Histeria IV Rzeszy


Już to przerabialiśmy po zwycięstwie Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich w maju - niemieckie szczujnie medialne darły szaty jak to nowy prezydent RP popsuje dotychczasowe wspaniałe stosunki z Niemcami,  Rosją, Marsjanami, wszystkich w jasyr weźmie, rozpirzy jewrokołchoz  itd. Szczujnie zamilkły po pierwszych zagranicznych wizytach Andrzeja Dudy – tej w Berlinie, w USA i w Londynie, a szczuje zajęły się swoimi pampersami i najnowszym klejem do sztucznych szczęk. Od wieczoru wyborczego, wskazującego na zmianę premiera i rządu RP szwabskie szczujnie znów wpadły w trans tańca św.Wita  i leją krokodyle łzy, robią w pampers jak to nowy premier RP, sterowany przez czarnego luda Kaczyńskiego Jarosława...  „popsuje dotychczasowe wspaniałe stosunki z Niemcami,  Rosją, Marsjanami, wszystkich w jasyr weźmie, rozpirzy jewrokołchoz  itd.”.
Czyli vide jw.
Niemieckie szczujnie mają dziś jeden fundamentalny problem -  jak ewentualny nowy premier RP, ta PiS-owsko-zaściankowa nieboga Beata Szydło  (jeśli czarny ludź  Jarosław nie zmieni zdania),   nie znając  języków obcych  (info niepotwierdzone) dogada się z Frau Bismarck, jej francuskim pudlem i resztą psiarni.
Ciekawe, że te same szwabskie szczuje w ogóle nie miały takich (i innych) zastrzeżeń względem ani be, ani me, ani kukuryku Donalda, który gdy był premierem RP to miał gadane i  szprechał biegle po niemiecku tylko „w buduarze” czyli wtedy gdy u Frau „Bismarcki” Merkel mógł zarobić na poklepanie po pleckach i/lub jakąś nominację w strukturach UE. Ten sam Donald Tusk natomiast zupełnie zapominał języka w gębie, nie znał niemieckiego gdy jako premierowi RP należało mu wystąpić w obronie polskiej racji stanu np. w obronie polskich stoczni,  polskich kopalni węgla, o pierwszą nitkę Nord Streamu, położoną przez jego promotorkę Makrelę i jej kumpla Putasa tak płytko by zamknąć wstęp gazowcom większej wyporności do polskiego gazoportu w Świnoujściu. On znał niemiecki tylko w obronie interesów i racji stanu Niemiec i UE.
Dziś Tusk gra w cymbergaja to samo choć jego obowiązki  przewodniczącego RE obejmują   zwoływanie szczytów wszelkiego kalibru. „Ja jestem od zwoływania szczytów, a nie od zwoływania miniszczytów” – wciska dziś kit „wielki” Donaldzik, dyro Europy gdy 2/3 UE broni swych racji stanu i nie chce płacić za debilizm wielkiej Angeli, robiącej z Europy przytułek dla milionów muzułmańskich byczków. Można sobie wygooglać zdjęcia tych „uchodźców” – zamiast znękanych wojną starców, uciekających przed terrorem matek z dziećmi Europę zalewa tsunami byków, domagających się żarcia i seksu!  
O tym szwabskie szczuje milczą bo milczy Merkel i jej kelnerzy Tusk i Schulz. Dziś wszyscy boją się głównie Dudy i Szydło!
Wracając do tematu histerii niemieckich mediów, przerażonych zmianami w Warszawie czyli na dotychczasowym folwarku Bismarcki Angeli, darowanym jej nota bene przez w/w równie ani be, ani me, ani kukuryku Donalda   - szwabskie szczuje bite 5 lat  milczały  gdy w latach 2010-2015 niejaki Komorowski Bronek, ani be, ani me, ani kukuryku w żadnym języku - nawet polskim  - walił pierdoły w Bundestagu i  w przyległych Berlinowi europejskich kondominiach i  był jak ten samotnie wiszący na wieszaku nietypowych rozmiarów frak, poklepywany czasem by przegonić mole.
Tym samym szczujom nie przeszkadzało, że ani be, ani me, ani kukuryku w niczym premiera RP, Ewa Kopacz, dla której nawet zwykłe chodzenie w szpilkach było wielkim problemem, łgała na prawo i lewo, że Bismarcka Merkel dzięki niej i dyrowi Europy Tuskowi przyczyniła się do silnej pozycji Polski w Europie, Unii Europejskiej i we wciąż jeszcze nieistniejącej unii energetycznej UE itd.
No i – tym szwabskim szczujom ze wszystkich „alle meine schweine zeitungów” nigdy nie przeszkadzało wypaczać historię i niemieckie obozy koncentracyjne na terenie Polski nazywać „polskimi”.
Koniec! Dupa! Wypierpapier! Skończyło się wam niemiaszki wycieranie gęby i tyłka Polską, robienie z Niemiec ofiary II wojny światowej i Polaków. Skończyła się Polska przedmiotowa. Bolał was Orban bo wypiął się na wielką IV Rzeszę Merkel i jej Unię, zabolał was Duda, będzie was boleć Polska. Bo ma boleć!
Cała Europa jest wrzodem na tyłku Niemiec i to jest żadna tajemnica. IV Rzeszy i Bismarce Merkel od dawna śni się Europa od Atlantyku po Ural, od Adriatyku po Morze Północne, a tu masz babo placek – Orban,  niepokorna Słowacja i Czechy, Litwa wypięła się gazoportem na Makrelę i Putasa, Łotwa, Estonia i parę innych państw nie kryje chęci dołączenia się do grupy wyszehradzkiej. A wisienką na tym antyszwabskim torcie jest Kaczor z Dudą i Szydło.
Płacz i zgrzytanie zębów się niesie nad Renem po Odrę i Nysę, a zeitungowe płaczki przypominają... krzyżówkę biednego misia Stefanka z pokurczem Libickim.
Śmiać się czy płakać? Płakać ze śmiechu?
Pękać ze śmiechu!
Bo szwabskim szczujom szok i amok za chwilę przejdzie -  muszą walczyć o cnotę swej Makreli, która pewna wielkości i mocy własnej i swoich Niemiec poległa na corridzie z...
No właśnie, aż patrzeć hadko,  że zamiast Europa klęknąć przed Makrelą, Makrela klękła przed kozą i że po tym strasznym trzęsieniu ziemi nad Wisłą 25 października AD 2015, które sprawił jeden Kaczor, wszystkie inne karawany jakoś spokojnie idą dalej, a tylko ta niemiecka zamieniła się w wykolejony karawan!...
I dobrze! 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anakonda

