ONI WCIĄŻ SĄ WŚRÓD NAS !

 
DZIŚ 10.07.2015... ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

Jaka cisza... Nie mącą już miesięcznic i rocznic smoleńskich trzaski łamanej bajkami J.Millera, M.Laska, prokuratorów NPW pancernej brzozy. Już nie mąci ich ironiczne bulgotanie czersko-wiertniczego ścieku. Gdy nadchodzi kolejna miesięcznica smoleńska boją się nawet szepnąć słowo „Smoleńsk”. Jakby nie chcieli prowokować losu by nie sprawdziły się słowa Seremeta „Przyjdzie PiS i nas wszystkich zamknie”...
Co się odwlecze, to nie uciecze – panie prokuratorze generalny i całe „państwo polskie zdało egzamin”. Za uszami macie znacznie więcej niż Smoleńsk (nie będę wyliczać co jeszcze bo skór wołowych nie starczy na spisanie tego)  ale sam Smoleńsk wystarczy byście „państwo” wszyscy wylądowali za kratkami ! Na czele z waszą  kłamczuchą smoleńską Kopacz, z waszym już prawie ex prezydętem Komorowskim i dyrektorem Europy Donaldem Tuskiem, który by uciec przed Smoleńskiem kombinował zadekować się w Brukseli na 5 lat.
I nie  PiS was zamknie, panie prokuratorze generalny. Zamknie was Polska !  
Ta Polska poniżana w 2010 roku pod krzyżem smoleńskim na Krakowskim Przedmieściu, wyszydzana i obsikiwana z waszego cichego polecenia. Ta Polska, którą od lat miażdżycie walcem swych afer, obdzieracie z godności kompromitując i sprzedajecie w Berlinie, Paryżu, Nowym Jorku.
Nie zamknie was PiS – panie prokuratorze generalny. Największą ironią łosu może okazać się, że z woli „bydła” smoleńskiego, z woli „faszystów”  smoleńskich oskarżą was pana  kumple prokuratorzy, osądzą was pańscy rozgrzani sędziowie. Bo Polska idąc po was, idzie również po nich. Ale to im  Polska przypomni najpierw - po co zostali powołani i komu składając przysięgę  mieli służyć, a oni przypomną wam jak prowadziliście śledztwo smoleńskie, jak  łamaliście przepisy by jedynymi oskarżonymi i jedynymi winnymi okazały się Ofiary Smoleńskie !

Ofiary Smoleńskie...
Były wśród nas wczoraj, są dziś i wśród nas będą jutro. Zawsze. I tak długo dopóki jeszcze Polska nie zginęła ! W odróżnieniu od was - panie prokuratorze generalny RP, pani premiero Kopacz, Bronisławie Komorowski, Donaldzie Tusku, panowie Arabscy, Turowicze, naczelny prokuratorze wojskowy, M.Lasku i i. służący władzy Platformy Obywatelskiej i smoleńskiej  „racji stanu” Kremla i MAK-u , których Pani Historia już w 2010 r. umieściła tam, gdzie wasz najwierniejszy elektorat odsiaduje wyroki !
Ale... Taki Stasiek z celi nr 3 i Wacek z celi 450 choć zamknięci, mają lepiej od was na wolności. Bo oni siedzą za kradzież, za spowodowanie wypadku, za morderstwo. Nie siedzą za zdradę Rzeczpospolitej !

Miłego wieczoru – A.Seremecie, E.Kopacz, Bronisławie. Smacznych ostryg w brukselskiej osterii, dyrektorze Tusku !...

Cała Polska wspomina dziś Ofiary Smoleńskie, zapala znicze i składa kwiaty w miejscach Katyńsko-Smoleńskiej Pamięci, gromadzi się w świątyniach i na Marszach Pamięci.
A wy? Wam już tylko diabeł pali ogarek i dorzuca drew pod kocioł, w którym już się smażycie. Z własnego wyboru i na własne życzenie....

