"Niezależna święta krowa ?" - sprostowanie i przeprosiny !

Edycja - 16.08.2015, godz.3.o3. (by contessa)

Nie chcę kasować wpisu. Nie jestem z tych, którzy gdy dadzą plamę, udają, że nic się nie stało i idą dalej jakby nigdy nic.

Popełniając poniższy wpis, popełniłam poważną gafę, za którą przepraszam - Portal "niezalezna.pl", Administrację "naszeblogi.pl", Czytelników i Komentatorów.

Jednocześnie dziękuję Komentatorce "ELIKA" ! 

*****
Oto wpis:

W artykule:
http://niezalezna.pl/44830-pod...

jest poważny błąd:

"Obchody Święta Wojska Polskiego w Warszawie rozpoczną się w czwartek o godz. 8.30 od mszy św. za ojczyznę, którą w katedrze polowej Wojska Polskiego odprawi biskup polowy Józef Guzdek. Jeszcze wcześniej, o 8 rano, prezydent Bronisław Komorowski ma złożyć kwiaty przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze. O godz. 13 w parku Agrykola rozpocznie się festyn żołnierski. W Alejach Ujazdowskich odbędą się: defilada, przejazd pojazdów wojskowych i przelot samolotów."

Wytłuszczenie i podkreślenie moje.
Pomimo sygnału ok.godz.16.oo (komentarz pod artykułem) o treści:

"Hej ! Panowie Redachtory !
To chyba relacja z zeszłego roku ???
 
"Jeszcze wcześniej, o 8 rano, prezydent Bronisław Komorowski ma złożyć kwiaty przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze. "
 
Pobudka ! Prezydentem RP jest ANDRZEJ DUDA !!!"

po godz.23.oo artykuł wciąż wisi z błędem !
Wysłałam kolejny komentarz następującej treści (godz.23.12):

"Około godz.16.oo zamieściłam taki oto komentarz:
"Hej ! Panowie Redachtory !
To chyba relacja z zeszłego roku ???
 
"Jeszcze wcześniej, o 8 rano, prezydent Bronisław Komorowski ma złożyć kwiaty przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze. "
 
Pobudka ! Prezydentem RP jest ANDRZEJ DUDA !!!"
 
**********
Jest teraz ciut po 23.oo i... ani komentarza, ani poprawki w tekście !
Czy "niezalezna.pl" chce czerwonej kartki ???
Pal 6 komentarz ! Ale wstyd i obciach, Panowie Redaktorzy, by w taki święty dla Polaków dzień wyjechać z taką gafą na jednym z najpoczytniejszych portali i nie skorygować byka ! "

Nie czekam na jego wydruk, czekam na poprawkę w tekście, który z takim kardynalnym bykiem wisi od godz.8.12 rano 15.08.2015 i jakieś przeprosiny - Czytelników niezalezna.pl za błąd !
I contessy - za olanie sygnału.
Niekoniecznie publiczne...

Szanujmy się !

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika elika

16-08-2015 [01:32] - elika | Link:

Halo halo, to jest artykuł z 2013 roku, więc nic dziwnego, że stoi tam BK.

Obrazek użytkownika contessa

16-08-2015 [02:45] - contessa | Link:

Jeśli 15 sierpnia 2015 r. taki stary kotlet znajduje się nagle na pierwszej pozycji "skrótów" to... nie powinen się tam znajdować !
Tak trudno zrobić stosowny odnośnik na wstępie ?
Nie jestem jedyna, która "przegapiła" datę publikacji. Jedyna, która dała temu publiczny wyraz.
Jeśli trzeba, poniosę konsekwencje.

Niniejszym przepraszam Redakcję Portalu "niezalezna.pl" i Administrację "naszeblogi.pl"!

Obrazek użytkownika contessa

16-08-2015 [03:07] - contessa | Link:

Elika - dziękuję !