Panie Prezydencie RP,A.Dudo!Gdzie jest Aneks do Raportu WSI?

Mając na uwadze wieloaspektowe znaczenie tego dokumentu dla Rzeczpospolitej Polskiej i jej obywateli, okupionego krwią Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku, drapieżnie poszukiwanego 10 kwietnia 2010 r.  przez Bronisława Marię Komorowskiego, ówczesnego Marszałka Sejmu RP i konstytucyjnego sukcesora  Urzędu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej po Lechu Kaczyńskim, a łamiącego Konstytucję RP potrójnasób by posiąść Urząd Prezydenta RP wraz z jej tajemnicami i przywilejami.

 
Pytam Prezydenta Najjaśnieszej Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzeja Dudę:

 – gdzie jest Aneks do Raportu WSI

-  w jakim jest stanie

-  czy ustępujący prezydent RP, Bronisław Komorowski przekazał go swemu Następcy w stanie zastanym 10 kwietnia 2010 r.

 

To są 3 pytania obywatelskie wyjątkowej wagi dla  Polski i ze strony Polski, zważywszy na to w jakich historycznych okolicznościach i od kogo Pan, Panie Prezydencie RP  przejął w naturalnym spadku  stan Rzeczpospolitej Polskiej.

Po 10.04.2010 powyższe pytania nie miały sensu, a wysyłane  po 6 sierpnia 2010 r.  na „kontakt”  www.prezydent.pl (link is external) były traktowane odpowiedzią  boot’a – „error, strona przeciążona-prosimy o kontakt później, strona patronatów Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, strona patronatów Anny Komorowskiej”, itd., itp. z przekierowaniem na wzorce zgłaszania wniosków o patronat Prezydenta RP....
Tak „funkcjonowała” przez prawie 5 lat strona www.prezydent.pl (link is external)  za Bronisława Marii Komorowskiego. W odróżnieniu do lat prezydentury śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego – wtedy na stronie www.prezydent.pl (link is external) można było zapoznać się  nie tylko z działalnością Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na rzecz RP wstecz i w przód ale również z działalnością Jego poprzedników.
Po 6.08.2010 zakładka „Prezydenci RP” formalnie przestała istnieć.

 

Z wyrazami szacunku.
contessa
(dane personalne do dyspozycji Kancelarii Prezydenta RP, A.Dudy na żądanie)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Deidara

23-08-2015 [15:52] - Deidara | Link:

O ile zakład, że nigdy nie zostanie ujawniony?

Obrazek użytkownika xena2012

23-08-2015 [18:23] - xena2012 | Link:

zakład niepotrzebny ,pewnie,że nie zostanie ujawniony bo go tam nie ma.Komorowski zabrał go jako najcenniejszą rzecz,przecież dla tego aneksu włamał się do Kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego jeszcze przed ustaleniem jego śmierci.

Obrazek użytkownika Deidara

23-08-2015 [18:53] - Deidara | Link:

Ale skoro Macierewicz go opracował, to nie zrobił nigdy jakiejś kopii zapasowej na dysku?

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

24-08-2015 [00:40] - Krystyna R-M | Link:

Mam pytanie: czy BEREZA jest już PO remoncie? Bo są OGROMNE szanse, że zapełni się szybko... i to z woli SUWERENA!

Obrazek użytkownika Lektor

23-08-2015 [17:18] - Lektor | Link:

Proszę o cierpliwość. Oni robią obecnie audyt. Po wykonaniu przedstawią go opinii publicznej.

Prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy co, ale wiemy, że przed 6 08.2015 wywożono dokumenty z kancelari prezydenta Komoruskiego. Gdzie one teraz są ? Dobrze scowane przez WSI, lub zniszczone.

Jeżli ktoś chce zerknąć na Raport z weryfikacji WSI, to tutaj http://www.raport-wsi.info/Kom...

P.S. A ja nie wierzę, że nie zrobiono duplikatu (kopii) Aneksu, i że kiedyć go zobaczymy. Ale poczekajmy proszę i aby to rzeczywiście zobaczyć, i żeby się dowiedzieć prawdy o Smoleńsku, głosujmy poprawnie.

Obrazek użytkownika angela

23-08-2015 [21:04] - angela | Link:

Pan Antoni ma dysk w glowie, na wszystko jest miejsce i czas.Dlatego tak bardzo Go nienawidza, i szczuja wyjatkowo perfidnie, na tego wyjatkowo grzecznego, inteligentnego i niezlomnego czlowieka.

