I tylko ośmiorniczki nie potępiły jeszcze aktu łaski PAD...

Cały oPOzycyjny półświatek pała świętym oburzeniem na prezydenckie ułaskawienie  Mariusza Kamińskiego.
Drze togi w oburzeniu kwiat palestry platfonsiery - „Prezydent podeptał prawo karne” – grzmi mecenas Kalisz, „Prezydent pod Trybunał Stanu!” – rwie włos, pardon – łańcuch sędziowski  ex minister Budka, a mecenas Giertych na facebooku próbuje udowodnić wszystkim, że Kamiński nieprawomocnie ścigał uczciwych ludzi Platformy za seks, korupcję i afery, których nie było i kara słusznie mu się należała. M.Biernacki boi się, że rządy PiS dadzą zielone światło korupcji politycznej ale nie miał absolutnie nic przeciwko legalnej przestępczości, wykreowanej przez Donalda Tuska pod czas jego 8-letniego premierzenia. Nieutulony w bulu jest też mec.Pistolet-Grabarczyk bo nie dość, że prezydent Duda zamachnął się na standardy ułaskawień to na dodatek poniewiera „prawomocnie” bo zgodnie z prawem PO wybranymi sędziami TK.
No, Sodoma i Gomora! Do kwadratu.
Ex premiera Kopacz woła o pomstwę do nieba – maski spadły, Polska dzieli się teraz na ludzi prezesa i resztę. I dalej rzuca gromy - „Jeśli dzisiaj ktokolwiek ma wątpliwości, czy jest takim samym obywatelem jak koledzy z PiS, to wszyscy skazani powinni złożyć wniosek o ułaskawienie! Proszę, by Polacy, którzy czują się pokrzywdzeni wyrokami zwrócą się do pana prezydenta – sprawdzimy jego dobrą wolę, czy jest prezydentem wszystkich Polaków!”.
Na takie dictum nie chcę ale muszę - i tym razem wyjątkowo z czystej babskiej złośliwości – podszczypnąć posłankę Kopacz Ewę i odświeżyć jej  pamięć bo bardzo szybko zapomniała bidula - o notariuszu Bronisławie, spełniającym w podskokach legislacyjne zachcianki i potrzeby jej  i  rządzącej do niedawna PO. Zapomniała o „łaskawcy”  Bronisławie, przywracającym do społeczeństwa podczas swej prezydętury   złodziei, a nawet zabójcę. A Bronisław nie tylko ułaskawiał szemrany element, on również rozdawał ordery różnym TW i bezpieczniakom, a wszystkich wychowanków woroszyłowki i Łubianki otoczył patronatem Urzędu Prezydenta RP i miał w szczególnej pieczy...
Posłanko Kopacz – puk, puk w ten rozczochrany łeb! To za prezydętury Bronisława Marii polski wymiar sprawiedliwości usiadł sobie na uszach, oczach i rękach i nie był w stanie ukarać takich przestępców Rzeczpospolitej jak Jaruzelski, Kociołek, Kiszczak, na których ciążyła polska krew.
Posłanko Kopacz – bum, bum w ten rozczochrany łeb! To za premierstwa twego pryncypała Tuska, twojej i prezydętury notariusza Platformy O. Bronka  polski wymiar sprawiedliwości - cywilny i wojskowy - odwiesił na kołek wagę, miecz i opaskę Temidy by „państwo polskie zdało egzamin” zaniechało zupełnie badania przyczyn śmierci urzędującego Prezydenta RP. Bo i Bronek, i Ewa wraz z jej płyncypałem Donaldem (i ich niszczarki) dobrze wiedzą, że chroniąc tyłki takiego np. excelencji Arabskiego, Turowskiego czy politycznego konkubina Anodiny  Millera Jerzego, chronią własne sempiterny. Mało – notariusz Bronek za „sukcesy” śledztwa smoleńskiego awansował Parulskiego i Janickiego, a o mały włos i trotylowego kłamcę Szeląga i Artymiuka, ksywa „Rosja to mocarstwo”...
Dziw, że dwójki super wybitnie zasłużonych dla „państwo polskie zdało egzamin” -  pułkownika Laska Macieja i Ewy Kopacz ksywa „na metr w głąb”   Bronisław Maria na swe odchodne niczym nie uhonorował. A pierwszemu prezydęcki awans na marszałka plus Krzyż Kawalerski ze wstęgą należały się jak psu micha, tej drugiej – za wybitne kłamstwa smoleńskie co najmniej  Orzeł Biały. A i Donaldu Tusku za żółwiki z Putinem też się jakiś prezydęcki order należał, choćby za wkład w odkrywanie nowego gatunku żółwi, dzięki którym Komorowski jako prezydęt mógł dalej spotykać się z wiernymi ludźmi Putina np.na trasie Warszawa-Pekin i Pekin-Warszawa by określać kierunek bezpieczeństwa RP pod patronatem FSB i Kremla, a „jaworowa” PKW szkolić pod wieszczym okiem tow.Patruszewa... Genproku Seremetu Andrieju też należała się jakaś prezydęcka premia,  no ale widać ewakuacja prezydęta-notariusza Bronisława Marii  z Pałacu, z Belwederu i przyległości, i pospieszne użyczanie&utylizacja inwentarza i kasy KPRP tak obciążyły ostatnie 24 godziny jego urzędowania, że na tych najwierniejszych nie starczyło Bronisławu Marii ni czasu, ni pomyślunku... 
Ech, zdryfowałam i utknęłam na mieliźnie, no ale taka mielizna jak Ewa Kopacz  z bronkowymi przyległościami i inwentarzem  Donków, Sawickich, Grabarczyków, Tuleyów, Łączewskich, Michników, krótko mówiąc - jedynych prawych i sprawiedliwych III RP ze zdanym ex externa „egzaminem” to szczególna i trudna do sforsowania mielizna, hehehe... A przecież jest jeszcze główny filar, przez 8 lat wspierający  – PRAworządność, SPRAwiedliwość, KOMpetencje, FAchowość, KULturę, INteligęcję, AFEry, PROstytucję (info dla lemingów i innych niekumatych - wielkie litery zastępują akcent tzw.”gierkowski”) itd. III RP czyli IV władza i V kolumna w jednym, a krótko -  główny (w)ściek medialny. Nie zaglądałam jeszcze do czersko-wiertniczych świątyń mainstreamu ale sądząc po rozmiarze odmętów amoku  świeżych ex lokatorów KPRM i jej komórek na ułaskawiającą decyzję prezydenta Dudy, to tylko mogę przypuszczać, że albo jeszcze trzęsą się w posadach i dzwonią szybami, albo już został po nich ch..., dupa i szkła, a kamieni kupa np. po tajfunie „Stefan” w bufetach Olejnik, Kuźniara, Lisa i słupy soli po z reguły stonowanym  „za, a nawet przeciw” białym gołębicu  Adaśku, ale werbalnie wspieranym przez dziadki Waldki, czuchnące w kubliku Kraśki, żakowate Janki i paradowskie gu gu, pardon ro ro itd.,  zamieniającym się w wymiatające z wielowieyskim i wojewódzkim rozmachem tornado o niewinnym imieniu, dziwnie kojarzącym się z lądowiskiem aeroplanów w decyzyjnej stolicy eurokołchozu, Berlinie...
 
