Wielki finał -I Sprzątaczka III RP Tereska "da radę" w akcji

Jej prezydęt, jej partia, jej führerka  Ewa Kopacz musieli przegrać wybory żeby mme Piotrowska  (i cały rząd) wzięła  się wreszcie do roboty. Okrągły rok Tereska obcyndalała się między kawusiami i serniczkami, między Bydgoszczem i Warszawą, a przez ten czas jej  resortem i służbami "koordynowali"  albo eksperci  z krainy mchu i paproci, jak zresztą sama Tereska, jej psiapsióła z rządemi przed i po remoncie, albo ludzie z innych resortów.
Kopacz już na początku swego premierowania "zamroziła" Tereskę czyli wysłała po kawkę i serniczek,  bo tak z reguły z mądrzejszymi od siebie albo ze sprawdzonymi "wycieraczkami" robią  subiekty, które przez przypadek dochapały się władzy  Tak robił Tusk, zatem nie inaczej  i jego namaszczona Ewa...  Terenia na otarcie łez była dwa razy w Paryżu ale w sumie to było tylko coś jak sygnał dla opinii publicznej, że Terenia wciąż jeszcze dycha gdzieś w piwnicach swej führerki bo minstra Terenia w tem Paryżu poza kilkoma fotkami, pipi i kaku to nie zrobiła nic.   
Hehehe, pamiętacie zapewne jak Ewa Kopacz wzywała Prezesa Kaczyńskiego by wypuścił Antoniego Macierewicza, którego rzekomo uwięził w piwnicy? A tymczasem ona sama Tereskę zamknęła w loszku na 4 spusty i na rok.  Że też sumienie wtedy nie ugryzło Kopacz w język albo w premierską dupę by nie kłamała i nie konfabulowała, a własnych grzechów nie przypisywała innym.
Teraz nie wiadomo -  jakiego szaleju Kopacz psiapsióle Teresce zadała führerka, jakimi trawkami ją okadzała, że Tereska przedwczoraj podpisała zarządzenie o niszczeniu papierów z czasów 8-letnich rządów PO. W Kancelarii Premiera, w poszczególnych ministerstwach powołano specjalnych ludzi do wytypowania najtrefniejszych papierów i skazania ich na gilotynę. 
Teraz już wiadomo dlaczego Bronisław Maria zakupił dla Kancelarii Prezydęta super hyper niszczarkę po czym ją zajumał opuszczając Pałac Prezydencki, która niczemu nie przepuści, zmieli wszystko, nawet haki na Platformę. 
Pytanie tylko - czy polskie przepisy pozwalają na niszczenie papierów w sprawie, w której np.toczy się aktualnie śledzwtwo? Bo tak się ma właśnie "zarządzenie" Tereski do dokumentów związanych m.in. ze Smoleńskiem.
Pytanie tylko - czy polskie przepisy pozwalają na niszczenie papierów z np. przetargów, które są właśnie realizowane na zasadzie skutku?
Mam wrażenie, że to wielkie sprzątanie Platformy Obywatelskiej odbywa się na rympał w bulu panicznego strachu. I w nadzieji, że rozgrzane sądy przetrwają do następnych wyborów... 

PS. Przy okazji - mój democik o walkach "frakcyjnych w dotychczasowej partii karmicielce:

http://niezalezna.pl/72463-spe...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ASPAL

01-11-2015 [07:42] - ASPAL | Link:

Democik całkiem,całkiem...A ja słyszałem,że Kopacz-premiera wylądowała w szpitalu.Powód?Szydło wbiło jej się w tyłek.

Obrazek użytkownika contessa

01-11-2015 [21:53] - contessa | Link:

ASPAL - aaaaaałłłłłłł !!!!
:D:D:D
Chciałabym je jej wyciągać ! Gwarantuję, że łyżeczką, a na koniec seria lewatyw...
Czemu tak? A dlatego, że na uzdrowienie polskiego wymiaru sprawiedliwości by dobrał się jej do tyłka trzeba czekać, a lista Kopary jest - zbyt długa, zbyt szpetna, zbyt nagląca wręcz by zająć się nią na cito.
Najlepsze by było ogolenie łba, kąpiel w dziegciu, wytarzanie w piórach i wiśta wio na miasto - by przeleciała się tak po Nowym Swiecie i Krakowskim. Niech będzie w szpilkach dla fasonu...
Jak pomyślę, że znów będziemy ją oglądać w Sejmie to niech już Stefek od 7 czy iluś tam dziur sobie pyszczy - jego nawet wszy łonowe pcheł lemurów na Madagaskarze uznały za wariata - to mi się zbiera na mdłości na samą myśl, że ta "wielka polityczka" będzie zaśmiecać Sejm RP swą obecnością. Jako marszałka sejmu tuskiego liznęła trochę wiedzy i teraz ją wykorzysta, a jeśli nie daj Bóg zostanie szefową Klubu POselskiego, to narobi więcej guana niż wszystkie nietoperze świata.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika jdj

01-11-2015 [14:36] - jdj | Link:

Z wydanej diagnozy wynika, że zadławiła się ością (nie)zgody MSZcie, która w końcu utkwiła tam, gdzie napisano i teraz nie może siedzieć - POsiedzi za nią Piotrowska.

Obrazek użytkownika contessa

01-11-2015 [22:09] - contessa | Link:

Ja sądzę, że została wypromowana przez Kopacz na ministrę z powodu dg - super pożyteczny idiota. Kopacz tę metodę przejęła od swego guru i namaściciela Tuska.
Kto wini Kopacz, powinien zacząć od Tuska - to był spiritus movens (i prawdopodobnie wciąż jest i będzie) bo - gdyby nie było Tuska, nie byłoby.... o qrczę - jaka ta lista jest długa, a sięga właściwiwe tego momentu, w którym usmarkany Donald sepleni "Panowie policzmy głosy". To wtedy wszystko się zaczęło i mamy dziś z Polski co mamy czyli jedno wielkie świniowisko i sprzątania na lata.
Pan Bóg jednak chyba ma Polskę w szczególnej opiece i dwie jutrzenki dał nam przeżyć w tym roku - majową i październikową. Dzięki Mu ale nie naużywajmy Boskiej łaskawości i weźmy sprawy w swoje ręce bo drugiej szansy może nie być.
Pozdrawiam.