Głupawka końcówki września mym zezowatym okiem...

Oj, się działo!
Najpierw ministra Piotrowska robiła furrorę w Brukseli. Jak to się skończyło? Ano tak:

Potem rozpętała się afera wokół znikniętych z Pałacu Prezydenckiego dzieł sztuki. Jedno się znalazło, "sprywatyzowane" przez nieznanego sprawcę ale w trakcie trwania prezydęcji Bronisława Marii. Wg mnie płótno z gabinetu asystentów KPRP wyniosły zgłodniałe na prezydęckim wikcie  myszy i oddały do domu aukcyjnego żeby zarobić na zapas słoninki i serka na zimę. 
A może to było tak, że komuś zamarzyły się na cito ośmiorniczki, a tu odprawy dopiero jesienią i....

Nie wiem czy to zbieg okoliczności, przypadek jakiś ale premiera Kopacz zapałała chęcią malowania. No, może niekoniecznie nowej wersii gęsiarki i... chyba za bardzo się farby nawąchała:

Jak wciąż przy sztuce jesteśmy to wypada przedstawić galerię wybitnych malarzy III RP:

...Z tego wszystkiego minister Tomczyk Cezary dostał takiej pomroczności jasnej, że podczas reklamowania w telewizorni swej partii karmicielki, poplątały mu się cyferki i paluszki:

To chyba już jakieś odmęty szaleństwa są bo prawie w tym samym czasie coś się POrąbało również żelaznej Monice O.:

I na koniec wrześniowej  głupawki "gwuść programu" - rektor Pierdykles zainaugurował dziś nowy rok akademicki w nowej fszechnicy: 

Dziękuję Państwu za uwagę.:):):)

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jdj

30-09-2015 [22:33] - jdj | Link:

Droga Pani,
zezowate oko to ma Kopaczka, a nie Pani! Panie widzi pod właściwym kątem. Pozdrawiam, dobre - proszę o więcej!
P.S Czemu nie używa się właściwych dla polskiego języka nazwisk?

Obrazek użytkownika contessa

30-09-2015 [23:04] - contessa | Link:

JDJ - nie bardzo rozumiem pytanie w PS. Jakaś ściąga - tu lub na PW?
Co do zeza... W profilu napisałam, że jestem zezowaty skrzypek na dachu.;);)
Czy Kopaczka ma zeza? Ona ma zaćmę. Nie tylko w oczach! No i jest okropniście głupia i nachalna!
Pozdrawiam.
:):)

Obrazek użytkownika xena2012

01-10-2015 [17:17] - xena2012 | Link:

no właśnie módlmy się,zdrowie najważniejsze.A tu na kolejnym zdjęciu pani premier ma dziwnie wykrzywione usta,obawiam się ,ze trwale.Takimi oto skutkami się kończy nienawiść,będąc starszą lekarką powinna to wiedzieć.