28-10-2015 [06:00] - anakonda | Link:

OK, jezyk ostry ale satyry zadnej, o metoryce nawet nie wspomne.
Na przyszlosc proponuje zajac sie koncertowaniem na dudach,
a " blogowanie polityczne " tym co maja pojecie o tym co w nemieckiej,
europejskiej i swiatowej " politycznej trawie " piszczy.

p.s.

Tak na marginesie, prosze pamietac, ze ta znienawidzona i opluta
przez Pana Szwabia jest nie tylko glownym ( najwiekszym ) partnerem
gospodarczym Polski ale takze daje prawie dwumilionowej rzeszy
polskich obywateli prace lub prawo do korzystania z niemieckiego
zabezpieczenia socjalnego.

Obrazek użytkownika JAMS

28-10-2015 [09:02] - JAMS | Link:

Czy aby na pewno "daje pracę" a nie wykorzystuje słabość polskiego rynku pracy?
Czy aby na pewno "daje prawo do korzystania z niemieckiego zabezpieczenia socjalnego",
czy może polscy pracownicy to wypracowują?
Pozdrawiam JAMS.

Obrazek użytkownika ASPAL

28-10-2015 [09:04] - ASPAL | Link:

W kontekście "NIEMIECKICH obozów zagłady" histeria mediów IV Rzeszy całkowicie zrozumiałą się staje.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-10-2015 [09:59] - Ula Ujejska | Link:

@Anakonda
A ile milionów miejsc pracy w Niemczech utrzymuje Polska dzięki temu "partnerstwu", tego Pan/Pani już nie wie. No cóż, jak widać, tego na szkoleniach POgłowia i nowoczesnych inaczej nie uczą, bo być może bilans mógłby wyjść bardzo niewygodny dla Niemiec.

