Dzień w mediach 3RP: NIEENERGICZNY DUDA GWAŁCI I ROZSZARPUJE

    Jak wiadomo, w mediach głównego nurtu nie ma żadnego hejtu na prezydenta Dudę. Dziś, w ciągu tylko jednego dnia (21.08.2015) z mediów czeciej erpe można było dowiedzieć się, że Andrzej Duda: okrutnie żartuje, kpi, oszukuje, a poza tym – będąc nieenergicznym i niemłodymgwałci i rozszarpuje. Nie oparł się przy tym referendalnej pokusie, więc spadła z niego maska. A do tego kroczy ku drugiej Grecji szlakiem przetartym w Zimbabwe.
 
   Jak wiadomo, za tym wszystkimi stoi Kaczyński, który 1) dzieli społeczeństwo, 2) chce podpalić Polskę, 3) jest chory z nienawiści (nawet jak milczy, to milczy nienawistnie). To wiadomo od dawna.
    Jak zaś wiadomo od niedawna:
a) prezydent który zapowiedział referendum (jeśli nazywa się Komorowski) to prezydent wszystkich Polaków,
b) prezydent który zapowiedział referendum (jeśli nazywa się Duda) to prezydent jednej partii.

**** PO PIERWSZE
 Jak wiadomo, jednopartyjny prezydent Duda podejmuje decyzje partyjne i populistyczne. Nie oparł się referendalnej pokusie, więc spadła z niego maska...

**** PO DRUGIE
Jak mówią autorytety, okrutny Duda okrutnie żartuje...

**** PO TRZECIE
Duda nie tylko żartuje ale i oszukuje. Oszukują obydwaj. Razem z Kaczyńskim.

**** PO CZWARTE
Duda kpi. Kpi niepoważnie.
„Liczyłam, że prezydent potraktuje mnie poważnie.” – żali się pani Paradowska.

**** PO PIĄTE
Duda miał być młody, energiczny i dotrzymywać słowa.
„Czuję się zawiedziona i oszukana przez prezydenta. – zwierza się pani Kopacz. – Zbyt szybko zaufałam, że to będzie kandydat młody, energiczny, dotrzymujący słowa.”
Ale nieenergiczny i niemłody Duda panią Kopacz oszukał.

**** PO SZÓSTE
Nieenergiczny i niemłody Duda gwałci.
Pisowski gwałt w świętym łonie wyborczej niedzieli – to erotyka klasyka.
„Skierowanie do Senatu wniosku o uchwalenie na dzień wyborów parlamentarnych referendum, o treści do bólu pisowskiej i ze wszech miar propagandowej, jest gwałtem na demokracji, i to w samym jej świętym łonie, którym są wybory i wyborcza niedziela.” - pisze pan Hartman.

**** PO SIÓDME
Duda nie tylko gwałci, ale rozszarpuje. I do rozszarpywania daje hasło.

**** PO ÓSME
Duda zmierza ku drugiej Grecji. A raczej na druga Grecję... Jak mówi pani Kopacz.

**** PO DZIEWIĄTE
Zmierzając zaś ku Grecji, Duda kroczy szlakiem przetartym w Zimbabwe.

*  *  *
print screeny i cytaty: GW, TVN24, TOK FM, Polityka, Newsweek, natemat.pl
*  *  *
Swoją drogą…
Jak to bywa. Przypadkowe, niezamierzone, acz wymowne. W internetowym wydaniu GW dział opinii pomieszał się z serią „Najśmieszniejsze fotografie zwierząt”.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

22-08-2015 [10:55] - Lektor | Link:

Wie pan co ? My się nie pozbędziemy tych debili z Polski i grozi nam to, że będzie to stała "uroda" tego kraju. No wybaczcie państwo, że tak piszę, ale jeśli profesor wypowiada się w ten sposób, to dla mnie jest on debilem a nie profesorem !

Co robić ?
Po wygranych wyborach wprowadzić instytucję przymusowego odpracowania za wypowiedziane słowa, w kamieniołomach. Długość pracy zależna od wagi słów, ale min 1 rok. Inaczej nie zmienimy tego lumpenproletariatu.

Obrazek użytkownika PS

22-08-2015 [17:53] - PS | Link:

Dobre :)