Bronek zastał Polskę murowaną, zostawia burdel na kółkach !

Nie ma żadnej przesady w tytule ! Wystarczy popatrzeć na to:

Na to:

I na to:

***
Ostro poczyna sobie również kopaczowy minister Maryjan "ćwierć gwizdka" Zembala. Co prawda żaden dziennikarz jeszcze nie wyleciał z pracy za zadawanie mu "niestosownych" pytań ale ordynator z Wrocławia być może pożegna się z pracą. Dlatego - UWAGA !

***

Premierze Kopacz trudno odmówić "dalekowzrocznej" polityki...

W Polsce jest coraz więcej uchodźców, nie ma tylko tych naszych - z Syberii, z Kazachstanu. Dla nich, dla ich potomków w Polsce miejsca nie ma, pieniędzy nie ma.
Myśląc o nich taka oto smutna fraszka dziś mi się popełniła o naszej "matce narodu":

Przytuli wszystkich - do piersi, do gęby.
Tylko na Polaków wyszczerza zęby...

Chwil refleksji Kopacz również nie brakuje (nie wiadomo czy własnych czy pożyczonych od Seremeta) ale to dobrze :

Masz rację premiero ! Wasze życie może się zmienić o 180 stopni - gdy wreszcie prawo stanie się prawem i sprawiedliwość sprawiedliwością Polska o was nie zapomni i każdy z was dostanie swoje według "zasług"! Plus taka fajna czapeczka w paski...
***

Platforma "przyspiesza" w demolce i... wszystko się może zdarzyć !
Kopacz w swej zamrażarce pewnie jeszcze niejedno ma do popisania przez pana prezydęta. Aż strach się bać...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

25-07-2015 [09:11] - xena2012 | Link:

coś nie tak z tym tytułem.Wprawdzie Bronisław Maria zastał Polskę murowaną,ale i taką zostawił,a że w postaci kupy kamieni której dumnie pilnuje orzeł z czekolady, no cóż....Wysiłki Komorowskiego oceniła ,,grupa wiernych''zamawiająca dziękczynną mszę w imieniu narodu.

Obrazek użytkownika wilniuk

25-07-2015 [15:15] - wilniuk | Link:

Ciekawe, komu są wierni ci, co zamawiali, a przyjmujący zamówienie tylko co wrócił z misji na Madagaskarze ?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-07-2015 [10:35] - NASZ_HENRY | Link:

Bronek zastał Polskę murowaną, a zostawia kupę kamieni, na kamieniach kupę ;-)

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

26-07-2015 [08:55] - Krystyna R-M | Link:

Zostawił tylko tyle? Tam było chyba CUŚ więcej... jakoś tak - piszę z pamięci: CHOOJ. DOOPA i KAMIENI KUPA"... Tak jest?

Obrazek użytkownika marial

25-07-2015 [15:10] - marial | Link:

Mnie po prostu śmieszy każde słowo E. Kopacz! Po kłamstwie smoleńskim, nic już nie jest takie samo! Tu dała popis fantazji, no, właściwie postawiła loda Tuskowi, a on niewdzięczny zabrał E. Bieńkowską do Brukseli! Mój ukochany ojciec, w takich sytuacjach mówił: rozum, po równo z kozą!