Obrazek użytkownika contessa

28-10-2015 [13:44] - contessa | Link:

Jeśli @anakonda jest takim znawcą niemieckiej, europejskiej i światowej "politycznej trawy" to powinien wiedzieć, że media np.holenderskie, tureckie, hiszpańskie i i.śmieją się w kułak z tej histerii niemieckiego lewackiego mainstreamu! Powinien wiedzieć również te prawie 2 mln Polaków w Niemczech nie dostają świadczeń za piękne oczy, a po prostu one im się należą więc państwo niemieckie żadnej specjalnej łaski im nie robi. Podobnie jest w UK, w Irlandii itd.
Anakonda również jakoś nie zauważyła, że notka traktuje o niemieckich dziennikarzach i przy tym nie wszystkich.
Hehehehe!...
Proponuję zająć się tym co Bronek lubi najbardziej czyli macaniem kur, zamiast czytaniem bez zrozumienia i głupim komentowaniem. Ja wiem, że PiS boli ale o to właśnie chodzi, że ma boleć! :]:]:]
By sobie np. anakondy przypomniały na jakim świecie żyją i co to jest polska racja stanu.

Obrazek użytkownika anakonda

28-10-2015 [15:34] - anakonda | Link:

" Jeśli @anakonda jest takim znawcą niemieckiej, europejskiej i światowej "politycznej trawy" to powinien wiedzieć, że media np.holenderskie, tureckie, hiszpańskie i i.śmieją się w kułak z tej histerii niemieckiego lewackiego mainstreamu! "

-----------------
( ??? )
Moze jakies konkretne przyklady, np. tytuly gazet lub tytuly tych " wrazych " artykulow.

#############

" Powinien wiedzieć również te prawie 2 mln Polaków w Niemczech nie dostają świadczeń za piękne oczy, a po prostu one im się należą więc państwo niemieckie żadnej specjalnej łaski im nie robi. Podobnie jest w UK, w Irlandii itd."

-------------------
Slusznie na piekne oczy nie dostaja ale dostaja dzieki wstawiennictwu UE ktora to podobno Niemcy rzadza.

Mam tu, w zwiazku z powyzszym, pytanie do szanownej Pani Contessy, czy wie ilu Niemcow zyje w Polsce
z polskiego zasilku socjalnego oraz jak wielka jest roznica standartu zyciowego przecietnego biorcy
niemieckiego socjalu a przecietnego biorcy polskiego socjalu.

###########

" Anakonda również jakoś nie zauważyła, że notka traktuje o niemieckich dziennikarzach i przy tym nie wszystkich.
Hehehehe!..."

--------------------
Zauwazyla za to wyjatkowo obrazliwy jezyk, przy czym nie wazne jest czy chodzi tu o dziennikarzy
czy jakies dowolnie inne osoby, obrazanie zawsze swiadczy o braku kultury osobistej.

################

" Ja wiem, że PiS boli ale o to właśnie chodzi, że ma boleć! :]:]:]"

----------------
Nie sadze aby bolal, ale moze byc dokuczliwy jak brzeczacy komar niedajacy zasnac w ciepla letnia noc.

###################

" By sobie np. anakondy przypomniały na jakim świecie żyją i co to jest polska racja stanu. "

--------------------
Kazde panstwo posiada swoja racje stanu, o tym powinni pamietac takze przedstawiciele nadchodzacego
nowego polskiego rzadu.

Obrazek użytkownika contessa

28-10-2015 [17:19] - contessa | Link:

Anakonda - daj spokój. Zdyskredytowałeś się jednym zdaniem - "Slusznie na piekne oczy nie dostaja ale dostaja dzieki wstawiennictwu UE ktora to podobno Niemcy rzadza.".
Czas na poważne argumenty zawsze znajdę, na bajeczki go nie mam.

Obrazek użytkownika xena2012

28-10-2015 [07:24] - xena2012 | Link:

czy tylko histeryzuje IV Rzesza?Proszę sięgnąć po,,The Gurdian'' i wypowiedzi Timothy Garton Asha przedstawione na Onecie.To już nie tylko histeria ale namowa na stworzenie frontu antypisowskiego zapewne po donosach Michnika.