PO-Kali do tej pory  konstytucję  naginał do swych potrzeb, a  przepisy przez 8 lat preparował tak by tylko PO-Kalemu żyło się lepiej -  by bezkarnie  „w imię litery prawa” zaiwaniał jakościowo i ilościowo polskie srebra rodowe i mógł karać całym arsenałem PO-prawa Kalego  ścigających złodzieja Kalego. Bo PO-Kali czuł się namaszczonym „25-leciem wolnej Polski, 15-leciem w NATO i 10-leciem w UE” do rządzenia Polską do końca świata i jeden dzień dłużej. Ale się PO-kalemu sprawa rypła – notariuszowi PO-Kalego Bronisławu Marii Polska podziękowała w maju, w październiku podziękowała uciekłemu w POpłochem do Brukseli wyliniałemu Simbie za Kopacz.
Dziś PO-Kali ryczy jak zraniony śmiertelnie POtwór bo wszystkie furtki i mysie dziury w prawie, które przez 8 lat swych rządów mozolnie tworzył na własny użytek  dla czerpania własnych korzyści na plecach Rzeczpospolitej i polskiego podatnika, zaczęły prawem bumerangu uderzać w Kalego i pierwsza krowa decyzją prezydenta Dudy o ułaskawieniu Mariusza kamińskiego została Kalemu odjęta.  
Bul! POtworny bul!
I bul to nie jest wasz ostatni – towarzyszu PO-Kali!
A wystarczyła prosta sprawa – 8 lat rządów to wystarczający czas na stworzenie prawa jednoznacznego. Ale nie – PO-Kali potrzebował prawa dziurawego jak szwajcarski ser by móc lawirować i doić Polskę i Polaków jak nietoperz wampir.
8 lat rządów PO-Kalego to był również wystarczający czas by  PO-Kali w berlińskiej centrali Brukseli zapewnił sobie grasiowanie na lata. Donek zdążył ale pani Kopacz  trza było nie w szpilkach, a na bosaka lub w walonkach lecieć do Berlina. Tak samo jak  notariuszowi Bronku co w pamiętającym Hitlera Bundestagu pieprzył o bigosie pod formą komunałów o „sercu demokracji”. Hołdy berlińskie Sikorskiego i ten Schetyny też na gówno się zdały! PO-Kali dziś to najwyżej 7 krów chudych i 6 tłustych (bo Duda jedną właśnie skonfiskował) i tyle co Kopacz z Komorowskim rozdali z polskiej szkatuły swoim w gotówce i w  naturze.
Jutro to ch... z d... zeżrą, przepiją, nowe garsonki i krawatki sobie kupią i zostanie z PO-Kalego kamieni kupa.
No, ale... wszystkiemu oczywiście PiS winien, Szydło z Kaczyńskim i Duda.
Z pisowskim bydłem i moherowymi faszystami w tle.
Hehehehe!  
 
