyemancypowanym i prozachodnim chciałby się pokazać...
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika contessa

05-12-2015 [23:15] - contessa | Link:

Adam66 - kupuję! Pisząc notkę całkiem mi "ten" FOD z głowy wyleciał, hehehe.
Pozdrawiam.