Hurrraaaaa! Jest hak!

Ex doradca ex prezydęta to ma łeb!
"Namawiam Jacka Michałowskiego do jednej rzeczy – żeby zerwał z tą świętą do tej pory zasadą, że o poprzednikach mówi się tylko dobrze i żeby powiedział w jakim stanie zastał kancelarię po Lechu Kaczyńskim i pokazał jak musiał sprzątać po swoich poprzednikach"

Jak dalej potoczy się sprawa? Może tak?

Cytat pochodzi z: 
http://wpolityce.pl/polityka/2...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

23-11-2015 [19:35] - xena2012 | Link:

to pan Michałowski do tej pory nie wie,że audyt to nieodzowna procedura przy przejmowaniu czy zdawaniu nieruchomości,w miejscach pracy i w zakładach pracy? Gdzie on się uchował,że nie zna przepisów i norm funkcjonujących od lat i jeszcze nazywa to zemstą?

Obrazek użytkownika contessa

27-11-2015 [16:05] - contessa | Link:

Xeno - cała PO nie wie, że audyt to norma i obowiązek i żaden normalny człowiek przejmując mienie na zasadzie pałeczki sztafetowej nie wsadzi sobie jeża w gacie, przejmując to mienie bez audytu. Kopacz rzekomo zarządziła jakieś zamknięcie w resortach ale premier Beata Szydło zarządziła audyt bo nawet gdyby można by było wierzyć Kopacz, że jej zamknięcie jest rzetelne i odpowiada rzeczywistości (w co ja nie wierzę) to "sprawdzam" musi się dokonać.
Audyt potrwa kilka miesięcy bo to obszerna sprawa i spodziewam się, że oko nam zbieleje w jakim stanie ekipy PO zostawiły państwo.
Pozdrawiam.