Kali, wiesz? Jakoś q...., wcalę mi cię nie żal!!!

PS. Obawiam się o całość, że tak powiem - fizyczną i psychiczną majestatu sędziego Łączewskiego. Kiszczaka obronił - dał mu odejść do Krainy Wiecznych Łowów w aureoli honoru, nałożonej głośno przez Michnika, a cichaczem przez III RP. Zagiął pazura na Kamińskiego i na nic poszło całe jego pisane przez pół roku uzasadnienie wyroku. Chyba siedzi na kamieni kupie i drapie się w bulu... 

Cytat kursywą: 
http://wpolityce.pl/polityka/2...
Awanse Bronka: 
http://dorzeczy.pl/id,1003/Jaj...

 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

19-11-2015 [07:24] - angela | Link:

Tv publiczna, powinna byc w koncu publiczna, jak najszybciej.
Tego falszu, nie da sie ogladać, za wlasny abonament.!!!!

Obrazek użytkownika contessa

19-11-2015 [15:24] - contessa | Link:

Angela - od kilku lat nie mam polskiej tv i dobrze mi z tym ale po zmianach być może pomyślę o przywróceniu jej do łask. Póki co talerza sat z balkonu nie zdemontowałam.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika xena2012

19-11-2015 [11:28] - xena2012 | Link:

Zagadka dla Autora ! jak już jesteśmy przy wymiarze sprawiedliwości przypomnijmy sobie skąd sie wzięło pojęcie ,,rozgrzany sędzia'',kto pierwszy tak docenił sądownictwo i w jakich okolicznosciach.

Obrazek użytkownika contessa

19-11-2015 [15:18] - contessa | Link:

Xena - :D:D:D
Pozdrawiam.