Zachód negocjuje z terrorystami, a oni nocą znów zaatakowali

    Na stronach internetowych związanych ze sponsorami terrorystów chwalą się negocjacjami z Zachodem na szczycie G20, a także kolejnymi wysuwanymi przez siebie szantażami i propozycjami nie do odrzucenia.

    Tymczasem ostatniej nocy znów doszło do ataków ze strony terrorystów w rejonie Doniecka, Ługańska i Mariupola. Najpoważniejsze starcie miało miejsce pod Horliwką. W sumie ataków było szesnaście. - źródło. Relacja zamieszczona na youtube.co - poniżej niniejszego wpisu.

    I kilka obrazków dla odświeżenia pamięci...

    Szczątki samolotu zestrzelonego w ubiegłym roku przez rosyjskich terrorystów nad Ukrainą...

    Rosyjscy terroryści na miejscu zbrodni...

     Ofiary egzekucji dokonanej przez członków finansowanej i kierowanej przez Rosję organizacji terrorystycznej DNR. Zamordowani żołnierze ukraińscy ze związanymi rękami - ruiny lotniska w Doniecku.

    Bloki mieszkalne w Moskwie we wrześniu 1999 po zamachach terrorystycznych dokonanych przez rosyjską FSB.

    A to z kolei członkowie organizacji terrorystycznej Boko Haram. Przed rokiem nigeryjskie służby zatrzymały na lotnisku w Kano samolot należący do Sił Powietrznych Federacji Rosyjskiej, który przewoził broń, najprawdopodobniej dla tej właśnie organizacji. - źródło.

    Warto dodać jeszcze wypowiedź byłego syryjskiego generała (na zdjęciu poniżej).
    "Rosja jest zainteresowana zamieszaniem w Syrii. W Rosji są też cztery militarne ośrodki szkoleniowe, w których szkoleni są fanatycy, którzy potem zasilają szeregi wojsk Państwa Islamskiego (ISIS)." - powiedział, w rozmowie z dziennikarzem Witoldem Gadowskim, generał Ahmad Aljjdeaa, obecnie będący członkiem rządu syryjskiego na uchodźstwie. - źródło.

(źródła: print screeny, niezalezna.pl, wpolityce.pl. zdjęcia dostępne na serwisach społecznościowych)

                                                                                             *  *  *
     "Państwo Islamskie grozi Rosji"? Proszę mnie nie rozśmieszać...

     Poniżej: Zamieszczona na youtube.com wypowiedź rzecznika Operacji Antyterrorystycznej na temat ostatnich ataków na wschodzie Ukrainy:
    "Począwszy od godziny 18 wczorajszego wieczoru aż do rana rosyjsko-terrorystyczni najemnicy kontynuowali niecelne sporadyczne ataki ogniowe i bezpośredni ostrzał naszych pozycji na odcinkach donieckim, ługańskim i mariupolskim."

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika alchymista

16-11-2015 [19:32] - alchymista | Link:

Wreszcie głos rozsądku w morzu histerii, paniki i rosyjskiej propagandy.

Równiez przytomne wypowiedzi ministra Waszczykowskiego:
http://niezalezna.pl/72932-was...
oraz
http://wpolityce.pl/polityka/2...

Skettino coś pierdnał, że to naiwny pomysł. Wychodzi więc na to, że migrantów można przyjmować i karmić, ale szkolić juz nie można ;-))) Taka jest logika Platformy Oferm.

PS. Mam tylko drobną uwagę. Skoro - i słusznie - decydujesz sie na transliterację ukraińską (Horliwka) - to dobrze byłoby też uzywac nazwy Łuhańsk (tak jak Mohylew, a nie Mogilew, Uhra a nie Ugra, Uhlicz, nie Uglicz itd.). Swoich trzeba popierać!