...Dziś znów Archikatedra św.Jana w sercu Warszawy zabrzmi modlitwą - „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie!”...
 Vox Populi Vox Dei  – nędzne pachoły Partii Oprychów !
Vox Populi Vox Dei -  nędzne prostytutki z czersko-wiertniczych tub!
Vox Populi Vox Dei – jurgielcie „pospolitego ruszenia – głosuję na Bronka” i hejterów Partii Oprychów płci już nawet same nie wiedzące jakiej...  
Vox populi Vox Dei – wy wszyscy wykastrowani skalpelem Donka „polskość to nienormalność”,  wyjący za swym japońskim skoczkiem do Księżyca w bulu oburzenia,  że co za wstyd, zdrada mości panowie - wolna od 25 lat Polska modli się o wolność...

Vox Populi Vox Dei! Na baczność,  w prawo patrz, prezentuj broń i morda w kubeł!!!  Gdy Naród  woła - „Przed Twe ołtarze zanosim błaganie – Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie!”....
Bo ten Naród myśli o kolejnych Milleniach Najjaśniejszej Rzeczpospolitej i modli się również o wolność twoją - kanalio, zaprzańcu, zaprogramowany przez  Partię Oprychów na „tu i teraz” !

 

....

DZIŚ 10.07.2015... ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

DO MODLITWY ZA DUSZE 96 OFIAR SMOLEŃSKICH DOŁĄCZ MODLITWĘ ZA TYCH, KTÓRZY MUSIELI UMRZEĆ TYLKO ZA TO, ŻE MOGLI PRAWDĘ O SMOLEŃSKU PRZYBLIŻYĆ.

CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !

ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI RÓWNIEŻ 283 OFIAROM BOEINGA, KTÓRE  17 LIPCA 2014 R. ZGINĘŁY NAD UKRAINĄ !

GDYBY NIE ICH OFIARA, ŚWIAT O 10.04.2014 W SMOLEŃSKU WIEDZIAŁBY O WIELE MNIEJ NIŻ WIE DZIŚ !

SMOLEŃSK TO JEST POLSKA RACJA STANU!

POLAKU - PAMIĘTAJ O TYM  !!!

https://www.youtube.com/watch?...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

10-07-2015 [22:55] - bolesław | Link:

Witam!
"Co się odwlecze, to nie uciecze....."
Dodam: "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy".
Jestem przekonany, że za wyrządzone Narodowi krzywdy zostaną ukarani.
Gratuluję artykułu i pozdrawiam.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-07-2015 [09:06] - NASZ_HENRY | Link:

Zamach Smoleński - PAMIĘTAMY ;-)

Obrazek użytkownika ba.a

11-07-2015 [17:06] - ba.a | Link:

Pojedyńcze kanalie już przypuszczają atak.A to na słowa Zbigniewa Ziobry wypowiedziane na konwencji w Katowicach,a to na możliwą rozmowę pana J.Kaczyńskiego z P.Kukizem.Na razie czepiają się pojedynczo,pojedyńczych,bieżących zdarzeń.Ale całe hordy lichawych szalbierzy są już pod parą.

Obrazek użytkownika twardek

11-07-2015 [17:09] - twardek | Link:

* Czy aby „ich” Pani nie przecenia ? Gdybym to ja pisał ten tekst (niestety, tak pięknie nie umiem), to dokonałbym pewnej zmiany:
--- jest: „Ta Polska poniżana w 2010 roku pod krzyżem smoleńskim na Krakowskim Przedmieściu, wyszydzana i obsikiwana z waszego cichego polecenia”
--- mogłoby być: Ta Polska poniżana w 2010 roku pod krzyżem smoleńskim na Krakowskim Przedmieściu, wyszydzana i obsikiwana z wydanego wam polecenia”

* Gdyby p. B.S. zapytała co zrobić z Moskalami, to doradziłbym spotkanie na wysokim szczeblu, np. w Estonii czy Finlandii. Byłaby szansa, być może, że prezydent Rosji powtórzył by naszej p. Premier in spe to, co powiedział D. Tuskowi, czego ten słuchał z poszarzałą twarzą. Trudno to było dostrzec, ale na pewnych „rejestrach” dawało się wyczuć.
Wysunąłem ten wątek byśmy uświadomili sobie, że prawda o Smoleńsku może nas powalić.

Obrazek użytkownika contessa

16-07-2015 [13:35] - contessa | Link:

Jaka by ona nie była to śledztwo powinno toczyć się wg norm XXI wieku, a nie "norm" trepów z NPW.