Europa zaczyna płacić za szaleńczą „gościnność” Merkel

„W lutym tego roku, na plaży w Libii zamordowano w okrutny sposób kilkunastu koptów. Zamordowano. Po prostu ISISowscy bojownicy o lepszy świat odcięli im głowy za odmowę przejścia na Islam. Całość kaźni została nagrana, a jej autorzy sformułowali groźbę względem Europy. Jak podaje Daily Mail (znany ultrakatolicki, islamofobiczny brytyjski zin), zapowiedzieli wysłanie do Europy 500-tysięcznej armii, która przyjedzie jako imigranci.”
http://wgospodarce.pl/opinie/2...
 
To artykuł z września b.r....
Wczoraj A.Merkel zdecydowanie stanęła za dalszym przyjmowaniem islamskich „uchodźców” i że ona żadnych limitów wprowadzać nie będzie bo Berlin nie może określać kto może przyjechać do Niemiec, a kto nie.
 
http://niezalezna.pl/72898-sza...
 
To było wczoraj i za chwilę...  Paryż oblał się krwią !
 
Wczoraj Paryż, a jutro kto wie – może znów Francja, a może już Anglia, Włochy.... Niemcy... Polska...?
A wiecie czym zajmuje się np.euroPOślica Danuta Hubner w Brukseli? Wynarodowianiem Europy! Polityką kasacyjną państw narodowych w Unii Europejskiej. Odfrancużaniem Francji, odhiszpanianiem Hiszpanii, odpolszczaniem Polski !
http://wpolityce.pl/polityka/2...
Te projekty są jeszcze w pampersach ale eurokołchoźne lewactwo pracuje nad tym by „integracja europejska” znaczyła obowiązek wynarodowienia się, zgenderyzowania się, a kto się nie podda to będzie wykastrowany ze swej narodowości. Bruksela właśnie ćwiczy instrumenty – kto nie chce przyjąć narzuconej przez UE (czyt.A.Merkel i jej pudli niekoniecznie niemieckich) – kwoty „uchodźców”, może zostać pozbawiony należności i bonusów płynących z członkowstwa w UE. Eurosankcje „oburzonej”  na Putina  Brukseli są lżejsze bo w zasadzie poza wstrzymaniem „mistrali” ze strony unijnej Francji to co ma miejsce? Kremlowskie embargo, które... nie obejmuje np. niemieckiego czy francuskiego eksportu do Rosji. Taki „rewerans” ze strony „uciskanego” Putina w stronę „uciskającej” go „sankcjami” Unii.
W ramach tych „sankcji” Berlin lada chwila skasuje brukselskie przepisy (które kiedyś sam narzucał) i Bałtyk przetnie kolejna nitka Nord Streamu...
Eurokołchoźna „solidarność” całą gębą bo w końcu polityka polityką, ale businnes is businnes...   
Cała Europa płacze dziś z Francją, a jej władze...
Jutro i tak zrobią to co każe Führerin UE, Merkel! 

PS. Skróty myślowe - równie celowe jak nawiązanie do słów wielkiego Polaka, śp.Prezydenta RP - Lecha Kaczyńskiego w podpisie ilustracji.
Kto nie czytał, niech przeczyta również artykuł Bożeny Nykiel - http://wpolityce.pl/polityka/2... 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

15-11-2015 [08:10] - Krystyna R-M | Link:

Cała Europa płacze dziś z Francją, a jej władze...
Jutro i tak zrobią to co każe Führerin UE, Merkel!

DLACZEGO??? I kto z masonierii kieruje żelazną kancleriną Merkel (i całą resztą lewactwa) i DLACZEGO???

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-11-2015 [11:56] - NASZ_HENRY | Link:

Dzisiaj płacze cała Francja,
Tak się kończy tolerancja ;-)