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

24-08-2015 [00:34] - Krystyna R-M | Link:

..."Pan Antoni ma dysk w glowie,"... Z tym zastrzeżeniem, że nie będzie to ORYGINALNY DOKUMENT...

Obrazek użytkownika angela

23-08-2015 [21:14] - angela | Link:

Przypomnialam sobie stare przyslowie: "Nie uczcie ojca dzieci robic".

Obrazek użytkownika Lektor

23-08-2015 [21:59] - Lektor | Link:

Ja też, a brzmi ono: Co ma piernik do wiatraka !

Obrazek użytkownika Art

23-08-2015 [21:59] - Art | Link:

Nie podejrzewam prowokacji,mimo wszystko.O te i inne sprawy upomnimy się po wyborach.Tak nakazuje rozsądek,a tego panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie nie brak.A więc,cierpliwości.

Obrazek użytkownika contessa

24-08-2015 [20:43] - contessa | Link:

Art
Daleka jestem od prowokacji - te pytania przecież są regularne w przestrzeni publicznej i padają ze strony również wyborców Andrzeja Dudy, którzy w majowych wyborach prezydenckich podwójnie obdarzyli Go swym zaufaniem.
Prezydentowi Dudzie nie tylko nie brak rozsądku - A.Duda to jest na dzisiejszy stan Polski optymalnie najlepszy z wyborów!
W kampanii prezydenckiej ścierali się ze mną (na Niepoprawni.pl - tam jest moja, że tak powiem "kwatera główna") zwolennicy G.Brauna, P.Kukiza, zarzucając mi -no, nazwę to "różne rzeczy". Kukiz u mnie odpadał, Grzegorz Braun tak ale nie w tych okolicznościach, na pewno nie przy TYM stanie Państwa Polskiego.
Polska potrzebuje dziś prawnika, konstytucjonalisty na Urzędzie Prezydenta RP bo jest wiele spraw państwowych, które przy "biegłości w materii" są szybko do "odkręcenia" ale jest jeszcze więcej takich, które "odkręcić" lub choćby zastopować ich szkodliwość dla Państwa Polskiego jest w stanie tylko prawnik, konstytucjonalista, znający prawo polskie, międzynarodowe, unijne. Zbyt ciężki i trudny jest spadek po prezydęcji Bronisława Marii, zbyt ciężki jest stan Polski po 8 latach rządów "elspertów" PO by Polska miała czekać aż nowa głowa państwa "zatrybi" gdy wszystko jest na cito.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Andrzej_były_gość

23-08-2015 [23:41] - Andrzej_były_gość | Link:

Do Autorki.
Mam zasadnicze pytanie, które pozwolę sobie zadać jako jeden z Pani fanów.
Czy ufa Pani Panu Prezydentowi?
Jeśli Pani ufa, to doradzam się nie gorączkować i trochę poczekać. Czekała Pani grzecznie przez 5 lat, więc może warto poczekać jeszcze kilka tygodni. Pan Prezydent ma większą wiedzę o szczegółach sprawy niż my. Jeśli milczy, to znaczy, że tak jest lepiej.
A jeżeli Pani nie ufa Panu Prezydentowi, to 24 maja trzeba było głosować na BK, albo zostać w domu i teraz nie wtórować jakiejś tam "Deidara".
Pozdrawiam Andrzej R.

Obrazek użytkownika contessa

24-08-2015 [23:18] - contessa | Link:

Andrzej były gość
Dziękuję za wyrazy sympatii i mam nadzieję, że będzie Pan nadal moim Czytelnikiem.

Szanowny Panie - do kogoś to ja mogę żywić najwyżej podziw i szacunek. To dotyczy również polityków.
Z zaufaniem natomiast jest trochę inaczej choć na jego zdobycie również trzeba popracować tak jak na zdobycie szacunku, podziwu...

Co do mego zaufania powiem tak - gdyby A.D. nie miał u mnie pewnego kredytu zaufania (vide odpowiedzi Panom Janko Walski i Art), nie zadawałabym Mu pytań, a wprost pojeździła jak po Bronisławie Marii i całej szemranej reszcie platfonsiery, jak to mam w zwyczaju!
To tyle w tym temacie.

Odnośnie Pana stwierdzenia, że "wtóruję jakiejś tam "Deidara"." - niech Pan wyjaśni, wskaże gdzie to czynię, jakiś konkretny corpus delicti - link, cytat z linkiem itd.
Daję Panu szansę na uwiarygodnienie się.

