UWAGA! UWAGA! ODCHODZI !

Uffff !!! Nareszcie !!!
Wczoraj był ostatni dzień urzędowania Bronisława Marii, dzień na który czekałam całe 5 lat !
Co podpisał, to podpisał, trudno ale to już koniec - już nic na szkodę Polski i Polaków nie podpisze !

Nie ma już prezydęta Bronka ! Jest jednak piętno jego żyrandolowania Polsce i notariuszowania władzy, które  Polska długo będzie z siebie strząsać.  Haniebnie zaczynał  Komorowski swą prezydęturę. Równie haniebnie ją kończył, podpisując haniebne ustawy. Również jego kampania prezydencka to było jedno długie pasmo haniebnych zachowań kandydata reelekta. Sześć dni temu, gdy zegar historii zaczynał odmierzać ostatnie dni jego prezydęcji gdzie ją kończył?...
Po latach oglądania żenującego obrazka - premier Donald Tusk pod spódnicą Frau Kanzlery (ona chyba dlatego od kilku lat chodzi wciąż w spodniach bo do nogawki trudniej  się wślizgnąć)  niemal na finał prezydętury, Polska obejrzała  Bronisława Marię wśród falban i koronek barchanów bufetowej Hanki, gdzie schował się przed wygwizdaniem i wybuczeniem.  Był to widok i  komiczny jak cała jego „kariera” belwederska, ale i niestety ze wszech miar nieprzystojny głowie państwa, ze wszech miar kompromitujący  Rzeczpospolitą Polską  i Urząd Prezydenta RP.

Wezyr Nałęcz (na szczęście też już były), historyk z PZPR-PRL-owskiego PGR-u by przysporzyć autorytetu swemu pryncypałowi, niejednokrotnie porównywał go do Marszałka Piłsudskiego. A Marszałek ? Miał tylko jedno zdanie o takich -  „Raz się sćwoczysz – ćwokiem pozostaniesz”. Jakoś tak to było...
I bujał się ten prezydęcki „ałtorytet” Bronisława Marii przez 5 lat na drzewie. Pardon – na żyrandolu.
I tam już zostanie na zawsze !

Good bye, Bronek ! Arrivederci, praszczaj Grigorij !
I nigdy nie wracaj !

...
Polska ma nowego Prezydenta !
Na balkonie dumnie  powiewa dziś ukochana  biało-czerwona ! Przy dźwiękach "Gaude Mater Polonia" i Mazurka Dąbrowskiego ! Wśród oklasków tłumów, witających Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polskiej - Andrzeja Dudę.

 
Szczęść Boże, Panie Prezydencie !

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

06-08-2015 [18:13] - Lektor | Link:

Bronek i Donek do Wronek !
http://forum.dlapolski.pl/view...
Fakty o Komorowskim:
http://niepoprawni.pl/blog/221...
Raport:
http://www.raport-wsi.info/Kom...
https://www.youtube.com/watch?...
Emigranci z woli narodu:
https://lh6.googleusercontent....

Jest 6 sierpnia 2015. Oglądam transmisję telewizjną zaprzysiężenia nwego prezydenta i przejęcia zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi, i łzy jakby same spływają mi po policzkach. To niesamowite !!!
Myślę sobie, że gdyby Komoruski wygrał wybory to chyba powiesiłbym się !! Ale minęło, nie wygrał – i chciałbym aby tej gęby nie pokazywano już w mediach.
A oto młody, mądry człowiek, nasz Prezydent Andrzej Duda. Niech Bóg ma go w swojej opiece !
Od czasu do czasu zajrzę na TVP-Info o czym mówią. Pożal się Boże !!! Socjologowie, politolodzy, redaktorzy pieprzą takie bzdury, że słuchać tego nie można. I myślę sobie, że skoro polskie uczelnie wyższe plasują się dopiero w 5 setce na świecie, to taki sam lub podobny poziom reprezentują naukowcy tych uczelni i ich absolwenci.
Wstyd !!! Poziom ich komentarzy – żenujący !!!

Obrazek użytkownika kano

06-08-2015 [22:28] - kano | Link:

Jeden już wcześniej odleciał:
https://youtu.be/PONDJQ4y9sk

Obrazek użytkownika jdj

07-08-2015 [09:46] - jdj | Link:

Wszystko dobre, ale koronę trzeba poprawić - na nice wywrócić albo "do gury nogiem". Osobiście wszakże uważam, że krzesło zamiast korony byłoby właściwsze.

Obrazek użytkownika jdj

07-08-2015 [09:51] - jdj | Link:

... dodam jeszcze skromnie, że ten "łożeł" powinien mieć różowe okulary (owsiane). Nie mogły przecież zginąć, o co to, to nie! Drań raczej zagarnie cudze niż zostawi swoje.