UPIORY PIS czyli inwencja cyngli, cepów i kołków z Czerskiej

    Inwencja cyngli z GW jest powalająca (screeny poniżej).

    Skoro PiS wygrał wybory i tworzy rząd, to WRACAJĄ UPIORY. Brrr!!! Straszne!!!
.

*  *  *
    Podobno upiory panicznie boją się symboli religijnych i przedmiotów kultu, a szczególnie mogą im szkodzić krzyże i woda święcona. Ale według światłych intelektualistów z Czerskiej to właśnie upiory zafundują nam POSTĘPUJĄCĄ KLERYKALIZACJĘ.
.

*  *  *
    Okazuje się też, że dotychczasowe przemówienia znanego przedstawiciela partii niemieckiej i protegowanego Angeli Merkel wcale nie były tak ważne, jak właśnie to przemówienie, które jest TAK WAŻNE. A zapewne dlatego jest ono tak ważne, że przedstawiciel partii niemieckiej  wzywa do jedności z Niemcami.


*  *  *
    I jeszcze jeden nieustający w gorliwości intelektualista z Czerskiej.
    Jak ojciec, Bolesław Gebert, sowiecki agent, ocieplał wizerunek Sowietów i ścigał sowietofobię, tak też syn, Konstanty Gebert pseudonim Dawid Warszawski, ociepla wizerunek islamu i ściga ISLAMOFOBIĘ.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

10-11-2015 [16:20] - angela | Link:

To juz na szczescie,upiory przeszlosci.
Oni zawsza dawali krok do przodu, na zasadzie,lapaj zlodzieja.
Haki, podsłuchy, inwigilacja, manipulacja, klamstwo, to ich domeny, o co zawsze posadzali Prawo i Sprawiedliwosc.
Dziwne, gdy ich premierzyca, gieła sie w pół przed Papieżem Franciszkiem, jakos im to nie przeszkadzalo.
Przeciez ten kociokwik, juz na nic im sie nie przyda.
Podstawa sprawa, reforma me(n)diow, bo Polacy niestety szybko zapominają.