Brzoza iglasta

Iość absurdów w raporcie Millera jest porażająca. Od drobnych pomyłek do celowych przekłamań i najzwyklejszych kłamstw. Wiele z nich zostało opisanych w raportach Zespołu Parlamentarnego.

Są wśród nich takie, które oprócz politowania wzbudzają śmiech. Dzisiaj o jednej, która ubawiła mnie serdecznie. W swoich materiałach, a ostatnio na konferencji w Augsburgu,  komisja przedstawia koronny dowód na to, że brzoza ścięła końcówkę skrzydła. Jest to zdjęcie, na którym widoczne są kawałki drzewa tkwiące w krawędzi ściętej końcówki:

Oczywiście nie wspomniano, że końcówka spadła pomiędzy drzewa. Nie zbadano tych fragmentów i nie porównano z brzozą, bo przecież na pierwszy rzut oka widać, że to są odłamki brzozy.

Stosując taką samą metodę badawczą, po przestudiowaniu zdjęcia końcówki skrzydła, dokonałem odkrycia, które umknęło uwadze komisji Millera. Sami się nie zorientowali, że odkryli zupełnie nowy gatunek brzozy, mianowicie brzozę iglastą:

Proponuję rozpisać konkurs na nazwę tego nowego gatunku brzozy.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

08-09-2015 [07:59] - zdzichu z Wielk... | Link:

Zapewne się dowiemy co ma wspólnego jeden obrazek z drugim.

Obrazek użytkownika kano

08-09-2015 [18:26] - kano | Link:

Jeden i drugi obrazek jest z zasobów zespołu Laska, przy czym drugi nie był opublikowany.

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

08-09-2015 [21:20] - zdzichu z Wielk... | Link:

Uściślę więc. Co mają wspólnego ze sobą obrazki w czerwonej ramce?

Obrazek użytkownika kano

08-09-2015 [22:09] - kano | Link:

Tak jak pisałem komisja Millera była nieświadoma swojego odkrycia, dlatego zaznaczyłem czerwoną ramką miejsce na krawędzi skrzydła gdzie utknął kawałek iglastej brzozy, widoczny na drugim zdjęciu.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-09-2015 [08:26] - NASZ_HENRY | Link:

Odkryli brzozę pancerną ;-)

Obrazek użytkownika kano

08-09-2015 [18:22] - kano | Link:

Uzgodniona została nazwa:
Betula tuskoviensis var milleriana
nazwa polska: brzoza półtuska

Obrazek użytkownika Boleslaw

08-09-2015 [22:37] - Boleslaw | Link:

Zdzichu z Niemiec -Zdzichu z Polski -Zdzichu z Wielk... Jaki nick nastepny? Proponoje Zdzichu zPhenianu?
Boleslaw z Oslo

Obrazek użytkownika 3rdOf9

08-09-2015 [23:25] - 3rdOf9 | Link:

Nie no ja myślę, że "brzoza iglasta" to całkiem fajna nazwa i wejdzie do obiegu :) Choć może nie będzie tak popularna jak "brzoza pancerna"...