Obrazek użytkownika contessa

25-08-2015 [23:47] - contessa | Link:

Andrzej byly gość
Odpowiedziałam 24.08. ale odpowiedź się nie ukazała. Zamieszczam kopię:

"Dziękuję za wyrazy sympatii i mam nadzieję, że będzie Pan nadal moim Czytelnikiem.
Szanowny Panie - do kogoś to ja mogę żywić najwyżej podziw i szacunek. To dotyczy również polityków.
Z zaufaniem natomiast jest trochę inaczej choć na jego zdobycie również trzeba popracować tak jak na zdobycie szacunku, podziwu...
Co do mego zaufania powiem tak - gdyby A.D. nie miał u mnie pewnego kredytu zaufania (vide odpowiedzi Panom Janko Walski i Art), nie zadawałabym Mu pytań, a wprost pojeździła jak po Bronisławie Marii i całej szemranej reszcie platfonsiery, jak to mam w zwyczaju!
To tyle w tym temacie.
Odnośnie Pana stwierdzenia, że "wtóruję jakiejś tam "Deidara"." - niech Pan wyjaśni, wskaże gdzie to czynię, jakiś konkretny corpus delicti - link, cytat z linkiem itd.
Daję Panu szansę na uwiarygodnienie się. "
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-08-2015 [09:23] - NASZ_HENRY | Link:

Publikować teraz albo nigdy ;-)

Obrazek użytkownika Janko Walski

24-08-2015 [14:41] - Janko Walski | Link:

Bajeczka dla contessy:

Król:
Córeczko, twoja chętka
Bywała mi rozkazem,
Lecz nie bądź taka prędka,
Przynajmniej nie tym razem.

Królewna:
Masz, papo, serce miękkie,
Więc każ, by pan Baraban
Poprosił mnie o rękę,
Bo zrobię taki raban
I tak się rozgrymaszę,
Jak kiedy jeść mam kaszę!

Obrazek użytkownika contessa

24-08-2015 [19:37] - contessa | Link:

Janko Walski
Dziękuję za dedykację.

Odpowiem quasi limerycznie.

Choć trudno o autoszlaban
gdy w Polsce PO-Bronka bałagan,
pytania swe z grzeczności
zadałam w trybie retoryczności.
Więc o co cały raban?

:):):)

Ale żarty na bok...
Jestem ostatnim człowiekiem, który tuż po objęciu Urzędu PRP by wbijał ostrogi nowemu Prezydentowi - zwłaszcza swojemu Prezydentowi. I zwłaszcza w świadomości o stanie państwa i tegoż urzędu, "budoruskim", najdelikatniej ujmując.
Niemniej mam prawo je zadać, nawet jeśli (z jakichś tylko mnie znanych powodów) przewiduję odpowiedź, jakiej by udzieliła KPRP dziś, jutro, pojutrze.
Spokojnie mogłam popełnić notkę pt."Nie pytajcie teraz Prezydenta Dudy o aneks bo odpowiedź będzie następująca" i mój wariant niewiele by się różnił od rzeczywistej odpowiedzi.
Również - zamiast powyższej notki - mogłam (i mogę) podywagować na blogu dlaczego wciąż brak informacji Kancelarii PRP o tzw.stanie aneksu, cokolwiek termin "stan" oznacza. Zamiast to zrobić - zadałam tylko pytania w formie w zasadzie niezobowiązującej.
Nie mam twittera, facebooka ale wiem, że podobne pytania są tam stawiane prezydentowi Dudzie. Ja mam swoją "kronikę RP posmoleńskiej - to jest mój blog, w profilu "contessa" wciąż świdruje uszy pytanie - kto mi zabił Prezydenta, a po oczach wali avatar "Platforma Obywatelska to nienormalność" (i tego na razie nic nie zmieni), dlatego na mym blogu musiał znaleźć się taki wpis jak powyższy.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Janko Walski

26-08-2015 [00:37] - Janko Walski | Link:

Potworne bagno w każdej dziedzinie. Zgadzam się, zbrodnia Smoleńska i powiązania służb to sprawy kluczowe. Na pierwszy ogień muszą jednak pójść media i sądy, ale nie ruszymy niczego jeśli nie wygramy wyborów. Dwa miesiące, wszystkie działania powinny być podporządkowane temu celowi. Jeśli będzie dawało się powiązać z innymi to dodatkowy zysk. Jak na razie Prezydent dokładnie wpisuje się w tę ścieżkę co mnie bardzo cieszy.
Pozdrawiam,
JW